Wprowadzenie Euro w PL

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w PL

Tak, jak najszybciej
11
33%
Tak, ale nie ma sie co z tym spieszyc 2030 bedzie dobra data
6
18%
Jestem za wprowadzeniem Euro i utrzymaniem Zlotówki jednoczesnie :P
1
3%
Oby nigdy go nie wprowadzili
8
24%
Zlotowka Rulez, niech Europa przyjmie Zlotowke :)
7
21%
 
Total votes: 33
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Dec 30, 2008 7:33 am

// Removed offensive and anti-Semitic content
// marol
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Dec 30, 2008 7:44 am

// Removed offensive content
// marol
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Dec 30, 2008 8:38 am

[quote="MR_KVZ"]_[/quote]

TO ju-z 4 mo-j post z koleji /jeden na poprzedniej stronie/

wi,ec bede si,e streszczac'_ Wiem -ze mnie ponios,lo w dwo'ch

ostatnich jednak zas,lu-zylis'cie tym bullshitem jaki

przedstawiacie_ Chcia,lem sam po namys'le to przeredagowac'

by by,lo mniej tz_ 'kobiet lekkich obyczajo'w'' jednak po

namys'le i po tym jak rzuci,lem okiem na pewien cytat kto'ry

przytocze zrezygnowa,lem_

[quote=NS2]
"Reconstructive surgery is a spit in the face of the God who

created you," roars Reverend Cory 'Half-face'

Bartholomeyczik_

"It is ultimately in the hands of the Lord what we look like

and

we have no right to meddle with it! All plastic surgery must

be

banned!"[end of quote]

Generalnie jestem przeciwny cenzurze ,jak musicie to tnijcie

,jednak fajnie by by,lo jakby jakies' przes,lanie z tego

zosta,lo_ NP zmiencie potoczny wulgraryzm na ''kobieta

lekkich /albo ci,ez-kich jak kto woli/ obyczajo'w'' i powinno

byc' ok_ jestem zwyczajnie zbyt nerwowy jak widac' ostatnio_

OVER_ I tak posiadam kopie jakby komus' do g,lowy napad,lo

wyci,ac' ca,le to wkleje sam w formie z kobietami lekkich

obyczajo'w bo lubie tkic' w takich dupnych szczego',lach_

<i>// Removed vulgar content
// marol</i>
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Tue Dec 30, 2008 8:40 am

Kevez trollu jeden :)...czy słyszałeś kiedyś o czymś takim jak ironia? sądząc po wypowiedziach to chyba nie...
I have a cunning plan...
Besteer
Posts: 168
Joined: Fri Sep 01, 2006 8:06 am
Location: Polska

Postby Besteer » Tue Dec 30, 2008 11:38 am

1) Kevezie, nie pisze się czterech postów naraz pod sobą.

2) Ja w Ciebie mięsem nie rzucam. A mogę, jak się /wlekkoobyczajoskobietowię/.

3) Nie wiem jak Ty, ja nigdy nawet nie byłem zarówno w Irlandii/UK, jak i USA, więc nie wiem, kto i jak się tam o Polsce wyraża. Ale skoro Ty wiesz, to zapewne już wyszorowałeś sobie dostateczną ilość garów na nowy stary samochód, więc z takim autorytetem kłócił się nie będę.

4) Zastanawia mnie, skąd znasz ceny usług wykonywanych dla przemiłych starszych panów. I to w złotówkach!

5) Jeśli masz jakieś kompleksy na punkcie tego, że inni mają Euro, a my nie, nie zważając na żadne inne (zwłaszcza ekonomiczne) przesłanki, to radzę wizytę u psychologa. Tam każdemu pomagają radzić sobie z jego kompleksami.

Tyle.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Dec 30, 2008 11:56 am

<i>// Nie fałszujemy cytatów.
// marol</i>

Dziekuje Marolku ,ze mnie tak wycio,les _sam bym nie mo-gl- tak dobrze z wiadomych wzgl-ed-ow : )
W kon'cu sam jestem Jude jak ka-zdy Polak i ka-zdy inny human na s'wiecie ,Hitler te-z by-l_ Najlepij zabijmy si_e wszyscy

Bynajmniej wiem co to ironia kolego powy-zej to te-z napisa-le wtedy - patrz poprzednia strona - ---By to nie by-lo w ironii to po tym co napisa-les'---- skoro sam s-adze u-zyl-e-s ironi to mi nie wypada-lo po tobie ,bo i po co? Ja to napisa-lem skrycie i powa-znie przecie-z no nie? ;- ) i miano Trollka bynajmniej mi schlebia bo Trollki to takie fajne stworzenia zamieszkuj-ace Norske i dosyc' urodziwe i -zadnego polaczka jak wy by nie chcia-ly a mnie ju-z predzej bo jestem w ich typie bardziej _

Dobrze -ze cenzura jest jaka jest _ przynajmniej nie bede miec- wyrzuto-w sumienia -ze ma-lo pel-no letni kolega Averus ale ju-z z oczywi-scie z ---w-lasnymi--- pieniedzmi i bardzo pracuj-acy przeczta co ja do niego czuje_ a przecie-z go nie znam a mo-ze dorabia klucze ksiedzu ch-lopak i to uczciwie?+ JEdnak co on mo-ze o Biedzie wiedziec- i g-lupoty czyni gdy ja tu rano marzne na pozterunku syberyjskim wojskowym czekaja-c na dostawy i bron' do walki z Zaborc,a Narodu Naszego_ Jednak powinien ON wiedziec' ,ze bieda w Naszym kraju TV nie og,lada bo pr,ad TAKI drogi a od nowego roku drogi jeszcze bardziej ,a co,z za tem czynic' telewizora Bieda nie sprzeda bo to jedyny artefakt cudu uwczesnej cywilizacji i dobrobytu kto'rego o'w bieda nie dos'wiadczy,la _ czekaj,a wi,ec JEDYNIE na o'w zaborce co przyjdzie spienie-zyc' t,a rzecz s'wi,et,a s'wi,ety ARTEFAKT na poczet nale,znos'ci o'w ca,lych tych daj bo-ze bez =laski instytucji CHARYTATYWNYCH kto're tej biedzie tak ,laskawie pomog,ly po-zyczaj,ac im pieni,adze by s'licznie i ,laskawie wyjuskac' od nich wszysko ka,zdy grosik nawet do skarboneczki :- )
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Tue Dec 30, 2008 1:53 pm

Dobrze -ze cenzura jest jaka jest _ przynajmniej nie bede miec- wyrzuto-w sumienia -ze ma-lo pel-no letni kolega Averus ale ju-z z oczywi-scie z ---w-lasnymi--- pieniedzmi i bardzo pracuj-acy przeczta co ja do niego czuje_ a


Jestem wzruszony. :lol:
Zaproponuje Ci tok myślenia:
Pieniądze rodziców - moja sytuacja finansowa - 'moje' pieniądze.

Poza tym chętnie przeczytałbym co do mnie czujesz na privie. ;)

PS. TV niezwykle rzadko oglądam.
Image
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Dec 30, 2008 2:24 pm

[quote="Besteer"]1) Kevezie, nie pisze się czterech postów naraz pod sobą[/quote]

Jak bym nie wiedzia,l to by,lo by 5 zamiast 4 ,gdy-z sposo'b naliczania kredytek przez mojego ISP do tego prowadzi niestety jak ju-z wspomnia,lem jestem Jude jak ka-zdy human_ Oraz brak funkcji Edyowania w-lasynch ''Pierdo'w'' na tym dziale forum dodatkow wspiera pisanie jednego pod drugim_ Josowi to podobno nie przeszkadza,lo bo uwa-za -ze gdy ktos' pisze du-zo i z wieloma osobami to tak jest nawet czytekniej_ Teraz te-z pewnie bedzie drugi pod jednym bo nie lubie zostawiac' pustch prze,ladowan' o ile ktos' inny zno'w czegos' nie dopisa-l

[q]2) Ja w Ciebie mięsem nie rzucam. A mogę, jak się /wlekkoobyczajoskobietowię/[/q]

Mi,esem si,e nie rzuca - mi,eso si,e je ewentualnie daje psu jak stare gnij,ace cuchno,ace____ Podobno w kraju Bieda ,no jednak co kraj to OBYCZAJ :- ) Podobnie powinno byc' z tymi kobietami ,no co'z mnie nikt nimi nie karmi ,jak nie wyjdziesz sam po swoje to zdechniesz tu z g,lodu_

[q]3) Nie wiem jak Ty, ja nigdy nawet nie byłem zarówno w Irlandii/UK, jak i USA, więc nie wiem, kto i jak się tam o Polsce wyraża. Ale skoro Ty wiesz, to zapewne już wyszorowałeś sobie dostateczną ilość garów na nowy stary samochód, więc z takim autorytetem kłócił się nie będę[/q]

Jak bym przeliczy-l ilos'c' garo'w jakie szorowa,lem dla kogos' obcego to bym na trabanta nie uskroba,l bym ze z,lomu_ Samocho'd jednak powinien posiadac' ka-zdy czy to pracuj,acy czy nie_ Albo nikt nie uprzywilejowany nie powinein posiadac-_ takie jest moje zdanie ekonomiczne w tej kwestji_ Tak samo jak kompuer ,telefon ,tv i inne luksusy wliczaj,ac w to gromadke weso,lo biegaj,acych BACHORO'W_ No nie? Jednak co tu zrobisz jak w kraju bieda i Pan'stwa nie stac' nawet na g,lupie BECIKOWE LOL ha ha_ Za to jak gadam z Amerykanami na IRC to tam podobno wszyscy zdrowi, ka-zdy bogaty ,a jak ktos' jest POLOCK to WON_ he he_ ta ich poprawnos'c' polityczna mnie po prostu rozpier___dawna_ ciekawe czemu oni nas tak tam nie lubi,a nawet gdy my za nich ty,lka w iraku____ no bo mo-ze to s-a emigranty? cos' tam o kie,lbasach i pierogach wiedz,a ju-z za du-zo____

[q]4) Zastanawia mnie, skąd znasz ceny usług wykonywanych dla przemiłych starszych panów. I to w złotówkach![/q]

kto ci powiedzia,l -ze znam? przeoczy,lem cos'? chyba nie znasz potocznych stwierdzen' -ze ka-zda praca zw,laszcza dla kogos' to danie ty,lka itp_

[q]5) Jeśli masz jakieś kompleksy na punkcie tego, że inni mają Euro, a my nie, nie zważając na żadne inne (zwłaszcza ekonomiczne) przesłanki, to radzę wizytę u psychologa. Tam każdemu pomagają radzić sobie z jego kompleksami[/quote]

za du-zo kropek -zle to si-e mi czyta_ moje tobie bedzie za to jeszcze gorzej_ z tymi psy-logami to troche przeginasz jednak bo brak poprawnos'ci politycznej przy zachowaniu pe,lnej s'wiadomos'ci czyno'w to nie choroba psychiczna_ w ogol-e_____

sorry but get it over STUMPED female-dog psychologists tigh-hole_____

psychology < /znak mniejszos'ci/ horoscopes < bullshit

generalnie to jest dla mnie pseudonauka_ tak samo jak i psychiatria_ mo-zna wymys-lac- w nieskon-czonos-c- dziesi-atki u-lomno-sci i schorzen- i je klasyfikowac- i zabic- nieletni-a dziewczynke psy-scierwiastymi tabletkami bo ma podobno zachwiany bilans chemiczny w m-ozgu_ mi takie tabletki pomagaj-a --- si-e zatru-c albo odp-lyn-a-c w sin-a dal_ magazynuje na wypadek wojny by truc' nimi u,lomne psy_ /podobno mam syndrom DAWNA i ADHD ,no ale Nam wolno wszystko takiego posiadac' nawet Trolla p,lci samiczkowatej z lekko zdeformowan,a twarz,a co czyni j,a bardziej wyj,atkowo pi,ekn,a niepowtarzalnie MUA te Niebieskie Norsk Oczka he he/

---------still in topic you offtopic provocing female little doggie------------
EKONOMICZNIE to najlepiej STAC- po s'roku i tak ja zawsze si,e staram - wtedy nie pos,adz,a Cie o -zydossto ani z lewej ani z prawej strony ,albo jak si,e wkurz,a to niestety z Obu, no coz- -ZYCIE! JAk nie bedzie z,loto'wek a nie bedziesz lucic' Euro to zainwestujesz w Dolara, Kwanze albo inn,a afrykan'sk,a walute - jedni wol,a Kredki drudzy Papierki_
------------still in topic you offtopic provocing female little doggie--------------------

[q]// Nie fałszujemy cytatów.
// marol[/q]

JA To zrobi,lem z czystej mi,los'ci Marolku ,aczkolwiek zmieni,lem jedno s,lowo na bardziej poprawne politycznie z Mojego w,askiego punktu widzenia Jude po prostu brzmi bardziej subtelnie dla mojej w,loskiej duszy_ Co do koloro'w to jestem s,lepy i widze ino Niebieski i Bia,ly oraz czarny ,ale czarny to podobno nie kolor ino jego brak a szkoda bo Bardzo ,ladny nawet_ _ :_ ) Celujemy? heh Kto dzisiaj ustrzeli cos' w Multi? napewno nie MR KVZ i nie Marolek bo za tym klika stoi jak za wszystkim w tych grach_
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Dec 30, 2008 3:05 pm

[quote="Averus Wolfmaster"]

Jestem wzruszony [/q]

Mi-lo bo ja ro'wnie-z by,l bym :- D

[q]Zaproponuje Ci tok myślenia:
Pieniądze rodziców - moja sytuacja finansowa - 'moje' pieniądze[/q]

wtedy dla Och,lody zaproponowa,l bym taki tok mys-lenia _ tatus' si,e wkurz,a -ze synek nic nie robi zbytnio i postanawia ,ze bierze si,e za dziewczyne o imieni Polityka na pierwsze ,spo-leczen'stwo /tz_ przez Ciebie Social/ na drugie, kto-ry to otrzyma wi,ecej pieni,az'ko'w ni-z synek_ no i co wtedy? Okazuje si,e wo'wczas -ze to co synek dostanie max 10% pieniedzy tatusia to nadal pieni,adze Socialu kto're to Social ,laskawie postanowi,l podarowac' synusiowi_ Ja by,l byn nawet za dla wszystkich ,takie lekcje -zyci,a s,a bardzo wnosz,ace dla rozwoju - he he_ Oczywiscie mo-zesz si,e uprzec' ''co tam te-z dam rade ,inni dali rade od zera to ja tez- dam'' jednak oczywis'cie taki tok mys'lenia to juz- krok w dobr,a strone_ W kon'cu Rodzice pracowali na to masz ,jednak pamietaj zawsze o tatusiu kto'ry mo,ze przejs'c' z mi,los'ci ojcowsjskiej do synka na Social bo przestanie synkach kochac' za jego lenistwo : )

[q]
Poza tym chętnie przeczytałbym co do mnie czujesz na privie[/q]

Jestem zdania -ze to co by,lo a nie jest nie pisze w rejestr_ jak ktos' Ci to przekleji to z go'ry uprzedzam -ze nie mia,lo to zabrzmiec' dos,lownie e ten sam sposo'b do Ciebie_ by,lo napisane w taki ostry i brutalnie ukazuj,acy rzeczywistos'c' sposo'b by dla niekto'rych g,l,abo'w okupuj,acych ten Naro'd dotar,lo__

[q]TV niezwykle rzadko oglądam[/q]

Wie,c mo-zesz byc' z siebie dumny lub skromnie zaliczy'c si,e do tz_ biedy kto'ra korzysta z tv jedynie na s'wi,eta bo pr,ad taki drogi tera____ Bez obrazy___ Ja te-z niezwykl,e kiedy wl-aczam TV w celach przyrodniczo poznawczych domowego video na p,lytach ,antenty tv ani satki nawet sprawnej nie posiadam i nie za,le-zy mi na tym bardzo bo dla mnie to be-lkot jakis' ___wystarczy jak s,lysze przypadkiem gdzies' w otwartych miejscach radio z ogroaniczon,a cenzur,a_

/ps_ w tamtym wycientym poscie chodzi-lo o pomaganie temu ksiedzu posiadaj,acemu o'w samocho'd w jego osobistych sprawach -zyciowych z kto'rymi on sam sobie radzic' nie powinien w zamian za przeja-zdzke - --- byl ten post sugestywnym pytaniem czy nie by,l bys' sk,lonny dlatego zosta,l wycienty bardzo skrupulatnie przez Marola i chwa,la mu za to bo by,l by tu sajgon wi,ekszy :- D by,lo ro'wnie-z stwierdzeni -ze pieni,adze rodziny to te-z forma Socjalu jak dla kogos' kto je otrzymuje w takiej a nie innej poprawnos'ci politycznej z mojego bardzo w,askiego politycznie punktu widzenia_ Nie obraz' si,e o to ,jednak tak wyczuwa,lem jakby to zazdro'sc' do tego ksi,edza o ten samocho'd -ze mnie to zastanawia,lo po co tak piszesz_

Wiem -ze mam dzisiaj dawna bo nie spa,lem totalnie na syberyjskim posterunku czekaj,ac na dostawy_ wi-ec gadam od rzeczy totalnie_ wiec pa wam_ i niech to kobieta ci,e-zkich obyczajo'w kopnie z tym kobieto obyczajowym euro bo od tego same awantury dzisiaj na forum_ Podzi,ekujcie Amerykanom ,oni mnie nauczy,li -ze byc' typowym polakiem nie jest OK+
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Fri Jan 02, 2009 11:29 am

Hehe no porażka normalnie. Jak na razie tylko ja wybrałem najlepsze rozwiązanie czyli Ojro i PLN jednocześnie. Tak na prawdę to powinny być co najmniej cztery waluty konkurujące między sobą pokryte w całości w metalach szlachetnych i półszlachetnych no ale pomarzyć o wolności w Związku Europejskim to se można...
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
Besteer
Posts: 168
Joined: Fri Sep 01, 2006 8:06 am
Location: Polska

Postby Besteer » Sat Jan 03, 2009 2:08 am

Ogólnie, polski złoty to coś więcej niż zwykła kasa. Kwestie ekonomiczne są w tym wypadku jak dla mnie drugorzędne.
Ja uważam, że to symbol, taki sam jak biały orzeł, jak biało-czerwony sztandar, jak "Mazurek Dąbrowskiego". To tak, jak "Rota", jak "Bogurodzica", jak Kolumna Zygmunta. Jak wspomnienie Bzury, Grunwaldu, Westerplatte, Monte Cassino, Wiednia... To siedemset lat historii mojej ojczyzny.

Symbolem USA jest dolar. Czy ktoś jest w stanie wyobrazić sobie chwilę, w której Ameryka zrzeka się swego symbolu na rzecz np. jakiegoś Amero? Bo ja nie.

W dawnych czasach bicie własnej monety było uważane za znak niepodległości danego państwa. I myślę, że wiele w tej kwestii nie zmieniło się do dzisiaj.

Lecz dzisiaj potomek wehrmachtowskiego żołdaka wraz z kompanami aż przebiera nogami, by naszej ojczyźnie ten symbol odebrać. Nie chcąc nawet słyszeć o tym, by w tej jakże ważnej kwestii dotyczącej naszej niepodległości zwyczajnie spytać się obywateli w referendum, czy ten pomysł akceptują. Przepchnęli to za naszymi plecami, tak jak obce instalacje wojskowe na naszej ziemi i tak jak ciągle usiłują przepchnąć eurokonstytutę.

Już raz jeden kołchoz pozbawił nas symbolu, zabierając Orłu jego królewską koronę, chcąc zastąpić ją obmierzłym sierpem i młotem. Lecz Naród w słusznym gniewie zniszczył ów system i wierzę, że i tym razem uda nam się odeprzeć zakusy coraz śmielszego eurokołchozu.
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Sat Jan 03, 2009 8:06 am

Besteer wrote:Lecz dzisiaj potomek wehrmachtowskiego żołdaka wraz z kompanami aż przebiera nogami, by naszej ojczyźnie ten symbol odebrać.
Doczytałem do tego zdania. Stwierdziłem po nim, żeś pan jest, oględnie mówiąc, niepoważny wielce.
(SRVPRC)
Image
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Sat Jan 03, 2009 9:08 am

Besteer ładnie żeś teraz pojechał...Rozumiem, że wszyscy potomkowie żołnierzy wehrmachtu nie są Polakami...no to odłącz 3/4 Śląska od Polski...

skoro euro to samo zło to po co większość państw Unii do niego dąży? pewnie wszyscy sprzedali swoje kraje i oddali je pod panowanie tzw eurokołchozu... :lol:
I have a cunning plan...
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sat Jan 03, 2009 9:59 am

Fieger wrote:skoro euro to samo zło to po co większość państw Unii do niego dąży? pewnie wszyscy sprzedali swoje kraje i oddali je pod panowanie tzw eurokołchozu... :lol:


Dokładnie tak. Brawo. :wink:
Niektórzy muszą chyba zobaczyć żołnierzy na ulicach... A nie tak się dzisiaj toczy wojny.
Image
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Sat Jan 03, 2009 11:28 am

Fieger wrote:Besteer ładnie żeś teraz pojechał...Rozumiem, że wszyscy potomkowie żołnierzy wehrmachtu nie są Polakami...no to odłącz 3/4 Śląska od Polski...


Sam szmato jesteś potomkiem Wermachtu... :evil: Jedź sobie na północ tam spotkasz więcej niemców...
Ślązacy to Polacy... Ciesz się że ślązacy czują się polakami i że nie stworzyli własnej autonomi bo Polska byłaby drugą Afryką...

Niedawno do mojego sąsiedztwa wprowadzili się ludzie ze śląska i są bardzo dobrymi sąsiadami i codziennie nas odwiedzają.
A Ty masz tak dobrych sąsiadów?
[url=http://pajacyk.pl][img]http://www.stoczek.net.pl/gmina/files/baner_pajacyk%5B1%5D.jpg[/img][/url]Pajacyk.pl

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest