Zagraj w Red Dragon!

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Szopen
Posts: 140
Joined: Sat Sep 09, 2006 1:42 am

Zagraj w Red Dragon!

Postby Szopen » Tue Jan 06, 2009 6:58 pm

Image

04.01.2009 Anno Domini wystartowała nowa bezpłatna era RedDragona - internetowej, turowej gra strategicznej z rozbudowaną ekonomią i dyplomacją.

Nowy rok - nowa era - nowa rasa: Ożywieńcy. Martwi za życia, pokarani przez bogów za zuchwałość i zachłanność. W zamian za to: świetni magowie, złodzieje duchy i szkielety wojownicy, a do tego jeszcze Drakolicze. Nie sposób się im oprzeć.

Image

Druga największa nowość to nagrody - na zwycięzców ery czeka aż siedemnaście sztuk planszowej gry strategicznej RiceWars.

Ale to nie koniec: poprawiona została, już wcześniej obecna, ochrona nowych graczy, przed pazernością tych bardziej doświadczonych, a szukających łatwego celu. Przyspieszona została rozbudowa i odbudowa zgodnie z zasadą: mniej simcity, więcej wojen.

Przez ostatni rok intensywnie pracowano też nad ulepszeniem interfejsu w grze. Poprawiany jest jej wygląd, gra staje się przyjemniejsza, łatwiejsza i co dla miłośników dobrej strategii najważniejsze – mniej czasochłonna. Nie ma jednak mowy o spoczywaniu na laurach, grono administratorskie robi wszystko, co w jego mocy, aby gra stała się jeszcze bardziej popularna i lepsza.

RedDragon to gra niezwykle rozbudowana i przez to na początku może wydawać się trudna, ale to właśnie dzięki temu nie jest kolejną przeglądarkówką, która nie polega na niczym, to dzięki temu nie nudzi się w dwa tygodnie… ani w dwa lata.

Oto kilka screenów z samej gry:

Przegląd księstwa:

Image

Generałowie:

Image

Wojsko ludzkiego władcy:

Image

Budynki specjalne:

Image


Linki: Gra - http://www.reddragon.pl

Dracopedia - http://dracopedia.pl

Komiks - http://komiks.reddragon.pl

Image
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Tue Jan 06, 2009 9:43 pm

heh gra która opiera sie na matematyce :)
?
Besteer
Posts: 168
Joined: Fri Sep 01, 2006 8:06 am
Location: Polska

Postby Besteer » Tue Jan 06, 2009 11:45 pm

Nie wygląda to źle. W 100% za friko? Czy może są tam jakieś megaulepszacze za kasę? Można być tylko księciem, czy kimś jeszcze? Opisz więcej, to może się zarejestruję.
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Wed Jan 07, 2009 12:23 am

Tetro wrote:heh gra która opiera sie na matematyce :)
Wskaż mi taką co się nie opiera to ci kupię paczkę żelków owocowych.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
Mattan
Posts: 1081
Joined: Wed Jul 26, 2006 9:09 am
Location: Poznan

Postby Mattan » Wed Jan 07, 2009 1:16 am

lacki2000 wrote:
Tetro wrote:heh gra która opiera sie na matematyce :)
Wskaż mi taką co się nie opiera to ci kupię paczkę żelków owocowych.

Cantr 2. Dużo tych żelków. *mlaska*
Szopen
Posts: 140
Joined: Sat Sep 09, 2006 1:42 am

Postby Szopen » Wed Jan 07, 2009 1:58 am

@Tetro: Fakt, opiera sie trochę na matematyce, ale podstawowej - ja sam jestem humanista, a gram w to od lat i spokojnie, da sie dojść do dość wysokiego poziomu grania nie będąc "matematycznym orłem".

@Besteer: Jedno księstwo na erę jest za darmo, każde kolejne kosztuje 12zł. Nie ma czegoś takiego, jak ulepszacze za pieniądze, każdy ma takie same szanse, niezależnie od grubości portfela. Oprócz bycia zwykłym księciem, możnayć również dowodzącym koalicji lub jej imperatorem, ale to wyższa szkoła jazdy :) .

W razie czego, każdemu chętnemu pomogę, w miarę możliwości, nauczyć się grać, czy chociaż znależć nauczyciela, wystarczą dobre chęci.
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Wed Jan 07, 2009 11:53 am

Mattan wrote:
lacki2000 wrote:
Tetro wrote:heh gra która opiera sie na matematyce :)
Wskaż mi taką co się nie opiera to ci kupię paczkę żelków owocowych.

Cantr 2. Dużo tych żelków. *mlaska*
hmm w Cantr do obliczeń nie używa się operacji matematycznych?

Szopen wrote:Jedno księstwo na erę jest za darmo, każde kolejne kosztuje 12zł. Nie ma czegoś takiego, jak ulepszacze za pieniądze, każdy ma takie same szanse, niezależnie od grubości portfela.
Znaczy ten kto płaci może mieć więcej księstw jednocześnie? A nie można założyć sobie więcej kont grać na każdym koncie jednym księstwem?
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
Szopen
Posts: 140
Joined: Sat Sep 09, 2006 1:42 am

Postby Szopen » Wed Jan 07, 2009 12:10 pm

Znaczy ten kto płaci może mieć więcej księstw jednocześnie?


Dokładnie. Posiadanie kilku kont jest zabronione.
User avatar
Mattan
Posts: 1081
Joined: Wed Jul 26, 2006 9:09 am
Location: Poznan

Postby Mattan » Wed Jan 07, 2009 1:20 pm

lacki2000 wrote:
Mattan wrote:
lacki2000 wrote:
Tetro wrote:heh gra która opiera sie na matematyce :)
Wskaż mi taką co się nie opiera to ci kupię paczkę żelków owocowych.

Cantr 2. Dużo tych żelków. *mlaska*
hmm w Cantr do obliczeń nie używa się operacji matematycznych?

Gra do swojego funkcjonowania używa ale do grania nie potrzeba matematyki. :) Przywieziesz te żelki do Poznania czy wyślesz pocztą?
Jakbyś miał wątpliwości to bierki nie używają matematyki. Nie napisaleś jaka gra. Chcę dwie paczki żelków. 8)
grzybi
Posts: 326
Joined: Tue Aug 05, 2008 5:31 pm
Location: Lodz / Poland

Postby grzybi » Wed Jan 07, 2009 3:44 pm

Mattan wrote:Gra do swojego funkcjonowania używa ale do grania nie potrzeba matematyki. :)


Hmm... To chyba nigdy nie robiłeś jakiegoś bardziej skomplikowanego handlu i nie planowałeś produkcji w dużym warsztacie.
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Wed Jan 07, 2009 11:36 pm

Mattan wrote:Jakbyś miał wątpliwości to bierki nie używają matematyki. Nie napisaleś jaka gra. Chcę dwie paczki żelków. 8)
Podczas gry oblicza się wartość każdej możliwości by końcowa suma punktów za zebrane bierki była jak największa.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Thu Jan 08, 2009 10:46 am

Cantr nie uzywa matematyki. (nie chodzi mi to o skrypty, tylko o gre) w RD jeszcze za czasow czeskich bo tam stal pierwszy serwer, zdobylem jedno z lepszych mijesc ze wzgledu na wzory matematyczne. ktore ktos mi dal nie powiem i je wykorzystywalem do obliczen, kazdy moj ruch byl zaplanowany w tym dniu musze kupic tylu zolnierzy aby to zrobic w innym. itp. Dlatego tak napisalem... Niestety wole Cantr-a :P
?

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest