Mlodosc... ;)

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

alek
Posts: 55
Joined: Wed Apr 19, 2006 4:28 pm

Postby alek » Fri Jun 09, 2006 4:49 pm

jednak sie nie uczysz
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Fri Jun 09, 2006 5:04 pm

Koleś. Powiem Ci w tajemnicy, że pieprzysz po próżnicy. Łapiesz? 8)
Everything I build I destroy
Everything I love always hurts
Everything I hate I'd rather love
Everything I am is everything I'm not
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Fri Jun 09, 2006 5:06 pm

.....ech. Ty też :P
Bo za stary jesteś, sofisto :P :P
edit:Łapie 8) 8) 8) 8)
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Fri Jun 09, 2006 5:20 pm

Sasza wrote:Albo inaczej. mam na myśli raczej to co Sofokles powiedział:
"wiem, że nic niewiem".
Zawsze to wiedziałem :P :P


Ty raczej wiesz mniej niż on, więc się nie popisuj. I powiedział to Sokrates, a nie Sofokles.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Fri Jun 09, 2006 6:21 pm

Sofokles napisał 'Antygonę'. Chociaż zawsze myślałem, że było odwrotnie. :-D
Everything I build I destroy

Everything I love always hurts

Everything I hate I'd rather love

Everything I am is everything I'm not
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Fri Jun 09, 2006 6:45 pm

KeVes wrote:
Sasza wrote:Albo inaczej. mam na myśli raczej to co Sofokles powiedział:
"wiem, że nic niewiem".
Zawsze to wiedziałem :P :P
Ty raczej wiesz mniej niż on, więc się nie popisuj. I powiedział to Sokrates, a nie Sofokles.
Image
User avatar
Rusalka
Posts: 1509
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Fri Jun 09, 2006 6:47 pm

Yossarian wrote:Sofokles napisał 'Antygonę'. Chociaż zawsze myślałem, że było odwrotnie. :-D


Naczy masz na myśli że Antygona napisała Sofoklesa? A może to była Safona? :D :D
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Fri Jun 09, 2006 6:49 pm

Że to Antygona właśnie napisała. 8) Nie jakaś tam homo-Safona. ;-)
Everything I build I destroy

Everything I love always hurts

Everything I hate I'd rather love

Everything I am is everything I'm not
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Fri Jun 09, 2006 8:22 pm

A tam. Jeden chuj 8)
Last edited by Sasza on Tue Sep 12, 2006 1:58 am, edited 1 time in total.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Fri Jun 09, 2006 8:55 pm

marol wrote:
KeVes wrote:
Sasza wrote:Albo inaczej. mam na myśli raczej to co Sofokles powiedział:
"wiem, że nic niewiem".
Zawsze to wiedziałem :P :P
Ty raczej wiesz mniej niż on, więc się nie popisuj. I powiedział to Sokrates, a nie Sofokles.
Image


Image

Image

Wracając do tematu. Ja gdy byłem młody to oberwałem piłką w głowę i to z całej petardy... Potem miałem awersję by grać w piłkę :P A to tak przy okazji mi się przypomniało bo dzisiaj się zaczeło :P Mniej Cantr, a więcej siedzenia przed telewizorami? :(
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Rusalka
Posts: 1509
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Sat Jun 10, 2006 3:22 am

KeVes wrote:Ja gdy byłem młody to oberwałem piłką w głowę i to z całej petardy... Potem miałem awersję by grać w piłkę :P A to tak przy okazji mi się przypomniało bo dzisiaj się zaczeło


To dokładnie tak jak ja *masuje starą ranę na potylicy* Oberwałem tak mocno, że nie mogłem się z powrotem zalogować przez jakieś 15 minut :D

A tak swoją drogą "ja gdy byłem młody' Czy my już naprawdę jesteśmy tymi obrośniętymi w tłuszcz reumatykami, że wspominamy tak zwaną młosość? Kurde ja się wciąż młody czuję!! Wciąż jestem dwudziestoletni mężczyzna :)
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Sat Jun 10, 2006 11:03 am

Jako straszny gowniarz zostalem wyslany do kosciola... Wiecie, wiosna, Wielkanoc, bierz koszyczek bo nikt nie ma czasu... Po drodze spotkalem kumpli, sprawdzali nowa mieszanke na bazie saletry, wtedy odkrylismy proch... :D Brwi mi odrosly po jakims czasie ale swiateczne ubranko poszlo na szmaty
User avatar
Rusalka
Posts: 1509
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Sat Jun 10, 2006 12:28 pm

Milo wrote:Jako straszny gowniarz zostalem wyslany do kosciola... Wiecie, wiosna, Wielkanoc, bierz koszyczek bo nikt nie ma czasu... Po drodze spotkalem kumpli, sprawdzali nowa mieszanke na bazie saletry, wtedy odkrylismy proch... :D Brwi mi odrosly po jakims czasie ale swiateczne ubranko poszlo na szmaty


LOL :D:D:D:D
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Sat Jun 10, 2006 7:03 pm

Ja kiedyś z moim kumplem (mieliśmy tak z 7-8 lat) wymyśliliśmy "test na twardziela". Żeby go zdać trzeba było między innymi:
- wyjść na ulicę i przez30 sekund stać tam na golasa
- wisieć na drzewie przez 20 sekund jednocześnie będąc bitym kijem po tyłku
- siknąć na odległość powyżej 2 metrów

Obaj zdaliśmy :lol:


Ponieważ nie mieliśmy wtedy komputerów (były tylko te ruskie gierki typu podrzucanie kiełbasek, łapanie spadających jajek itp.) to lubiliśmy też inną zabawę zwaną "wojna mrówek". Zbieraliśmy kilkadziesiąt czerwonych mrówek do słoika, następnie rozgrzebywaliśmy mrowisko czarnych mrówek, tak by dużo ich wyszło na powierzchnię i robiliśmy desant (wysypywaliśmy czerwone). Pozostawało już tylko podziwiać bitwę :twisted:



Jak byliśmy już sporo starsi (około 13-14 lat) to zaczęliśmy robić łuki (robiliśmy je z łozy). Z czasem doszliśmy w tym do perfekcji. Łuki strzelały na odległość ponad 50 metrów. Początkowo robiliśmy tylko strzały mające zamiast grotu obciążenie z plasteliny lub ze śliwki, ale następnie zaczęliśmy wyrabiać groty z ołowiu. Żeby zdobyć ołów szliśmy na pobliską strzelnicę i szukaliśmy starych pocisków w ziemi za tarczami strzeleckimi. Składały się one z takiego jakby płaszczyka i ołowianego środka. Ten ołów wytapialiśmy i wlewaliśmy do drewnianej formy i tak powstawał grot (Jak ołów był jeszcze ciekły to od wierzchu wsadzaliśmy tam śrubkę, tak, że jak zastygł to wykręcaliśmy ją i mieliśmy grot z gwintem i wkręcaliśmy go na drzewiec strzały). Ładnie to wszystko wyglądało, groty były ostre i czasem wbijały się po strzale w drewno. Niestety ołów nie był zbyt twardy i groty łatwo się odkształcały.
Tak uzbrojeni mogliśmy ruszać na polowanie. Od razu uspokajam, że nigdy nic nie upolowaliśmy ;)
Ale zabawa i tak była świetna.

Najlepsze jak postanowiliśmy zapolować na bociany, ale ponieważ wiedzieliśmy, że są pod ochroną, to chcielliśmy tylko któregoś złapać. Wymyśliliśmy super metodę. Zrobiliśmy sporą siatkę ze sznurków (tak z 10x3 metry) i dwa dolne rogi obciążyliśmy kamieniami, a górne dwa przywiązaliśmy do strzał. Ponieważ do bociana dało się podejść na około 5 metrów, to plan był taki, że stojąc około 10 mertów od siebie równocześnie strzelimy tak, że siatka spadnie na bociana. :lol:
Oczywiście nic z tego nie wyszło, bo były problemy z koordynacją. Ale zabawa i tak była przednia, a przygotowania zajęły nam cały tydzień (nad łukami i siatką pracowaliśmy około 5 godzin dziennie).

Dlatego w świecie cantr bardzo szanuję broń o nazwie "prymitywny łuk" i wiem nawet jak ona wygląda :D
Gender
Posts: 208
Joined: Tue Mar 14, 2006 9:02 am

Postby Gender » Sat Jun 10, 2006 7:19 pm

:shock:

Gratuluję! :lol:

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest