IRC'owisko -

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Gin
Posts: 170
Joined: Thu Mar 02, 2006 4:20 pm
Location: Polska

IRC'owisko -

Postby Gin » Sat Oct 14, 2006 6:03 pm

Po slawetnym KeVes'owym post'cie, który do irc'a tlum tak wielki przyciagna, ze az sie wzre Anglikanskie czpiony dziwowac zaczeli wielce,
czas przyszadl, aby wszystkie te wypowiedzi zacne, dla potomnych,dokumentowac zaczac.



Oto pierwsze z nich kore mnie osobiscie do serca najbardziej przypadly:

1
KeVes *widzisz jak 20 letni mezczyzna i 20 letnia kobieta po mistrzowsku rozmnazaja sie*

2
Khe moj nie podkradal, moj okradl jednych ludzi i zeby bylo smieszniej, to nastepnego dnia handlowal z nimi tym, co ukradl

3
KeVes koty sa fajne
KeVes Saszo
KeVes morderco kotów
Sasza pewnie KeVes
Sasza ale te ktore sa martwe
KeVes jestes nekro-zoofilem?

4
KeVes Pewnego razu, Aleksander Wielki (356-323r. p.n.e.), podczas wizyty w Koryncie, natknšł się na Wujka Staszka Mistrza Ciętej Riposty. Wujek Staszek leżał nagi na trawie i leniwie wygrzewał się na słońcu. Zaintrygowany Aleksander stanšł przed Wujkiem, czekajšc aż ten mu się przedstawi. Wujek Staszek spojrzał na wielkiego wodza niechętnie, ale nic nie powiedział. Zakłopotany tš sytuacjš Aleksander przerwał ciszę i spytał, czy może coœ dla niego zrobić. "Tak - odpowiedział Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty - Spierdalaj, zasłaniasz mi słońce..."


Zachęcam do kontynuacji wątku........
User avatar
Gin
Posts: 170
Joined: Thu Mar 02, 2006 4:20 pm
Location: Polska

Postby Gin » Mon Oct 16, 2006 12:14 pm

Nie moglem tego nie przytoczyć:


Artur ja mialem kiedys pomysl o ktorym nie pisalem na forum... powinien byc test dla tych co zakladaja konta, najpierw powinni przeczytac wiki, a potem zeby dostac sie do swoich postaci powinni odpowiedziec na jakies 5 pytan

Ula pytanie np. dokoĹ„cz zdanie...za pomocą łajna się:
a)brudzi
b) gotuje
c) upieksza
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Postby Greek » Thu Oct 26, 2006 8:31 pm

To ja może dodam to :) :
<Sasza> zas mnie zbanowali debile na #ogame.pl
<Sasza> zapytalem sie czy mozna marchwki wydobywac itp.;)
<Skuter> pewnie byłeś niegrzeczny :P
<Ula> :)
<Ula> nie chciales zaplacic podatku za marchew?
<Sasza> wyciagnalem topor to sie przstraszyli
<Skuter> hehehe :D
<Sasza> i w tedy dostalem bana
<Skuter> chyba sobie tam wejde nazbierać sobie ryżu :)
<Ula> a moze nie maja... to chyba jakas uboga wioska musi byc, skoro tacy nerwowi
<Rusalka> marol ma tam postac :D
<Ula> wiesz - kompleks nizszosci. te sprawy ;)
<Skuter> jacyś barbażyńcy. Przecież się zapytał czy może sobie nazbierać. Cziekawe co by zrobili jakby zbieral bez pytania :)
<Ula> Sasza, a notatki to przeczytales?
<Sasza> no nie..
<Ula> a widzisz... pewnie dlatego
<Sasza> a moze przez to, ze pstraga zazcelem wedziewc na ich palenisku.. bez pytania;)
<Skuter> heh...może tam nie wolno sie pytac, tylko odrazu zabrać się do pracy
Sasza> sciezki mi pozamykali do tamtej osady:/
<Chatette> Sasza....czy Ty sie grzecznie zachowujesz? ;)
<Sasza> no tak.. pytalem sie o pozwolenia i w ogole.. debile. probowalem walczyc, ale bylo ich kilku
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest