Czemu ma sluzyc forum Cantr?

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Czemu ma sluzyc forum Cantr? (przed zaznaczeniem odpowiedzi przeczytaj pierwsyz post)

Rozmowach tylko o Cantrze, niczemu wiecej!!!
0
No votes
Rozmowach o czymkolwiek. Nawet jesli to spam.
10
33%
Rozmowach o czymkolwiek, ale to nie moze byc spam!!!
15
50%
Sprawianiu przyjemnosci moderatorom, by mogli sobie zamykac i ciac. ;)
5
17%
 
Total votes: 30
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Czemu ma sluzyc forum Cantr?

Postby Gnom » Sat Nov 25, 2006 3:15 pm

No to teraz wyjaśniam:

1) Rozmowach tylko o Cantrze, niczemu więcej!!!

Zminimalizowanie jakichkolwiek rozmów nie dotyczących samej gry. Jak ktoś chce gadać o czymś innym, to ma komunikatory albo inne fora tematyczne. To forum o Cantr i tu ma być o Cantr!

2) Rozmowach o czymkolwiek. Nawet jeśli to spam.

Forum ma z założenia sprawiać przyjemność użytkownikom tego forum. Więc niech robią tu co chcą, tak żeby się fajnie bawili. No i oczywiście tak, żeby przestrzegać zasady: wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Czyli: trzymamy się tego co jest w topicu, topici umieszczamy w odpowiednich działach. Czyli: hulaj dusza w Dyskusjach Niezwiązanych z Cantr. Prowadzimy dysputy polityczne, spamujemy, gramy w A lub B. A jak komuś się to nie podoba to niech nie czyta i zagląda tam gdzie chce. Pamiętamy oczywiście o tym, że szanujemy drugiego człowieka, jego poglądy etc. etc.

3) Rozmowach o czymkolwiek, ale to nie może być spam!!!

Forum ma z założenia sprawiać przyjemność użytkownikom tego forum. Więc niech robią tu co chcą, tak żeby się fajnie bawili. No i oczywiście tak, żeby przestrzegać zasady: wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Czyli: trzymamy się tego co jest w topicu, topici umieszczamy w odpowiednich działach, nie nabijamy postów i nie robimy rzeczy, które ktoś mógłby uznać za bezsensowne. "A lub B"? Skasować, przecież to czysty nabijacz postów. Poważne dyskusje o religii, polityce etc.? Skasować, to forum Cantr i w miarę się tego trzymajmy.

4) Sprawianiu przyjemności moderatorom, by mogli sobie zamykac i ciac. ;)*

Tak, forum to poletko moderatorów! Niech robią co chcą, niech tną, niech się dowartościowują poprzez tę namiastkę władzy! Niech zamykają i niech kierują się prywatnymi sympatiami i animozjami przy moderowaniu. W końcu moderator ma ZAWSZE rację!



* opcja dodana oczywiście ze względów czysto humorystycznych. Choć patrząc na pewne zachowania, to mam czasem wrażenie, że niektórzy tak myślą...
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Re: Czemu ma sluzyc forum Cantr?

Postby ActionMutante » Sat Nov 25, 2006 3:48 pm

Gnom wrote:
3) Rozmowach o czymkolwiek, ale to nie może być spam!!!

Forum ma z założenia sprawiać przyjemność użytkownikom tego forum. Więc niech robią tu co chcą, tak żeby się fajnie bawili. No i oczywiście tak, żeby przestrzegać zasady: wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Czyli: trzymamy się tego co jest w topicu, topici umieszczamy w odpowiednich działach, nie nabijamy postów i nie robimy rzeczy, które ktoś mógłby uznać za bezsensowne. "A lub B"? Skasować, przecież to czysty nabijacz postów. Poważne dyskusje o religii, polityce etc.? Skasować, to forum Cantr i w miarę się tego trzymajmy.


To mi jakos zabardzo pasuje do pierwszego punktu. nalezy zdefiniowac pojecie SPAMu! SPAM to wypisywanie kompletnych bzdur przy jednoczesnym zasmiecaniu forum. Spamem nie jest jesli ktos ma celne riposty (chociazby OT) poniewaz mimo, iz moga draznic w gruncie rzeczy sa przemyslane. SPAM jest juz z definicji niepozadany przez ogromna wiekszosc uzytkownikow forum.
Jesli chodzi o nabijanie postow, to na poczatku mojego bytowania na tym forum przejmowalem sie- "Taki zielony, a tyle postow juz mam... Ale dol, doswiadczeni gracze maja mnie pewnie za jakiegos kreta... Na niczym sie nie zna i pieprzy..." Ale teraz dochodze do wniosku "Ku*wa! Ale co w tym zlego, ze mam wiecej postow niz ktos kto gra rok dluzej?? Jego wybor, jak nie chce sie odzywac i gowno mnie obchodzi czy ma mniej czy wiecej odpowiedzi na koncie! Jestem osoba gadatliwa i lubie wtracic swoje trzy grosze, klocic sie, czy dyskutowac, zarowno w realu jak i na innych forach. " Mam gdzies ilosc postow swoich i innych.
Musze sie przyzac, ze mialem tak na kazdym forum, a na tym dosc szybko poczulem sie swobodnie :)
Mila atmosfera, sporo swobody... Jest git. Wybieram Trojke ale troche inaczej ja interpretuje.
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sat Nov 25, 2006 3:59 pm

No właśnie w takim razie się nie zrozumieliśmy.

Spam to pisanie postów, które nie są zgodne z temat/założeniami forum/działu/topicu i do takiego wątku nic nie wnoszą. W takim rozumieniu tego pojęcia zrobiłem ankietę.
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Sat Nov 25, 2006 4:09 pm

SPAM i offtopic to nie to samo...
Po tym jak powstal SPAMTEAM (to sie tak nazywalo??) na forum byla spora dyskusja na ten temat... Spam wprowadza burdel, offtop nie musi... Tak czy siak juz zaglosowalem... Mi sie podoba jak jest...
All my friends are dead.

You got dragged outta bed,

Now they're buried and they're dead.
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Sat Nov 25, 2006 4:40 pm

Action, jak ludzie maja cos do powiedzenia to pisza posty. Jak nie maja nic do powiedzenia ale nadal pisza to powstaje spam.
Proste?
Na polskim forum Cantr, nie sposob nic znalezc, zeby cos przeczytac trzeba sie przebic przez tony dygresji, bzdur, belkotu, osobistych wycieczek itp.
Wystarczy zajrzec do Twoich ostatnich postow, sa wlasciwie o niczym chlopie. Podnieca cie widok Twojego Nicka na koncu karzdego topiku? Czy masz jakis inny powod by to robic?
Gdyby na forum byla jedna taka osoba czy pare to da sie to moderowac, gdy znaczna czesc forumowiczow tak sie zachowuje to po prostu szkoda czasu i energii modow
Pozdrawiam
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Sat Nov 25, 2006 5:12 pm

Milo wrote: Podnieca cie widok Twojego Nicka na koncu karzdego topiku?

O tak!
Przepraszam, a na jakie powazne tematy sie ostatnio wypowiadalem, gdzie musiales sie "dokopywac" do jakis witalnych informacji?
Rowniez pozdrawiam
All my friends are dead.

You got dragged outta bed,

Now they're buried and they're dead.

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest