Ewolucja (wydzielone z tematu Choroby)

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Shaunri
Posts: 55
Joined: Fri Aug 26, 2005 4:25 pm

Postby Shaunri » Thu Jan 14, 2010 6:31 pm

Fieger - Naprawdę nie wyczułeś tej ironii, czy sam żartujesz?
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Thu Jan 14, 2010 7:38 pm

Jestem po dyżurze:P mogłem nie załapać
I have a cunning plan...
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Postby B.M.T. » Thu Jan 14, 2010 8:37 pm

Fieger wrote:Jestem po dyżurze:P mogłem nie załapać


Z tego wynika ważna zasada że zanim zaczniemy rozmawiać z lekarzem trzeba się dowiedzieć czy nie miał dyżuru.
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Fri Jan 15, 2010 11:03 am

Ale wy dziwni jesteście 8)
Image
Image
Image
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Postby B.M.T. » Fri Jan 15, 2010 4:41 pm

cald dashew wrote:Ale wy dziwni jesteście 8)


To chyba normalne.
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Sun Jan 17, 2010 1:33 pm

B.M.T. wrote:
cald dashew wrote:Ale wy dziwni jesteście 8)


To chyba normalne.


Co jest normalne? Nic nie jest normalne, a już na pewno nie ironia na każdym kroku.
Image

Image

Image
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Postby B.M.T. » Sun Jan 17, 2010 1:37 pm

cald dashew wrote:
B.M.T. wrote:
cald dashew wrote:Ale wy dziwni jesteście 8)


To chyba normalne.


Co jest normalne? Nic nie jest normalne, a już na pewno nie ironia na każdym kroku.


Jeśli założyć że nic nie jest normalne to wynika z tego że ten stan jest normalny.
User avatar
Bziur
Posts: 212
Joined: Sat Oct 22, 2005 9:59 am

Postby Bziur » Sun Jan 17, 2010 5:09 pm

Mattan wrote:Z powodu zbyt długiego przebywania na słońcu zachorowałeś na czerniaka (nowotwór skóry) masz przed sobą ok dwóch lat życia - dla osób mieszkających w miejscach bezdrzewnych i nie przebywających co jakiś czas w pomieszczeniach.

Ale przeciez rak jest uleczalny, wystarczy jesc pestki(?) Nie pamietam dokladnie, ale jest o tym glosno ostatnio. Nawet posadzili firmy farmaceutyczne o ukrywanie tego faktu. Mniej wiecej chodzi o cos takiego - http://www.celzycia.com/rak-jest-wylecz ... drowy.html

Fieger wrote:HIV - prowadzi do AIDS, a tu możliwości zgonu mamy przynajmniej 3

To tez nie jest prawda. Malo sie o tym mowi u nas w Europie, ale byla cala afera w RPA, bo prezydent zabronil lekow i co najdziwniejsze ludzie wracali do zdrowia. Ponadto jakis naukowiec udowodnil, ze HIV nie jest powiazane z AIDS. AIDS wystepowalo i u osob z HIV i u tych ktore nigdy go nie mialy. Udowodnil tez ze HIV jest drobnym wirusem, z ktorym organizm sobie doskonale radzi sam. Jak ktos nie wierzy to niech poszuka w necie. Jest duzo przypadkow wyzdrowienia po odstawieniu lekow nie tylko z Afryki. http://pytamy.pl/question/a-co-jesli-ws ... ieprawda/1


Pozatym pomysl bardzo mi sie podoba i jestem za :>
Image
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Sun Jan 17, 2010 8:55 pm

Bziur...poproszę o konkretne naukowe dowody, a nie komentarze do jakiejś książki
I have a cunning plan...
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Postby B.M.T. » Sun Jan 17, 2010 9:24 pm

Fieger, czytałeś ,,Stulecie Chirurgów"?

Bziur jest narwany tak jak i ja tylko w złą stronę(ale ma fajny avatarek!). z tego wynika że nie należy go słuchać. Z moich wiadomości wynika że czerniaki są wyjątkowo upierdliwe w leczeniu, niektóre nowotwory przecież mogą narastać wiele lat i nic się nie dzieje, tylko jak to później usunąć nie narażając życia pacjenta?
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Sun Jan 17, 2010 9:40 pm

Nie jestem onkologiem i niestety nie znam się na tym na tyle żeby móc odpowiedzieć na to pytanie ;)

Stawiałbym na chemioterapię.
I have a cunning plan...
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Postby B.M.T. » Sun Jan 17, 2010 10:01 pm

Fieger wrote:Nie jestem onkologiem i niestety nie znam się na tym na tyle żeby móc odpowiedzieć na to pytanie ;)

Stawiałbym na chemioterapię.


Ja wiem tyle co czytałem i co mi matka mówiła(też nie jest onkologiem), ale wiem że czerniaki są nieprzyjemne i to chyba jedne z gorszych nowotworów. Ja nie wiem ale największy usunięty nowotwór w Polsce miał chyba 12 kilogramów(dawno nie widziałem tego artykułu i chyba to są głupoty), a to z tego co wiem był brawurowy wyczyn.

,,Stulecie chirurgów" czytał? Tam są ładnie opisane metody operacji sprzed ery narkozy i antyseptyki.
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Sun Jan 17, 2010 10:04 pm

Nie...ale jak tak zachwalasz to może poszukam w jakiejś bibliotece.
I have a cunning plan...
User avatar
Bziur
Posts: 212
Joined: Sat Oct 22, 2005 9:59 am

Postby Bziur » Mon Jan 18, 2010 2:31 pm

Bziur wrote:Jak ktos nie wierzy to niech poszuka w necie

Kocham cytować siebie ;)

Ja po prostu wiem wystarczajaco, zeby wiedziec, by nie brac lekow jakby co. Ale nie wystarczajaco zeby sie sprzeczac czy to prawda, to Twoja sprawa czy wierzysz temu co Ci tluka media, czy szukasz alternatyw. I taki maly komentarz - jezeli chodzi o media to sie wiele nie zmienilo od prl, dalej sa tylko narzedziem politykow, mafiozow itd.

No i na tym proponuje skonczyc offtopa :P

//----------------------------------------------------------------------------

Pamietajcie ze za duzo chorob to tez nie za dobrze. Mysle ze kolo 10 w zupelnosci wystarczy. I chcialbym by uwzglednic szkorbut. :D
Image
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Postby B.M.T. » Mon Jan 18, 2010 2:41 pm

Bziur wrote:
Bziur wrote:Jak ktos nie wierzy to niech poszuka w necie

Kocham cytować siebie ;)

Ja po prostu wiem wystarczajaco, zeby wiedziec, by nie brac lekow jakby co. Ale nie wystarczajaco zeby sie sprzeczac czy to prawda, to Twoja sprawa czy wierzysz temu co Ci tluka media, czy szukasz alternatyw. I taki maly komentarz - jezeli chodzi o media to sie wiele nie zmienilo od prl, dalej sa tylko narzedziem politykow, mafiozow itd.

No i na tym proponuje skonczyc offtopa :P

//----------------------------------------------------------------------------

Pamietajcie ze za duzo chorob to tez nie za dobrze. Mysle ze kolo 10 w zupelnosci wystarczy. I chcialbym by uwzglednic szkorbut. :D


Bziur, raka leczy się lakami, naświetlaniem itd.. Nie pieprz takich głupot, zresztą nie da się wyleczyć wszystkich nowotworów. Ja w rodzinie miałem jedną osobę chorę, zresztą w Gliwicach mamy szpital onkologiczny.

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest