Koncert Maryli Rodowicz

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Czarnawy
Posts: 59
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:28 am
Location: Jelenia Góra

Koncert Maryli Rodowicz

Postby Czarnawy » Fri Sep 01, 2006 7:46 pm

Kto był dzisiej na koncercie Maryli Rodowicz w Jeleniej Górze - Cieplicach
bo ja byłem i setnie sie bawiłem jestem ciekaw czy ktos z uzytkowników forum też tam przebywał.

Dzisiaj było Oficjalne otwarcie Września Jeleniogórskiego serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego Miasta.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Re: Koncert Maryli Rodowicz

Postby Artur » Fri Sep 01, 2006 9:07 pm

pytasz powaznie? bo uznaje to za calkiem udany zart...
User avatar
Czarnawy
Posts: 59
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:28 am
Location: Jelenia Góra

Postby Czarnawy » Fri Sep 01, 2006 9:17 pm

Tak dzisiaj o 19 był koncert w Cieplicach na placu Piastowski, obok parku , pytam powaznie.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Fri Sep 01, 2006 9:24 pm

no dobra... o gustach sie nie dyskutuje...

edit: az mnie cisnie zeby cie zjechac, dobrze ze tla sie we mnie ostatki czlowieczenstwa i daruje osobie ktora od 2005 roku napisala 28 postow, bo jeszcze gdzie wogle przestanie pisac i bedzie pierwsza osoba na forum na moim sumieniu...
User avatar
Czarnawy
Posts: 59
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:28 am
Location: Jelenia Góra

Postby Czarnawy » Fri Sep 01, 2006 10:26 pm

To dlatego ze z reguły nieczytam forum aby sobie niepsuc gry chce o pewnych faktach dowiadywac sie bezposredni w grze a nie na forum.

A jak ci sie niepodoba muza Maryli to nieszkodzi ja tez niejestem zagozałym fanem ale takie wydazenia zobaczenia sławnej osoby na zywo i za darmoche bo wstep wolny to rzadko sie zdarza.
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Fri Sep 01, 2006 11:46 pm

Artur wrote:edit: az mnie cisnie zeby cie zjechac, dobrze ze tla sie we mnie ostatki czlowieczenstwa i daruje osobie ktora od 2005 roku napisala 28 postow, bo jeszcze gdzie wogle przestanie pisac i bedzie pierwsza osoba na forum na moim sumieniu...

Artur, to jest bezpodstawne obrażanie innego użytkownika forum.
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Sat Sep 02, 2006 8:06 am

Rusalka wrote:Artur, to jest bezpodstawne obrażanie innego użytkownika forum.


no pewno ze bezpodstawne :twisted: a po co mi jakies podstawy ? :twisted: :P
User avatar
Loc
Posts: 519
Joined: Tue Jul 11, 2006 5:10 pm
Location: Polonia

Postby Loc » Sat Sep 02, 2006 9:07 am

Po to zeby byc szanowywanym i dobrym forumowiczem...
raist wrote: Jesli nie mowisz po chinsku to nie wypowiadaj sie u nich na forum. Chyba, ze chcesz podzielic los Saszy.

Pozdrawiam,


GyGy 6471298
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Sat Sep 02, 2006 11:43 am

Czarnawy, ale się napaliłeś na te koncerty :D
Pewnie to pierwsza twoja, tak duża impreza :wink:
A na Marylke, to chętnie też bym się wybrał, i posłuchać jak to śpiewa nim się całkiem zestarzeje.. BYłoby zabawne takie doświadczenie z jej muzą
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Sat Sep 02, 2006 12:27 pm

A był ktoś na 'Ca Ira' Watersa albo Gilmourze? Ja byłem na tej pierwszej imprezie i mi się podobało, a Gilmoura zobaczę na DVD :?
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Sat Sep 02, 2006 10:45 pm

Wydaje mi się, że człowiek powinien miec jednak jakiś szacunek do siebie. Wiadomo, że pewne nurty muzyczne moga się zdeżać z naszym światopoglądem. Ja nie cierpię gwiazd tego typu ze względu na poglądy antykonformistyczne. Ale to moje poglądy.

Można miec jednak szacunek do własnego honoru i decydować właściwie. Naprawdę wydaje mi się, że pójście na koncert Maryli Rodowicz tylko po to, żeby zobaczyć jej buźke za darmo jest dla mnie okazaniem braku szacunku do samego siebie. Ja nawet jeśli miałbym możliwość zobaczenia Bennego Hilla na jakimś przemówieniu i to za darmo, ale jedynym argumentem miałoby byc dal mnie jego sławna buźka to nieposzedłbym tam wcale.

Nudzę dobra. Jedynie nawołuję o trochę szacunku do siebie. Jeśli lubisz jej muzykę i masz takie poglądy to twoja decyzja, ale nie wybieraj się w takie eskapady tylko z tego powodu.

Zapraszam cię na inne lepsze imprezy. Przykładowo niedługa gra Armia. Ale to już w innym temacie.
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Sat Sep 02, 2006 11:21 pm

Ja nie rozumiem o co się tutaj można czepiać? Facet poszedł na ten koncert, bo chciał, a jakie dokładnie nim przesłanki kierowały to jego sprawa.. a szacunek wobec siebie to kwestia otwarta i ważniejsze są tutaj chyba osobiste odczucia...

By the way, Benny Hill nie żyje... :P
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Sun Sep 03, 2006 2:08 am

A mozer Matix poszedl na ten koncert wlasnie dlatego, ze ma szacunek do samego siebie i mu sie akurat taka muzyka podoba? Co Ci do tego?? Nie kazdy musi sluchac Armii. Czy jak bedzie ktos sluchac Maryli Rodowicz to juz jest dla Ciebie stracony i nie wart uwagi, a jedynie moze byc obiektem zlosliwego i zgryzliwego posta?
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Sun Sep 03, 2006 7:45 am

bleee , juz wole Maryle od Armii :lol:

Benny Hill nie zyje? :cry: no to dol... nie bede sie wiecej z niego smial jak zobacze w telewizji... :(
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Sun Sep 03, 2006 8:29 am

Hehe... ja tam na pewno bym nie szedl zobaczyc Marylki... Chyba, ze by piwo za frajer rozdawali :D
Na armie polazbym, zeby zbluzgac Budzynskiego, ze odszedl z Siekiery :twisted: :twisted: :twisted:
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest