Mafia

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Tue Aug 29, 2006 1:31 pm

ZABIĆ! ZABIĆ! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Niech się zacznie....
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Tue Aug 29, 2006 1:36 pm

Action, ale nikt nie mowil ze mafia nie moze sie porozumiewac ze soba ;) Ja w PM-ie do mafii, napisze jakich maja wspolnikow. A jesli chodzi Ci o to zabicie kataniego to nie wiem co miales na mysli :P Bo przeciez oni nie beda wiedzieli kto jest Katanim. Kazdy zna swoja role (wyjatek - mafia zna swoich wspolikow takze z mafii). Jak nie dostaniesz PM-a to znaczy ze jestes zwyklym obywatelem :P
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Tue Aug 29, 2006 1:48 pm

Wiem, ale napisales, ze jak mafia wytypuje wiecej niz 1 osobe to nikt nie ginie, wiec zrozumialem, ze oddzielnie beda podejmowac decyzje... :P Jestem gotow...
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Tue Aug 29, 2006 2:11 pm

Heh, moze przedstawie Ci o co chodzilo.
Jest 3 mafiozow, oni ustalaja miedzy soba, kto ma zginac. Robia to jak chca. Moga przez gg, moga przez PM-y itd, ale musza ustalic jedna osobe. Ustala, wtedy kazdy wysyla mi PM-a. Jesli w tych trzech PM-ach znajdzie sie to samo imie (przykladowo, PM1: Loc :] ; PM2: Loc ; PM3: Loc )to ta osoba ginie i jest wszystko normalnie.
Jesli jednak z jakiegos powodu mafia nie moze sie dogodac i w PM-ach beda rzne imiona (np. PM1:Sasza ; PM2:Loc ; PM3:ActionMutante) to uznaje ze nikt nie zginal, bo jesli mafia nie bedzie ze soba wppolgrac to nic z tego nie wyjdzie :P
Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi

--------

Ogloszenia drobne ;)
W zwiazku z tym ze niektorzy chcieliby juz grac i nie moga sie doczekac :P to oznajmiam, ze zapisy trwaja do godz. 18, po tym rozsylam PM-y mafii i kataniemu i po 24h zaczynamy gre ;)
User avatar
Loc
Posts: 519
Joined: Tue Jul 11, 2006 5:10 pm
Location: Polonia

Postby Loc » Tue Aug 29, 2006 2:18 pm

PM1: Loc :] ; PM2: Loc ; PM3: Loc


Czemu akurat ja ? Juz lapowke dostales ?? :D
raist wrote: Jesli nie mowisz po chinsku to nie wypowiadaj sie u nich na forum. Chyba, ze chcesz podzielic los Saszy.

Pozdrawiam,


GyGy 6471298
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Tue Aug 29, 2006 2:43 pm

Hehe, poprostu tak jakos mi sie rzucasz na oczy :P KeVeS-a w tym topicu nie ma to Ciebie wybralem jako przyklad :D
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Tue Aug 29, 2006 3:18 pm

dstankiewicz wrote:Heh, moze przedstawie Ci o co chodzilo.
Jest 3 mafiozow, oni ustalaja miedzy soba, kto ma zginac. Robia to jak chca. Moga przez gg, moga przez PM-y itd, ale musza ustalic jedna osobe. Ustala, wtedy kazdy wysyla mi PM-a. Jesli w tych trzech PM-ach znajdzie sie to samo imie (przykladowo, PM1: Loc :] ; PM2: Loc ; PM3: Loc )to ta osoba ginie i jest wszystko normalnie.
Jesli jednak z jakiegos powodu mafia nie moze sie dogodac i w PM-ach beda rzne imiona (np. PM1:Sasza ; PM2:Loc ; PM3:ActionMutante) to uznaje ze nikt nie zginal, bo jesli mafia nie bedzie ze soba wppolgrac to nic z tego nie wyjdzie :P

Jeszcze chciałbym się dowiedzieć co w przypadku gdy któryś z członków mafii w ogóle nie wyśle PM: na przykład jeśli nie bedzie mógł z jakiegoś powodu wejść na forum i napisać kogo typuje. Czy w takim przypadku zabójstwo określane jest według głosów pozostałych członków mafii? Co o tym sądzisz?
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Tue Aug 29, 2006 3:25 pm

Tak, w takim o tym kogo zabic decyduje reszta z mafii. A wiec w taki sposob, przyjmuje tez opcje ze mafia wybierze sobie 'szefa grupy'. Beda ustalac ze soba kogo zabic, ale tylko szef bedzie mi wysylal PM-a z wybrancem ;) W ten sposob mozna uniknac przypadkowych bledow ;)
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Tue Aug 29, 2006 3:29 pm

dstankiewicz wrote:Tak, w takim o tym kogo zabic decyduje reszta z mafii. A wiec w taki sposob, przyjmuje tez opcje ze mafia wybierze sobie 'szefa grupy'. Beda ustalac ze soba kogo zabic, ale tylko szef bedzie mi wysylal PM-a z wybrancem ;) W ten sposob mozna uniknac przypadkowych bledow ;)

Zły pomysł :P Co jeśli szef mafii nie będzie mógł w odpowiednim terminie wejśc na forum i nie powiadomi reszty o tym - zabójstwa nie ma, głosy przepadają... Lepiej żeby wszyscy wysyłali PM
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Tue Aug 29, 2006 3:32 pm

Heh, mafia bedzie ustalac to miedzy soba ;) Jak wygodniej im bedzie ze tylko jednak osoba wysyla mi PM-a, to niech tak robia ;) Jak beda wszyscy chcieli sobie PM-a wyslac :P to beda wszyscy wysylac. Tylko wazne, zeby wczesniej ustalili ze soba kogo chca zabic, zeby typowali jedna i ta sama osobe ;)
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Tue Aug 29, 2006 4:33 pm

Sory ze jeden post pod drugim ale chec zeby to bylo widac :P
Tak wiec gre oficjalnie uwazam za OTWARTA. Tak naprawde wszystko zacznie sie jutro, kiedy to zginie pierwsza osoba :] Na typy od mafii czekam do jutra do godziny 19. Wtedy uloze jakas ciekawa historyjke i kolo 20 ja opublikuje. Wtedy mozecie zaczynac ;)
Zeby nie bylo niedomowien, w mafii sa 3 osoby
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Tue Aug 29, 2006 4:47 pm

grr... nie zdążylam.. :/ a już zaczeła mi się ta gra podobac..
co to za zmianianie zasad w trakcie?? miało być do 21!

no trudno.. poczekam na drugą edycję :D
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Tue Aug 29, 2006 4:57 pm

Heh, sory ale niektorzy sie niecierpliwili i dlatego postanowilem zmienic czas poczatku :P Obiecuje ze w nastepnej edycji zapisze Cie jako pierwsza :P
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Tue Aug 29, 2006 7:17 pm

A więc sie zaczeło? *rozgląda się* A gdzie krew?
dajcie krew! Dalczego nikt nic niepisze? Więc sie zaczeło czy też niezaczeło się to wszytko tutaj w krwi i przemocy mojej dla Was? Jak co to czekam tutaj na forum, bo niestety musze moi mili forumowicze, którzy teraz nic nierobią isię obijają w cantrze, czego ja niemogę zrobić, bo wiadomo jak to bywa. Co robicie w mafii? dajcie mi linki? Niewiem co jeszcze, ale powiem, że miło było
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
marshall
Posts: 358
Joined: Sun Jan 15, 2006 3:28 pm
Location: Silesia Superior

Postby marshall » Tue Aug 29, 2006 7:33 pm

awww... :( niezdążyłem. Dlaczego nikt mnie nie powiadomił? :evil: Też w to już grałem. Świetna gra zapisuje się juz na następną edycje jakby co ;)
\m/,

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest