TIBIA itp. a ujecie socjologiczne przekroju graczy

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Luke
Posts: 410
Joined: Sun Sep 16, 2007 10:05 pm
Location: Wroclaw, Poland

TIBIA itp. a ujecie socjologiczne przekroju graczy

Postby Luke » Fri May 08, 2009 11:57 pm

Marcia wrote:Tym, co trzyma mnie w tej grze od ponad 3 lat jest to, ze zachowuje ona pewien poziom. Nie to, co wszelkie ogame i inne, gdzie tlumy napalonych dzieciakow niszcza wszystko co sie da
Powoli powoli, Marcia. :D Coś Ci się chyba poprzestawiało, albo w jakiegoś innego Ogejma grałaś. :roll:

Ogame jest grą dla ludzi inteligentnych i - wybacz moje prywatne zdanie - wymaga znacznie większych umiejętności, niż Cantr. Oczywiście, że może w Ogame grać każdy napalony dzieciak (tak samo zresztą, jak w Cantra). Ale już żeby "niszczyć wszystko, co się da", to trzeba być naprawdę biegłym, umieć dobrze liczyć, a jeszcze lepiej przewidywać posunięcia przeciwnika. Napalone dzieciaki to się tam nadają chyba tylko na mięso. Mielone.

O wiele łatwiej "niszczyć wszystko, co się da" właśnie w Cantrze, bo 3/4 postaci na to w ogóle nie zareaguje, a pozostała 1/4 będzie szkodnikowi tłumaczyć, prosić, w końcu zaciągnie do aresztu i przez kolejne 80 dni karmić będzie gnojka siłą, tymczasem rozważając, naruszył li ów młodzieniec Święty Kodeks naszej osady i w jakimże stopniu.

To tyle offtopa.

- Luke (w Ogame ponad 2 lata, w Cantrze prawie 2,5 )
[*]...
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Postby BZR » Sat May 09, 2009 12:29 am

Grałem w ogame i nie zgadzam się z powyższym postem. Wystarczy zresztą spojrzeć na fora obu gier.
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Sat May 09, 2009 7:36 am

W Ogame dobry był ten, co po wstawał o 3 w nocy, żeby rozesłać floty. :P
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Luke
Posts: 410
Joined: Sun Sep 16, 2007 10:05 pm
Location: Wroclaw, Poland

Postby Luke » Sat May 09, 2009 8:03 am

BZR wrote:Grałem w ogame i nie zgadzam się z powyższym postem. Wystarczy zresztą spojrzeć na fora obu gier.
Każdy gra, jak umie i każdy oczywiście ma prawo do własnego zdania. Wystarczy porozmawiać z topowymi graczami Ogame, żeby wiedzieć, jacy to niesamowici ludzie. Podtrzymuję, co powiedziałem.

Ps. Wulgarność w Ogame karana była banem, ale to już całkiem inna sprawa. Tam grało się z podniesioną przyłbicą. Kończę niniejszym offtop, bo to nie dotyczy w żaden sposób tematu naruszeń NZ. I przepraszam. :oops:
[*]...
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Sat May 09, 2009 12:52 pm

Ja takze gralam w Ogame. Na pewno nie tak dlugo jak wy, ale ponad pol roku. I wystarczylo mi. Nie mowie, ze wszyscy gracze sa tam tacy, jak opisalam, bo sa i normalni. Rzadko, bo rzadko, ale faktycznie sie zdarzaja.


A pod haslem ogame i inne mialam na mysli takze wszystkie inne... Rownie dobrze moglam w to miejsce na przyklad Tibie wstawic. Tam to juz chyba naprawde nie ma normalnych ludzi (jesli sa, to przepraszam).
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Sun May 10, 2009 11:04 am

Ja kiedys gralem pare miesiecy w Traviana (to taki ogame tylko z mieczami:) ) I kiedys najechalem jakiegos dzieciaka i zniszczylem armie.
Wieczorem dostalem PM ze mam przej****e i zebym przyjechal do niego gdzies do dziadowic to mi taki wpie***l sposci ze cos tam. Jednym slowem wiązanka była niespotykana, i inteligentna :D
Image
Image
Image
User avatar
natene
Posts: 234
Joined: Sat May 17, 2008 11:42 pm
Location: GW/ Landsberg

Postby natene » Sun May 10, 2009 12:21 pm

Pojechałeś? :twisted: :lol:
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Sun May 10, 2009 2:31 pm

natene wrote:Pojechałeś? :twisted: :lol:


gdzież, przeciez nie chcę wp*****l 8)
Image

Image

Image
User avatar
natene
Posts: 234
Joined: Sat May 17, 2008 11:42 pm
Location: GW/ Landsberg

Postby natene » Sun May 10, 2009 4:04 pm

Eee...nie umiesz się bawić :P
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Postby Sopel_1 » Sun May 10, 2009 8:16 pm

cald dashew wrote:Ja kiedys gralem pare miesiecy w Traviana (to taki ogame tylko z mieczami:) ) I kiedys najechalem jakiegos dzieciaka i zniszczylem armie.
Wieczorem dostalem PM ze mam przej****e i zebym przyjechal do niego gdzies do dziadowic to mi taki wpie***l sposci ze cos tam. Jednym slowem wiązanka była niespotykana, i inteligentna :D


Ja spotkałem takich trzech :)
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Sun May 10, 2009 9:48 pm

natene wrote:Eee...nie umiesz się bawić :P


bo ja już stary jestem :)


Sopel : ja wiecej tez ale ten tak jakos bardziej zasługiwał na uwage :D
Image

Image

Image
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Sun May 10, 2009 10:03 pm

pogrywam czasem w taka jedna gre, dzialajaca na zasadzie traviana czy ogame...sfarmilam jednego kolesia, ktory w odpowiedzi napisal mi wiadomosc "znajde cie na naszej klasie". :D
przebijecie to? ;P
User avatar
Zamia
Posts: 790
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:38 pm

Postby Zamia » Mon May 11, 2009 6:36 am

Marcia wrote:pogrywam czasem w taka jedna gre, dzialajaca na zasadzie traviana czy ogame...sfarmilam jednego kolesia, ktory w odpowiedzi napisal mi wiadomosc "znajde cie na naszej klasie". :D
przebijecie to? ;P


Moja Lucynka w Cechowicach dostała od jakiegoś kopacza grządek taką notatkę, że za zacytowanie jej tutaj dostałabym bana. :roll:
Poza określeniem mojego charakteru i poleceniem jakie czynności seksualne i komu mam wykonywać to jeszcze nazwał mnie "k... nieżnorodnaj"/cokolwiek to oznacza :shock: / i kazał wyp.........ć.
Żeby było śmieszniej moja postać dała tę notatkę /nieedytowalną/ w celu zniszczenia, postaci, o której wówczas sądziłam, że prowadził ją Cantryjczyk.
Po latach cantryjskich zorientowałam się, że to nie była jego postać. :mrgreen:


PS. Marcia czy ta gra to może Ikariam?
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Mon May 11, 2009 7:34 am

Zamia wrote:

PS. Marcia czy ta gra to może Ikariam?



a i owszem:)
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Mon May 11, 2009 8:02 am

Marcia wrote:pogrywam czasem w taka jedna gre, dzialajaca na zasadzie traviana czy ogame...sfarmilam jednego kolesia, ktory w odpowiedzi napisal mi wiadomosc "znajde cie na naszej klasie". :D
przebijecie to? ;P



:lol: smiałem sie pol godziny. :lol:
No ale niestety to sa dzieci neostrady... NIC nie poradzisz ja ich glupote
?

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest