Oskubali Kraków!

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Legalus
Posts: 270
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:23 am

Oskubali Kraków!

Postby Legalus » Tue Sep 26, 2006 5:26 pm

Jadę dziś autem przez Kraków. W pewnym momencie zobaczyłem taki napis na bilboardzie jakiego w życiu nie widziałem.
Oskubali Kraków.
Rząd chce zabrać województwu Małopolskiemu 300 mln euro.
Jak to pomidor przeczytałem to wszystkie, chociaż trochę pozytywne opinie o rządzie wyleciały mi z głowy. Taka niesprawiedliwość w podziale środków unijnych! Ja poprostu pomidor nie wiem co już się dzieje w tej polityce, jak gdzieś się lepiej dzieje to od razu trzeba to zniszczyć?

przeczytajcie ile przez to straciliśmy
http://gospodarka.gazeta.pl/firma/1,61785,3548022.html
Lepiej spłonąć niż dać się rozwiać przez wiatr...
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Tue Sep 26, 2006 5:37 pm

Tak to juz bywa. W polsce nigdy niebylo i niebedzie dobrego rzadu
http://www.gks-murcki.com
Legalus
Posts: 270
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:23 am

Postby Legalus » Tue Sep 26, 2006 5:40 pm

Ja się staram być optymistą, ale po kolei wszystkie moje dobre nadzieje legły w gruzach... Politycy zniszczyli mi te dobre myśli :D
Lepiej spłonąć niż dać się rozwiać przez wiatr...
User avatar
marshall
Posts: 358
Joined: Sun Jan 15, 2006 3:28 pm
Location: Silesia Superior

Postby marshall » Tue Sep 26, 2006 5:46 pm

A wyciąganie kasy z Śląskiej Kasy chorych to pies? :?
\m/,
User avatar
Loc
Posts: 519
Joined: Tue Jul 11, 2006 5:10 pm
Location: Polonia

Postby Loc » Tue Sep 26, 2006 7:40 pm

Po kiego grzyba nam 460 poslow ? i tak gowno dzialaja a 15 tysiakow co miecha kradna... PRECZ Z POLITYKA !! GDZIE JEST KROL !!
raist wrote: Jesli nie mowisz po chinsku to nie wypowiadaj sie u nich na forum. Chyba, ze chcesz podzielic los Saszy.

Pozdrawiam,


GyGy 6471298
User avatar
marshall
Posts: 358
Joined: Sun Jan 15, 2006 3:28 pm
Location: Silesia Superior

Postby marshall » Tue Sep 26, 2006 7:50 pm

siedzi w tajnych więzieniach CIA :/ Po to jest ich tylu żeby stanowili grupę odzwierciedlającą społeczeństwo. Gdyby było 10 posłów nie było by dobrze? Sęk w tym że demokracja nie jest ustrojem doskonałym. Bo takowego nie ma nie było i nigdy nie będzie.
\m/,
User avatar
docent
Posts: 372
Joined: Wed Jan 18, 2006 2:13 pm
Location: Polska/3city

Postby docent » Tue Sep 26, 2006 10:33 pm

Legalus, a ty naprawdę wierzyłeś że oni Ci dobrze zrobią? :shock:
Przecież nie obiecywali, że będzie lepiej, tylko sprawiedliwiej :) No to masz
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Tue Sep 26, 2006 11:04 pm

Legalus, odwiedz Gdansk... Miasto kase unijna calkiem niezla zgarnelo ale tak dlugo pisali projekty ze potem, na ostatnia chwile, zeby forsa nie przepadla, rozpoczeli wszystkie inwestycje drogowe na raz. Masakra
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Wed Sep 27, 2006 2:01 am

Loc wrote:Po kiego grzyba nam 460 poslow ? i tak gowno dzialaja a 15 tysiakow co miecha kradna... PRECZ Z POLITYKA !! GDZIE JEST KROL !!

Tyle posłów ile masz postów :lol:

Niema co narzekać.. Poprostu polityka i inne sprawy związane z kasą, czy to dla nas czy dla nich. Jeżeli macie zdolności to zacznijcie działać w polityce lub inaczej pomóc naszej ojczyźnie.. chyba się niepoddacie? :wink:
Wbijam ludzią wyjeżdżąjącym na zawsze z Polski i staraniach jej zapomnienia. Nienawidzę ogólnego amerykalizowania naszego narodu. To co było dobre w ameryce skończyło się kilkanaście lat temu, a teraz zostało pozerstwo i pazertwo, więc po co przenosić to na tak piękny z tradycjami kraj, jak Polska. ..popieram po części skinheadów. Mają racje.. lecz jeżeli ktoś już opuści nasz kraj to niema co płakać, bo z takim jego zapałem to też nic niewniesie do Polski... Odzyskajmy co nasze, a nie staramy się o nowsze badziewia! A to można użyć jako określenie to wiele rzeczy.
Żyć i próbować walczyć o nasz los. Polacy zawsze tak robili, a teraz powstało pokolenie frajerów :?
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Sanguinary
Posts: 39
Joined: Fri Aug 25, 2006 9:37 am
Location: Podkopki Szlacheckie

Postby Sanguinary » Wed Sep 27, 2006 9:15 am

Popieram Sasze prawie całkowicie. Z tymi Skinami nie moge się zgodzić, gdyż tolerancja każdemu sie jakaś należy dopóki nie zacznie wchodzić sam nie proszony w czyjeś ideologie i tak dalej.

Otóż polityka to taka menda w której chodzi o zdobycie władzy, a nie o dobro obywateli, każdy politolog wam to powie i nie jest to coś co jest bardzo ukrywane raczej jest dość normalne. A jak prawie każdy kto ma wladze chce najpierw ustawić siebie a potem może pomyśleć o społeczeństwie, no to tak mamy jak mamy i lepiej mieć nie będziemy. Czy to PiS czy PO czy kto inny będzie rządził. SLD już pokazał jak sie nie powinno robić wałków. Myśle że następni będą tylko i wyłącznie bardziej w tym estetyczni.

Co do amerykanizacji naszego społeczeństwa to tylko powiem że żygać już mi się tym chce. Młodzi i już nawet nie tylko młodzi tracą świadomość narodową. Piją Coca-Cole i wpierniczają Mc Syf a ponadto myślą że są cool, a to wynika tylko z jednej i jedynej sprawy z kompleksów narodowych których nabawiła się Polska przez lata zacofania PRL-u, kiedy to ameryka była ziemią obiecaną, najgorsze jest to że dopiero z tego stanu Polacy będą wychodzić jak wymrą ostatnie pokolenia pamiętające ten czas. Smutne dla mnie jest tylko to że ja tego nie doczekam, bo właśnie sam jestem tym ostatnim pokoleniem. Ale nie zamierzam się poddać i uciec na wyspy czy gdzie kolwiek. W tym kraju jeszcze można coś działać, mam taką wielką nadzieje i tym optymistycznym akcentem zakończe tego posta:)

EDIT: Tak mi wpadło jak przeglądałem co sie w świecie dzieje
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... caid=12663

Oceńcie sami, mi aż szkoda gadać ;]
Life is killing me...
User avatar
Obcy
Posts: 347
Joined: Sun Apr 02, 2006 9:03 pm
Location: Poland, Zabrze

Postby Obcy » Wed Sep 27, 2006 12:19 pm

Trzeba było wczoraj oglądać "Teraz My" na TVN
User avatar
Sanguinary
Posts: 39
Joined: Fri Aug 25, 2006 9:37 am
Location: Podkopki Szlacheckie

Postby Sanguinary » Wed Sep 27, 2006 1:23 pm

Nie oglądam TV prawie wcale nie chce mieć już totalnej wody z mózgu...
Life is killing me...
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Wed Sep 27, 2006 1:32 pm

Popieram nieoglądanie TV, a raczej programów, które ogłupiaja :? [/url]
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Wed Sep 27, 2006 1:48 pm

Trzeba było Rokity się pozbyć, a nie teraz krakuski narzekają. :twisted:
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Wed Sep 27, 2006 3:16 pm

Snake wrote:Trzeba było Rokity się pozbyć, a nie teraz krakuski narzekają. :twisted:


Marianny Rokity? oj niee :wink: :oops:

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest