A teraz cos z zupelnie innej beczki

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

A teraz cos z zupelnie innej beczki

Postby ActionMutante » Sat Aug 26, 2006 7:23 pm

Siedzac dzis na posiadowie z browarem rozmawiam ze znajomymi o filmach z zombie... Jako wielki fan tego typu kina, zostalem nakrecony na MMORPG z zywymi trupami... Jest to jakas anglojezyczna gra, ale nie mam pojecia jak ja znalezc... Czy moglby mi ktos pomoc... Wierze, ze jestescie bardziej doswiadczonymi surfero- znawcami internetu odemnie...
Nie wiem czy topic tu pasuje, ale tak czy siak prosze o pomoc... wiec...
Jest to tekstowka w ktorej czesc graczy wciela sie w ludzi, zarazeni zas w zombie... Niestety osoba od ktorej moi znajomi o tym uslyszeli jest niedostepny (i przez dluzszy czas takim pozostanie) Wiec blagam o pomoc :) :D 8)
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.
User avatar
Jawor
Posts: 14
Joined: Fri Apr 21, 2006 5:40 pm

Postby Jawor » Sat Aug 26, 2006 8:10 pm

I my mamy to znaleźć? No, ciekawe, ale trochę trudne. Ja postaram się poszukać, ale nie obiecuję efektów
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Sat Aug 26, 2006 8:21 pm

Nigdy nie słyszałem o takiej gierce internetowej. Znam za to podobną zabawę jako dosyć prymitywną karciankę :) Ta gra występuje pod różnymi nazwami, na przykład Coś (The Thing), Obcy albo właśnie zombi. Zabawa przednia :P
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Animated
Posts: 133
Joined: Thu Aug 25, 2005 8:03 am
Contact:

Postby Animated » Sat Aug 26, 2006 11:06 pm

Urban dead

w ramach podziekowania prosze o mniej spamu na forum :P
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Sun Aug 27, 2006 9:42 am

Dziekuje serdecznie i postaram sie :) :*
All my friends are dead.

You got dragged outta bed,

Now they're buried and they're dead.
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Mon Aug 28, 2006 10:44 am

Zamiast ciągłego chodzenia na browary radzę zebrać kilku ludzi na sesję Vampires. Przedni RPG i bardzo dobry system...
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Mon Aug 28, 2006 11:57 am

Niestety wsrod znajomych zostalem prawie osamotniony na polu RPG... Zostaly jeno niedobitki z ktorymi ustawic sie na sesje jest praktycznie niemozliwe... Browar lubie i pic bede zawsze i wszedzie (najchetniej na sesjach RPG)... A w Vampires chyba gralem, ale nie wiem czy z jakims innym wampirszczakiem mi sie nie pomylilo... Bo chyba jeszcze jakis o podobnej nazwie jest...
All my friends are dead.

You got dragged outta bed,

Now they're buried and they're dead.
User avatar
Jawor
Posts: 14
Joined: Fri Apr 21, 2006 5:40 pm

Postby Jawor » Mon Aug 28, 2006 12:07 pm

Zamiast sesji Vampire wole sesje Warhammera albo D&D :D
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Mon Aug 28, 2006 12:19 pm

Action, kiedys planowalismy zrobic sesje RPGa osadzonego w klimatach Fallouta, ktos gdzies taki system znalazl, mielismy grac , ale jakos nie wypalilo, ale jak ten rok na studiach nie bedzie za ciezki to moze wrocimy do tego pomyslu, piszesz sie na to? miedzy zombie a Falloutowym mutantem nie ma wielkiej roznicy :wink:

a co do Warhammera to tez robilismy pare lat temu kilkanascie sesji, ale niestety szybko zamieniaja sie pijackie imprezy, ciezko bylo zrobic dobra sesje, ale pamietam jedna prowadzona przez Tobiasa opowiadajaca o kolesiu zjadajacym male dzieci dla wiecznej mlodosci, ehh , to byly czasy... pamietam dokladnie caly jej przebieg, byla genialna, naprawde czuc bylo groze :twisted:

i byl jeszcze taki fajny system kiedys, Wiedzmin, gralismy troche i byl naprawde niezly, nie to co Warhammer, ale tez warty uwagi...
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Mon Aug 28, 2006 3:24 pm

Myślę, że jeśli któryś z modów chciałby zostać mistrzem gry moglibyśmy zrobić sobie jedną sesję na forum. Z drugiej strony polecam www.strefarpg.net

Bardzo fajne forum rpg. Osobiście biorę udział tylko w jednej sesji i tak juz mi postać zginęła, ale może zostanie ponownie odnaleziona. Nie ma to jak FF :D
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Mon Aug 28, 2006 5:04 pm

Ale jak komus chcialoby sie porowadzic to moglibysmy zagrac w jakies forumowe rpg :P Ja polecalbym D&D lub Neuroshime :D
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Mon Aug 28, 2006 6:41 pm

Oj w Warhammera to sie rezalo... *usmiecha sie do wspomnien* Co do tego Fallouta to ja sie pisze na 100% z tym tylko szkopulem, ze na studia do Wawy ide i tylko w weekendy bym mogl... Ale nie! bede mial na pierwszym roku bardzo luzny plan zajec... wiec dlugie weekendy bede mogl poswiecac... Tylko malo alkoholu i narkotykow panowie... :P i kto jest dobrym MG? Na pewno ja jednym nie chce byc, albbo powiem inaczej Wy nie chcecie... :twisted: :twisted: :twisted: "Artur ty siedz cicho bo wlasnie jakis mutant popromienny urywa Ci glowe..." :P
All my friends are dead.

You got dragged outta bed,

Now they're buried and they're dead.
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Mon Aug 28, 2006 6:43 pm

A probowal ktos kiedys w ogole grac w Neuro? :>
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Mon Aug 28, 2006 6:54 pm

Pierwsze slysze...
All my friends are dead.

You got dragged outta bed,

Now they're buried and they're dead.
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Mon Aug 28, 2006 6:58 pm

Nigdy ie slyszales o Neuroshimie? :> Eeee.... Ogolnie bardzo fajny system :P Rzecz dzieje sie w niedalekiej przyszlosci, po tym jak zbuntowane maszyny zniszczyly pol Ameryki Pn. :P Jesli ktos chce dowiedziec sie wiecej - http://www.neuroshima.org/ ;)

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest