Gdansk, Gdynia, Sopot...

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Gdansk, Gdynia, Sopot...

Postby Matix » Sun Jul 30, 2006 8:46 pm

W sumie jutro wsiadam do samochodu... kierunek Trójmiasto. Jak ktoś chciałby w tym czasie zorganizowac jakąś imprezę i mnie zaprosić jestem dostępny...

Chciałem się dowiedzieć, czy w trójmieście znajdę gdzieś dobry klub z fajną atmosferką. Raczej wyznaję kluby typu Liverpool, czy Od zmierzchu do świtu. Dlatego jak ktoś mieszkający w perle naszego kraju zna temu podobne miejsca to bardzo byłbym wdzięczny za informację. Będę tam jakieś dwa tygodnie dlatego mam dużo czasu do wykorzystania...

Będę się raczej kręcił po rynku dlategooo...














Szukajcie dwumetrowego faceta w czarnym przedstawiającego się jako Matix....



Przy necie i pod mailem jestem cały czas dostępny... może jedynie moje postacie staną sie nieco mniej aktywne...
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Mon Jul 31, 2006 11:36 am

Odpowiedzialbym ci obszernie na twoje pytanie, gdybys podal a)po co chodzisz do klubow (na to pytanie jest mnogosc odpowiedzi) i b) jaka muzyke preferujesz :)
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Thu Aug 03, 2006 9:47 pm

Odpowiedź a:
Żeby spotkac ciekawych ludzi, porozmawiac z nimi i wyszaleć się. Odpocząć od codziennego życia, napic się oraz posłuchac dobrej muzyki.

Odpowiedź b:
Jak już wcześniej podałem dwa kluby... które wydają mi się dośc znane... przynajmniej we Wrocławiu...
Preferuję muzykę dead meatalową, rockową, heavy metalową, acid rock i psychodelica, indrustial oraz moja druga miłośc regge... To chyba dość wybuchowa mieszanka... a takie miejsca podejrzewam trudno będzie znaleźć....

Wczoraj Gdańsk ukazał swoje drugie oblicze... Uznano mnie za osobę kompetentną do sprzedaży zioła... Nawet pytano mnie o to po angielsku... Ciekawe dlaczego... :roll:
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
docent
Posts: 372
Joined: Wed Jan 18, 2006 2:13 pm
Location: Polska/3city

Postby docent » Thu Aug 03, 2006 10:13 pm

Pm poproszę i coś damy radę :) moja największa miłość to Agnieszka, główna muzyczna jak po awatarze się domnyślasz to reggae, a z metalem też cś wymysślimy :)

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest