Konkurs!

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Konkurs!

Postby w.w.g.d.w » Sat Sep 29, 2007 6:07 pm

W kilku słowach:

Co trzeba zrobić?

Znaleść mój pierwszy post na tym forum. Uwaga! Mój pierwszy post jeśli dobrze pamiętam pisałem jako gość ale również jako w.w.g.d.w .

Nagroda

Znajomość tego co oznacza skrót w mojim nicku.

Zasady dodatkowe:

- odpowiedzi trzeba wysyłac mi na pm
- wygrywa ta osoba która odpowie prawidłowo jako pierwsza
- ci co już poznali to co oznacza mój nick oczywiście nie mogą brać udziału w konkursie :o
- konkurs trwa do jego zakończenia tzn. do czasu aż wejdę na forum do swojej skrzynki kontaktowej i zobacze pierwszą prawidłową odpowiedz i ogłosze to w tym temacie
- nagroda przysługuje tylko zwycięscy,ewentualnie mogą z niej korzystać znajomi,rodzina itd. :twisted:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sat Sep 29, 2007 9:45 pm

Fajny konkrus. Mi mówiłeś na irc kiedyś, ale zapomniałem...
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Sun Sep 30, 2007 4:58 pm

Już to kiedyś mówiłeś,jak chcesz żebym przypomniał to poszukaj mojego pierwszego postu. :P
Aha, można wysłać tylko jedną odpowiedz.


EDIT

Rozstrzygnełem już konkurs a wnioski są takie;

-był za prosty

-nie aż tak wiele osób pragnie poznać tą tajemnice jak myślałem,może to wina tego że to był weekend i niewiele osób spojrzało?

-miał za zadanie przetestować wasze umiejętności posługiwania się forum,1/3 osób za szybko została usatysfakcjonowana tym co wypluła im wyszukiwarka,nie przeczytali dokładnie co napisałem w poscie powyżej,nie postarali się

-postanowiłem nieco zmienić zasady i nagrodzić aż dwie osoby,mój konkurs-moje prawo,nie podam publicznie ich nicków żeby nie byli za mocno nagabywani

Niniejszym stowarzyszenie znawców tajnego skrótu w najmniej zrozumiałym nicku w tym forum SZTWNZNWTF poszerza swoje grono. :wink:

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest