my brute xD

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Sun May 03, 2009 7:26 am

A powie mi ktos dlaczego za moich pupilkow nie ida mi xp?
?
User avatar
Jinchuuriki
Posts: 723
Joined: Sat May 10, 2008 9:54 am
Location: Szczytno in Poland
Contact:

Postby Jinchuuriki » Sun May 03, 2009 7:30 am

Bo dostajesz tylko jak oni zyskają level
"Freedom is only a hallucination"
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Sun May 03, 2009 8:04 am

To widocznie jest jakis bug bo tez nie dostaje :(
?
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Sun May 03, 2009 8:32 am

Tetro wrote:To widocznie jest jakis bug bo tez nie dostaje :(


Juz odpowiadam rozkinilem to dobrze, kazdy pupil do Twojego bruta musi byc zrobiony z innego komputera, na poczatek wylaczone sa juz komputery Twojego master bruta i Twoj wlasny komp. Jak ktos zrobi Ci bruta lub Ty z innego kompa tylko pierwszy brut z tego komputera bedzie dawal exp. Jest takze cos takiego jak "random nie dawnie expa" :) .. Czasem nawet z innego kompa Ci nie daje, ale przewanie to robi. Pozdrowienia

PS. moge Ci zrobic 2 pupilow z moich innych maszyn ale sam sobei nimi graj bo ja mam juz za duzo i mi sie nei chce swoimi grac :twisted:
Image
Image
Image
User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Sun May 03, 2009 8:52 am

No cóż to się nazywa kantowanie albo nieczysta gra. Ale jak komuś sprawia to satysfakcję oszukiwanie podczas gry to jego sprawa. Według mnie jest to nie w porządku wobec innych. I nie daje takiego zadowolenia jak to że grasz uczciwie i widzisz tego efekty.
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Sun May 03, 2009 9:04 am

robin_waw wrote:No cóż to się nazywa kantowanie albo nieczysta gra. Ale jak komuś sprawia to satysfakcję oszukiwanie podczas gry to jego sprawa. Według mnie jest to nie w porządku wobec innych. I nie daje takiego zadowolenia jak to że grasz uczciwie i widzisz tego efekty.


stary kazdy tak robi, czy widziales najlepsze postaci?? Postac z 130 lvl ma 150 tysiecy ! pupilów postacie z lvlami 100 tez wiele a jak ktos ma lvl 50 to ma z 40 tys pupilow przewaznie a jest duzo charakterów z takimi lvlami. Nikt się o to nie przyczepi

Poza tym to nie jest zabronione w tej grze, czytales w ogole zasady? I to prawie wszystkich pupilow zalozyli mi znajomi a ja nimi gram BO GRANIE postaciami na ktorych nie ma hasla nie jest zabronione

Ja mam pupilów 30 i mówisz że kantuje ;p tamci sie opierają na botach, pupile caly dzien tocza walki i tez nikt im nic nie zrobi
Image

Image

Image
User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Sun May 03, 2009 9:27 am

Bez sensu i co to za przyjemność mieć taką postać jak wszyscy wiedzą że oszukujesz.
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Sun May 03, 2009 9:29 am

robin_waw wrote:Bez sensu i co to za przyjemność mieć taką postać jak wszyscy wiedzą że oszukujesz.


tyle ze to nie jest oszukiwanie, nie przeczytales tego co pisalem. Nie wszystkie gry maja zasady Cantra.. Ale to juz chyba takie spaczenie graczy z Cantr

EDIT: to tak jakbys gral w jakas gre gdzie mozna grac jedna postacia tylko, patrzysz a w Cantrze mozna grac 15stoma.. Czy myslisz wtedy ze gracze Cantr kantuja bo maja wiecej niz jedna postac? Po co grac w Cantra jak wszyscy wiedza ze masz za duzo postaci?
Image

Image

Image
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Thu Jun 04, 2009 6:45 pm

oczywiście że to jest oszukiwanie, a Ty nie masz jaj żeby się przyznać!

jak coś nie jest zabronione, to można robić wszystko! - polactwo w pełnym tego słowa znaczeniu
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Wed Jan 27, 2010 3:16 pm

Bawicie się jeszcze w to ?
Jeżeli tak to czy możecie walczyć bo ja od kilku dni nie mogę.
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Wed Jan 27, 2010 8:18 pm

Ja też nie :(

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest