Wplyw spamu na sytuacje na forum

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Mon Sep 25, 2006 2:22 pm

Możemy dać jeden pod drugim, a nawet powinniśmy, jeśli stanowią odrębne całości i dotyczą różnych rzeczy.
User avatar
Loc
Posts: 519
Joined: Tue Jul 11, 2006 5:10 pm
Location: Polonia

Postby Loc » Mon Sep 25, 2006 2:22 pm

Funkcja Edit nie dziala ? (nie pisze na PM bo znowu zacznie mnie najezdzac od debili i niedorozwojow...)
raist wrote: Jesli nie mowisz po chinsku to nie wypowiadaj sie u nich na forum. Chyba, ze chcesz podzielic los Saszy.

Pozdrawiam,


GyGy 6471298
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Mon Sep 25, 2006 2:25 pm

Loc wrote:Funkcja Edit nie dziala ? (nie pisze na PM bo znowu zacznie mnie najezdzac od debili i niedorozwojow...)
Uważam, że jesteś niezdiagnozowanym przypadkiem debilizmu. Na przyszłość nie pisz do mnie obraźliwych PMów jako pierwszy to i nie dostaniesz odpowiedzi. Proste.
User avatar
Loc
Posts: 519
Joined: Tue Jul 11, 2006 5:10 pm
Location: Polonia

Postby Loc » Mon Sep 25, 2006 2:26 pm

Nazwaleś mnie debilem wiec pytalem czy wiesz co to znaczy... taki przypadki jak Ty moga nie rozrozniac debila od bylego spamera...


Edit Czepiaj sie literowek...
Last edited by Loc on Mon Sep 25, 2006 2:30 pm, edited 1 time in total.
raist wrote: Jesli nie mowisz po chinsku to nie wypowiadaj sie u nich na forum. Chyba, ze chcesz podzielic los Saszy.

Pozdrawiam,




GyGy 6471298
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Mon Sep 25, 2006 2:29 pm

Loc wrote:Nazwalem mnie debilem (...)
Nazywaj się jak chcesz, niewiele mnie to obchodzi.
Last edited by marol on Mon Sep 25, 2006 2:29 pm, edited 1 time in total.
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Mon Sep 25, 2006 2:29 pm

marol wrote:
Loc wrote:Marol jestes najwiekszyl burakiem jakiego spotkalem... Pierwsze tepisz mnie i Sasze jak sie da, potem sam spamujesz... Moze zamiast uczyc Scorupa po co sa PMy to pierwsze sie do nich zastosujesz ?
Wróciłeś już z podstawówki? Czy na wagarach? A spamerów-debili tępił będę zawsze. Ot co.


Uważaj sobie z tym tępieniem koleś. Czaisz?

Jeszcze dodam, jeżeli już tutaj jedziesz, jak to możliwe jest że nierozumiesz co Scorup napisał? Przecież wszystko jest wyraźne i logiczne, a ty wmawiasz, że białe niejest białe... :?
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Loc
Posts: 519
Joined: Tue Jul 11, 2006 5:10 pm
Location: Polonia

Postby Loc » Mon Sep 25, 2006 2:31 pm

marol wrote:
Loc wrote:Nazwalem mnie debilem (...)
Nazywaj się jak chcesz, niewiele mnie to obchodzi.


Czemu nie zamykasz Quote ?
raist wrote: Jesli nie mowisz po chinsku to nie wypowiadaj sie u nich na forum. Chyba, ze chcesz podzielic los Saszy.

Pozdrawiam,




GyGy 6471298
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Mon Sep 25, 2006 2:53 pm

:? Pokazales marol klase... :lol:

Od dluzszego czasu robisz z siebie idiote...
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Mon Sep 25, 2006 3:12 pm

cudowny temat sie zrobil, czytanie tego sprawia mi mnostwo przyjemnosci, dzieki chlopaki :*
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Mon Sep 25, 2006 6:21 pm

Marol, rozumiem że po pierwsze z racji bycia graczem o długim stażu i członkiem PD uważasz się za kogoś idealnego, nieomylnego. Twój atak na Scorupa za jedną krótką uwagę był po prostu żalosny. Nie wiem czemu wszędzie wietrzysz wrogów, którzy tylko czekają na okazję aby ci dowalić. Wprost przeciwnie, jeśli ktoś ma do Ciebie jakieś pretensje to wydaje mi się że właśnie z powodu Twoich reakcji na jakąkolwiek krytykę.

I teraz sam nakręcasz spiralę spamu, bo co kto powie na Ciebie to musisz się odgryźć.

Kogo jeszcze zaatakujesz? Może na mnie też masz haka? :x
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Mon Sep 25, 2006 7:11 pm

Niestety... podpisuje sie pod postem Elma. Kazda krytyka stanowi dla Ciebie cios w samo serce i musisz gwaltownie zareagowac. Scorup reaguje spokojnie i stonowanie nawet na typowo obrazliwe teksty typu: wiesz gdzie mozesz wsadzic... czy jakos tak. Poniewaz nie potrafisz tak odpowiedziec jestes postrzegany jako ta agresywna strona. Wlasnie Twa reakcja na wszelka krytyke jest efektem dalszej krytyki i nakreca spirale kolejnych postow.

Do Loca i Saszy - jestescie takze uzytkownikami tego forum, ale podpinajac sie pod zarzuty przeciw marolowi dlatego, ze "nie lubicie go, a on was tepi" niwelujecie pewien efekt jaki ma wywrzec ta konstruktywna krytyka.
User avatar
Marcin24
Posts: 203
Joined: Mon Jun 26, 2006 4:43 pm

Postby Marcin24 » Mon Sep 25, 2006 7:14 pm

Według mnie spam ma na tym forum niewielki wpływ, dużo wiekszy mają natomiast kłutnie wywoływane przez dziecinnego czasem Loca i zaczepki Saszy. Z mojego punktu widzenia Marol tylko odpowiada na wasze niektóre obraźliwe posty. A co do kasowania postów przez modów to skoro takie są wytyczne to należy tak robić a nie roztrząsać sprawe kogo, co, komu, czemu i dlaczego.

A tak właściwie po głębszej refleksji: może to jest tak że na forum musimy odreagować, musi być jakaś niezgoda. Czasami troche śledze forum myportal (aqq) i tam skoleji ludzie bluzgają na firme która 'opiekuje sie' tym komunikatorem. Tutaj może jest to w formie użytkownicy><modowie(mody? -dziwna odmiana)
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Mon Sep 25, 2006 7:36 pm

Zauwaz, ze Scorup jest modem i nikt sie go nie czepia, nawet jak czerwona czcioneczka cos wykaligrafuje na czyims poscie lub tez go usunie.

Wczesniej obrywalo sie Raistowi, teraz przyszla pora na marola. Winny jest tutaj styl nawet nie modowania, ale odpowiadania na posty niezbyt odpowiedni do funkcji jaka pelni/pelnil.
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Tue Sep 26, 2006 1:42 am

Niebęde się rozpisywał i bronił, chodź zdążyłem już napisać takiego długiegoooo posta :D
..Ale uważam, że na mój temat i Loc'a to już stereotypy się wytworzyły :D
Dziękuje.

A co do spamu to czasem on pomagał w rozkręceniu pozytywnej atmosfery :wink:

(tutaj zaś znajdowało się kilka zdań, lecz zamiast szukać przygód na forum to moglibyście się w cantrze rozkręcić, by fajne wątki się wytworzyły).
Spoko
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
drmartin
Posts: 190
Joined: Sat Mar 25, 2006 8:33 pm
Location: P O L A N D

Postby drmartin » Tue Sep 26, 2006 7:30 am

prawda na forum gadaja a w grze cisza i pojedyncze postacie musza ciagnac fabule... wstyd drodzy panstwo...
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić" Albert Einstein
Zapraszam:
http://tmbg.fizyka.umk.pl/
http://www.lorki.pl

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest