Tu besztamy Gnoma (kacik poezji)

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Tu besztamy Gnoma (kacik poezji)

Postby marol » Sat Nov 25, 2006 5:39 pm

Niektórym służy do nabijania licznika w Bitefight... :?

// wątek z przeniesienia, tytuł pochodzi od moderatora
Last edited by marol on Sat Nov 25, 2006 11:22 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Nov 25, 2006 6:32 pm

marol wrote:Niektórym służy do nabijania licznika w Bitefight... :?


O qrde, ten znowu swoje. Tak bardzo Cię to boli? Masz rację, miałem 20 wejść stąd na swoje konto. Dało mi to jakieś 100 złota i 100 łupu. Złota wydałem w BiteFight do tej pory jakieś 500 tysięcy, a łupu mam ponad 300 tysięcy. Faktycznie, niezmiernie mi na tym zależy. Ale jak tak bardzo Cię to boli to to usuwam, proszę bardzo.

I nie dodałem tylko poll'a, że niektórym służy do przyczepiania się bez sensu i o bzdurę.

Edited by Raist
User avatar
Izabela
Posts: 184
Joined: Sat Oct 22, 2005 3:32 pm
Location: Portugal

Postby Izabela » Sat Nov 25, 2006 7:16 pm

przycostam
Gnom wrote: bez sensu i o bzdurę


Bardzo subiektywne...
I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Nov 25, 2006 7:36 pm

Izabela wrote:Bardzo subiektywne...


Tak samo jak Twoja ocena tego, że moje zdanie jest bardzo subiektywne...
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Postby in vitro... » Sat Nov 25, 2006 7:38 pm

marol wrote:Niektórym służy do nabijania licznika w Bitefight... :?
gnom, widzisz tu gdzieś swoje imie? gulczak też ma linka do tej gierki
cantr się posypał
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Nov 25, 2006 7:42 pm

Wiem, ale tu chodziło o mnie. Nie wiem czy pamiętasz jakiś czas temu dysputę z marolem na ten temat. Bodaj w ciekawych linkach. Według tego co mówił wtedy marol to co robi Gulczak jest dobre, a to co ja robiłem jest złe. :)
User avatar
Izabela
Posts: 184
Joined: Sat Oct 22, 2005 3:32 pm
Location: Portugal

Postby Izabela » Sat Nov 25, 2006 7:58 pm

Gnom wrote:Tak samo jak Twoja ocena tego, że moje zdanie jest bardzo subiektywne...


Moja ocena jest - jak mniemam - stosunkowo obiektywna i nie wdam sie w spamerska dyskusje, ze Twoja ocena mojej oceny jest jednakowoz zdecydowanie subiektywna :) Bo chyba o to chodzilo?
I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Nov 25, 2006 8:33 pm

Izabela wrote:Moja ocena jest - jak mniemam - stosunkowo obiektywna i nie wdam sie w spamerska dyskusje, ze Twoja ocena mojej oceny jest jednakowoz zdecydowanie subiektywna :) Bo chyba o to chodzilo?



Nie zrozumiałaś jak widzę zupełnie tego co napisałem. Przeczytaj może jeszcze raz... albo lepiej nie, wyjaśnię. Moim zdaniem ocena z założenia nie jest obiektywna, bo zawsze jest uwarunkowana przez osobę ją wydającą.

Milo wrote:Na polskim forum Cantr, nie sposob nic znalezc, zeby cos przeczytac trzeba sie przebic przez tony dygresji, bzdur, belkotu, osobistych wycieczek itp.


Milo dobrze ujął sprawę, bo nie wiem czym innym zasłużyłem na 2 z Twoich 127 postów zrobionych w ciągu roku? Z mojej strony EOT, zarówno w tym topicu jak i jeśli chodzi o inne "wymiany postów" z Tobą.
User avatar
Izabela
Posts: 184
Joined: Sat Oct 22, 2005 3:32 pm
Location: Portugal

Postby Izabela » Sat Nov 25, 2006 8:43 pm

Gnom wrote:Nie zrozumiałaś jak widzę zupełnie tego co napisałem. Przeczytaj może jeszcze raz... albo lepiej nie, wyjaśnię. Moim zdaniem ocena z założenia nie jest obiektywna, bo zawsze jest uwarunkowana przez osobę ją wydającą.


Nie zrozumiales, jak widze zupelnie, tego co napisalam. Przeczytaj moze jeszcze raz. Albo... wyjasnie :)

Marol w temacie, ktorego dotyczyla Twoja ocena "bez sensu i o bzdure" czepial sie i mial prawo - niezbyt czystego sposobu, w jaki przekierowywales nieswiadomych tego graczy na swoja strone w innej grze. Mial slusznosc. A Ty rozmywasz te slusznosc w przekomarzankach. Tyle.
Nie umiesz zwyczajnie przyznac, iz nie bylo to ani ladne, ani fair?
I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Nov 25, 2006 8:57 pm

Gnom wrote:
Milo wrote:Na polskim forum Cantr, nie sposob nic znalezc, zeby cos przeczytac trzeba sie przebic przez tony dygresji, bzdur, belkotu, osobistych wycieczek itp.


Z mojej strony EOT, zarówno w tym topicu jak i jeśli chodzi o inne "wymiany postów" z Tobą.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Sat Nov 25, 2006 9:00 pm

Gnom wrote:
marol wrote:Niektórym służy do nabijania licznika w Bitefight... :?


O qrde, ten znowu swoje. Tak bardzo Cię to boli? Masz rację, miałem 20 wejść stąd na swoje konto. Dało mi to jakieś 100 złota i 100 łupu. Złota wydałem w BiteFight do tej pory jakieś 500 tysięcy, a łupu mam ponad 300 tysięcy. Faktycznie, niezmiernie mi na tym zależy. Ale jak tak bardzo Cię to boli to to usuwam, proszę bardzo.


Więc po co go dodałeś do sygnaturki? Poza tym nie wstyd Ci przyznawać się do grania w bitefight? ;)
Wariat...
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Nov 25, 2006 9:05 pm

Dodałem, żeby mieć ubaw z reakcji jakie będą na to. :) Nie spodziewałem się co prawda akurat takiej ze strony marola wtedy, ale i tak było zabawnie. ;) I nie, nie wstyd mi. Gra się fajnie, a jak ktoś się chce zrelaksować po całym dniu nauki/pracy/obijania się ;), to niewiele jest lepszych, mniej obciążających intelektualnie gierek (bo grą bym tego nie nazwał ;) ).

A tak poza tym, nie uważasz, że ta cała część dysputy to jeden z tak zwalczanych przez Ciebie offtopów? :)
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Sat Nov 25, 2006 9:14 pm

Gnomie drogi, tak sie sklada ze piszac cytowane przez Ciebie slowa myslalem miedzy innymi o Tobie. Nie chce mi sie wnikac czemu Ty i kilka innych osob uparcie docinacie sobie. To ze robicie to w bialych rekawiczkach i wsrod usmiechow niewiele zmienia
Irytuje mnie to o tyle ze praktycznie wszyscy zamieszani w te "uprzejmosci" sa w mojej subiektywnej :wink: ocenie ciekawymi ludzmi i dobrymi graczami. Chetnie bym z wami porozmawial na rozne cantryjskie czy po za cantryjskie tematy ale gdy tylko zaczynacie pisac nie potraficie sie oprzec i zaczynacie od nowa te gierki :roll:
Last edited by Milo on Sat Nov 25, 2006 9:16 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Sat Nov 25, 2006 9:15 pm

Gnom wrote:Dodałem, żeby mieć ubaw z reakcji jakie będą na to. :) Nie spodziewałem się co prawda akurat takiej ze strony marola wtedy, ale i tak było zabawnie. ;) I nie, nie wstyd mi. Gra się fajnie, a jak ktoś się chce zrelaksować po całym dniu nauki/pracy/obijania się ;), to niewiele jest lepszych, mniej obciążających intelektualnie gierek (bo grą bym tego nie nazwał ;) ).

A tak poza tym, nie uważasz, że ta cała część dysputy to jeden z tak zwalczanych przez Ciebie offtopów? :)


Nie.
Wariat...
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Nov 25, 2006 9:21 pm

Milo wrote:Gnomie drogi, tak sie sklada ze piszac cytowane przez Ciebie slowa myslalem miedzy innymi o Tobie.


Wiem o tym, dlatego tę właśnie stronę mojej działalności zamykam a przynajmniej staram się zamknąć co chyba w tym topicu widać.

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest