Mafia

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Mafia

Postby dstankiewicz » Mon Aug 28, 2006 6:47 pm

Opis zaciagniety (i gdzie niegdzie troche przerobiony ;) ) ze strony osiol.com, bo samemu nie chcialo mi sie pisac :P

Nie spotkalem tego tematu wczesniej, dlatego chcialbym go tutaj wprowadzic smile.gif. Niektorzy maja troche wolnego czasu a zamiast siedziec bezczynnie na forum mozna sie zabawic w Forumowa Mafie smile.gif.

Zasady mniejwiecej wygladaja tak: zapisuja sie w tym temacie osoby, ktore chcialyby zagrac w mafie. Te osoby stanowic beda spolecznosc wioski forumowej. W wiosce pojawia sie mafia (2-3 osoby ktore wybiore sposrod zapisanych), ktore co 2 dni beda zabijac jedna osobe (osobe wybieraja przez wyslanie mi PMa), ta osoba nie bedzie juz uczestniczyc w grze wiec nie moze sie odzywac w tym temacie. Wsrod graczy bedzie tez jedna osoba, czyli tzw. Katani, bedzie to osoba ktora bedzie chciala wyeliminowac wszystkich mafiozow i pomoc wiosce. Osoba ta bedzie miala za zadanie przekonac wszystkich ze ma racje, ale problem w tym ze kazdy bedzie mogl przeciez sie za nia podac smile.gif. Kazdorazowo (co 2 dni )moze zpaytac prowadzacego o jedna osobe i dowiedziec sie, czy jest ona w mafii. Jezeli zdarzy sie tak, ze Katani wskaze (na PM) do sprawdzenia osobe, ktora mafia wskazala do "zlikwidowania" - osoba ta zostaje uratowana. Katani, w strachu o wlasne zycie, moze rowniez wskazywac na siebie. Nie da mu to zadnej wiedzy, ale zapewni calkowite bezpieczenstwo.

Gra polega na tym, ze po pierwszym zabojstwie, wpisujecie w postach tak jakbyscie ze soba rozmawiali, ustalajac fakty, przekonujac innych i zastanawiajac sie kto mogl zabic. Nastepnie po 2 dniach przed nastepnym zabojstwem bedziecie glosowac na tego kto ma zostac powieszony za zabojstwo. Potem kolejne 2 dni znow mafia sie ukrywa nieszczera gadka, katani probuje przekonac innych kto zabija a postronni ludzie beda probowali przezyc. Oczywiscie jesli mafia wyeliminuje mieszkancow to wygrywa i na odwrot ;)

Gra zapowiada sie ciekawie dlatego zeby bylo jak dobrze grac musi byc zapisanych jak najwiecej osob. Zapiszcie sie i zachecajcie ludzi zeby tez to zrobili. Czekam!


Teraz juz moje :P Ja moge poprowadzic, poniewaz juz w to gralem i wiem o co chodzi :P Ale jesli ktos tez chce poprowadzic i wie o co tutaj chodzi, to niech mi powie, najwyzej mnie zastapi :P Mysle ze jak bedzie wiecej niz 10 osob to zaczniemy gre ;) Tak wiec jesli ktos chec sie zapisac to niech napisze posta pod spodem ;) Na zgloszenia czekam 1 dzien, tzn do jutra godz. 21, jak nie bedzie chetnych to poczekam nastepny :P

------------------------------------------------------------------------------------

Gracze pierwszej edycji ;)

___1. Sasza
_†_2. Loc
[*]3. Marcin24
___4. Xiron
___5. Agent 007
_†_6. SUCHY
[*]7. Elm0
___8. Laura_
[*]9. Replay
___10. ActionMutante
___11. Khe
Last edited by dstankiewicz on Mon Sep 04, 2006 12:23 pm, edited 10 times in total.
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Mon Aug 28, 2006 7:10 pm

Zgłaszam się :twisted:
Chce zabijać. Mogę? Dajcie mi zabijać! :twisted:
ty poprowadzisz to, lecz ludzie, wiecie komu ufać :wink:
Loc, zapisuj się :twisted:

edit: Loc, a ja nawet wiem kto :wink: :evil: :twisted:
Last edited by Sasza on Mon Aug 28, 2006 7:37 pm, edited 1 time in total.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Loc
Posts: 519
Joined: Tue Jul 11, 2006 5:10 pm
Location: Polonia

Postby Loc » Mon Aug 28, 2006 7:34 pm

Jasne ze sie pisze...
Pierwszy bedzie ktos z PD (zaraz skasuja tego posta...)
raist wrote: Jesli nie mowisz po chinsku to nie wypowiadaj sie u nich na forum. Chyba, ze chcesz podzielic los Saszy.

Pozdrawiam,


GyGy 6471298
User avatar
Marcin24
Posts: 203
Joined: Mon Jun 26, 2006 4:43 pm

Postby Marcin24 » Mon Aug 28, 2006 7:46 pm

Ja też spróbuje, może być ciekawie. Loc jakoś nie usuneli jeszcze twojego posta :)
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Mon Aug 28, 2006 7:50 pm

Loc i Sasza, mowicie ze wiecie kto pierwszy bedzie w mafii? :] Hehe zapewniam was ze raczej nie wiecie :P Bede losowal kataniego i mafie, a nie wybieral tak jak mi sie podoba ;)
User avatar
Loc
Posts: 519
Joined: Tue Jul 11, 2006 5:10 pm
Location: Polonia

Postby Loc » Mon Aug 28, 2006 8:04 pm

To tylko kwestia czasu... Marol czuwa...
raist wrote: Jesli nie mowisz po chinsku to nie wypowiadaj sie u nich na forum. Chyba, ze chcesz podzielic los Saszy.

Pozdrawiam,




GyGy 6471298
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Mon Aug 28, 2006 8:27 pm

W pełnej gotowosci do wziecia udzialu w grze. Jak mialem jakies 14 lat to w to gralem, ale nie na forum tylko normalnie, warto by było to sobie przypomniec
http://www.gks-murcki.com
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Mon Aug 28, 2006 8:32 pm

Hihi ja mam 14 lat a gralem w to jak bylem mlodszy :P Tzn. jakies 10-12 lat :)P
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Mon Aug 28, 2006 8:49 pm

To masz szacunek zdobyłeś u większości forumowiczów. jesteś kilka lat młodszy ode mnie, a zachowujesz się poważniej.
Chodź niewiem czy to dobrze 8)
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Mon Aug 28, 2006 8:51 pm

Dobra, ale to nie temat o wieku :P Zapisywac sie ludziska :P Naprawde fajnie sie gra, szczgoline jak jest nas duuuzo :D
User avatar
Agent 0007
Posts: 1026
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Mon Aug 28, 2006 8:55 pm

A zapisze sie na probe... ciekawe co z tego bedzie. Hmm... jak mi sie bedzie nudzilo to bedzie przynajmniej cos do roboty...
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Mon Aug 28, 2006 9:22 pm

Proponowal bym zebys w tym pierwszym poscie zapisywal tych co sie zgłosili do gry
http://www.gks-murcki.com
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Mon Aug 28, 2006 9:34 pm

Hehe taki mialem zamiar, bo juz wczsniej jak gralem to tak robilem :P Chcialem to zrobic dopiero jak sie zapisze troche osob i bedzie wiadomo ze gramy :P Ale skoro nalegasz... :)
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Mon Aug 28, 2006 9:37 pm

lol, mase czasu nie gralem w mafie
I nie sadze zeby ktos Wam skasowal te posty, na angielskim forum tez graja tylko sobie przerobili na Werewolfa bodaj

edit:

Zaraz, zaraz... Ja sie nie zglaszalem.W przeciwienstwie do Agenta nie nudze sie, nie mam czasu :wink:
Last edited by Milo on Mon Aug 28, 2006 9:50 pm, edited 1 time in total.
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Postby suchy » Mon Aug 28, 2006 9:44 pm

Piszę się do tego!
Taak... W dobrym towarzystwie naprawdę świetnie się w to gra. Ileż to czasu "straciłem" grając z kumplami w Mafię :)

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest