Pytanie od czapki - o gre Warcraft III

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Thu Nov 30, 2006 7:20 pm

ActionMutante wrote:Nom, masz Gnomi racje... Ale World War II tez jest zaje...fajne...
BTW Udalo sie komus w Europie Universalis: World War II obronic Polske przed Niemcami?
Staralem sie jak moglem, unowoczesnilem wojsko, zbudowalem umocnienia i bronilem sie na linii Wisly, ale to i tak mi nie pomoglo... :(


Cóż za patriotyzm :wink:

Ja grałem w HoI Niemcami - rok 1941, Polska, Francja, Belgia, Holandia, Kanada, Irak, Indonezja i Gujana niemieckie, w Anglii rząd faszystowski, Ruscy bronią się za Wołgą...
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Fri Dec 01, 2006 12:11 am

To u mnie dodaj Iran, Turcje, Finlandie, Norwegie, Szwecje,Litwe, Lotwe, Estonie Afganistan, Nepal, i jeszcze pare malych panstewek Azjatyckich. Ale mi to do 1942 zeszlo... :) ZSRR jeszcze wieksze terytorja zdobyla :D Eksport rewolucji sie powiodl :twisted: Tylko USA jakos nie udalo mi sie nigdy zajac :( I czyz ta gra nie jest piekna, takie rzeczy mozna robic... Ale Polski obronic sie chyba nie da :(
*Po Tybetanskim plaskowyzu pedza kolumny pancerne III Rzeszy* Miodzio!
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Fri Dec 01, 2006 9:46 am

kurna... a czemu nikt nie wspomina serii Close Combat? :? to byly dopiero gry...
User avatar
Fiona
Posts: 536
Joined: Wed Mar 15, 2006 4:49 pm

Postby Fiona » Fri Dec 01, 2006 12:35 pm

Bardzo dziekuje za odpowiedzi na zadane tematy i mnostwo swiatlych uwag na temat gier o ktorych nawet nie slyszalam albo slyszlam albo nigdy grac nie bede bo za trudne :lol:
Juz sie uspokoilam, poczulam sie zbulwersowana na poczatku bo to orkowie sa moja ulubiona rasa (bo Peoni tak fajnie mowia "work work" znaczy w dwojce mowili i w demowce mowili bo trojke mam po polsku ale to nic bo sobie tlumacze to ich glupie "praca praca" na "work work" i jest dobrze :mrgreen: ) a ludzie mnie zawsze smiertelnie nudzili (glupie rycerzyki) wiec jak pomyslalam ze cala gra wreszcie sie okazala ludzka kampania to mnie to przerazilo :D

Gnomie po mnie sie wielu rzeczy latwo nie spodziewac ;)
A z moimi grami komputerowymi to jest tak ze mam duzy zapal i jeszcze wiekszy antytalent.
Czym gra prostsza tym dla mnie lepiej a moja strategia opiera sie na miazdzacej przewadze liczebnej, czyli rzucam wszytsko na wroga co mam, natychmiast trace kontrole nad wszytskim co sie dzieje i trzymam kciuki zeby moich bylo wiecej niz ich :lol:
A jak sie nie uda to sie zniechecam :lol:
Ostatecznym celem homoseksualizmu jest walka z Kościołem i zniszczenie Kościoła.
O. Tadeusz Rydzyk.
User avatar
Gulczak
Posts: 513
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:40 pm
Contact:

Postby Gulczak » Fri Dec 01, 2006 12:43 pm

"Zagrać w Europe Universalis 2 i umrzeć..." Najlepsza gra strategiczna! Jak zacząłem korzystać z jej usług, porzuciłem wszelkie inne zamiłowania. Gram w to z pasją, i właściwie to rozrywka komputerowa kojarzy mi się z tylko tym:
-Cantr II
-Europa Universalis II
-ewentualnie www.kurnik.pl
Bo mnie na uśmiech zawsze stać
Nie lubię życia brać
Zbyt serio, serio zbyt
Bo ja na przekór wszystkim tym
Co zasmucają świat, uśmiecham się przez łzy!
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Fri Dec 01, 2006 1:53 pm

Gulczak wrote:Gram w to z pasją, i właściwie to rozrywka komputerowa kojarzy mi się z tylko tym:
-Cantr II
-Europa Universalis II


U mnie jest podobnie... Na jakim modzie grasz ? 8) Bo nie wierzę, że na czystej EU 2 - powstała przecież ogromna ilość dodatków, nowe mapy są świetne... Jak sobie przypomnę oryginalą ilość i położenie prowincji to mi się chce śmiać :lol:
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Fri Dec 01, 2006 1:58 pm

Nie grałem w Universalis II ale tak tutaj chwalicie, że już... Instaluje się na moim pececie, hhmm. Zaraz zoabcze cóż to takiego. :)
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Fri Dec 01, 2006 2:11 pm

Rusalka wrote:Nie grałem w Universalis II ale tak tutaj chwalicie, że już... Instaluje się na moim pececie, hhmm. Zaraz zoabcze cóż to takiego. :)


Wersji "czystej" nie radzę używać, gra ma już parę lat i jest w pewnych kwestiach niedopracowana - co niestety na "czystej" widać.

Minimum to najnowszy patch, a najlepiej to ściągnąć sobie jakiś dodatek. EU jest bardzo łatwo modowalna, więc istnieje ich sporo...

http://www.eufi.org/dload.php?action=category&id=31
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Fri Dec 01, 2006 2:13 pm

Dobra, radź co najlepiej sciągnąć, bo trochę myślę zajęłoby mi rozpracowanie tego ;)

spatchowałem EU2 Beta 21 April Patch PL
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Fri Dec 01, 2006 2:22 pm

Rusalka wrote:Dobra, radź co najlepiej sciągnąć, bo trochę myślę zajęłoby mi rozpracowanie tego ;)


Rzecz gustu, ja osobiście mam na dysku kilka kopii EU 2 a w nich poinstalowane różne mody :]

Hmmm... Mapa Kasperusa ładnie wygląda, z drugiej strony mod i mapa Agunga Pashy też jest ciekawa (obie w języku angielskim, ale to przecież nie problem). Mod + mapa Agunga Pashy ma ponadto sporo nowych wydarzeń historycznych, Mapka Kasperusa to tylko mapka i w eventy nie obfituje bardziej niż oryginał... Co kto lubi.

Jest też Quendi Poland Mod, ale autor uważał, że "gra jest za prosta" i wprowadził masę utrudnień, więc poczatkującym radzę się trzymać od tego z daleka, przynajmniej jeśli nie gustujecie w "brutusach" (atak neutralnego dotychczas państwa w sytuacji, gdy jesteś zajęty na zupełnie innym froncie) i tym podobnych.
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Fri Dec 01, 2006 2:28 pm

No dobra, dzięki.

Coś mi się ta gra kaszani, to pewnie przez tego patcha. Wywala się zaraz po intrze :x :x
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Fri Dec 01, 2006 2:33 pm

Rusalka wrote:Coś mi się ta gra kaszani, to pewnie przez tego patcha. Wywala się zaraz po intrze :x :x


Reinstalka powinna pomóc. Pewnie zrobiłeś coś źle, zdarza się :D Pokombinuj trochę, działać na pewno będzie, ma bardzo małe wymagania sprzętowe.

Czy aby EU2 Beta 21 April Patch PL to nie tylko uzupełnienie patcha 1.08 ? 8) Nie jestem pewien, ale możliwe.

Edycja:

No oczywiście. Beta patch niezbędny jak zwykle do rozgrywek multiplayer, ale i do single jak najbardziej wskazany. Rozpakowujemy do katalogu z EU2 z patchem 1.08 lub poprzednią betą do 1.08. Plik jest zzipowany.

Trzeba czytać, co się ściąga 8)
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Fri Dec 01, 2006 7:47 pm

ActionMutante wrote:To u mnie dodaj Iran, Turcje, Finlandie, Norwegie, Szwecje,Litwe, Lotwe, Estonie Afganistan, Nepal, i jeszcze pare malych panstewek Azjatyckich. Ale mi to do 1942 zeszlo... :) ZSRR jeszcze wieksze terytorja zdobyla :D Eksport rewolucji sie powiodl :twisted: Tylko USA jakos nie udalo mi sie nigdy zajac :( I czyz ta gra nie jest piekna, takie rzeczy mozna robic... Ale Polski obronic sie chyba nie da :(
*Po Tybetanskim plaskowyzu pedza kolumny pancerne III Rzeszy* Miodzio!

To głupio grałeś, bo ja nie bawiłem się w podbijanie małych nieprzydatnych zadupi :P Wolałem od razu na grubego zwierza zapolować :lol:
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Gulczak
Posts: 513
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:40 pm
Contact:

Postby Gulczak » Sat Dec 02, 2006 3:02 pm

Avx wrote:
Rusalka wrote:Nie grałem w Universalis II ale tak tutaj chwalicie, że już... Instaluje się na moim pececie, hhmm. Zaraz zoabcze cóż to takiego. :)


Wersji "czystej" nie radzę używać, gra ma już parę lat i jest w pewnych kwestiach niedopracowana - co niestety na "czystej" widać.

Minimum to najnowszy patch, a najlepiej to ściągnąć sobie jakiś dodatek. EU jest bardzo łatwo modowalna, więc istnieje ich sporo...

http://www.eufi.org/dload.php?action=category&id=31

Ja od wielu, wielu lat mam tą samą, podstawową wersje i jeszcze mi się nie zdarzyło, abym się nudził. :P Patch=be! :)
Bo mnie na uśmiech zawsze stać

Nie lubię życia brać

Zbyt serio, serio zbyt

Bo ja na przekór wszystkim tym

Co zasmucają świat, uśmiecham się przez łzy!
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Sat Dec 02, 2006 3:47 pm

Gulczak wrote:Ja od wielu, wielu lat mam tą samą, podstawową wersje i jeszcze mi się nie zdarzyło, abym się nudził. :P Patch=be! :)


Cóż, jak ktoś lubi błędy gry i podstawową, niedopracowaną mapę to jego sprawa... De gustibus non disputandum est.

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest