Ile masz lat - REAKTYWACJA NOWA DOKLADNIEJSZA ANKIETA

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Ile masz lat?

mniej niz 12
3
2%
12-15
31
16%
16-18
33
17%
19-24
64
32%
25-30
28
14%
30-40
29
15%
40-50
5
3%
50-60
2
1%
wiecej niz 60
2
1%
 
Total votes: 197
User avatar
Arucard
Posts: 666
Joined: Sat Apr 07, 2007 10:07 pm
Location: Poland

Postby Arucard » Fri Apr 20, 2007 6:31 pm

Jestem mile zaskoczony Krzaczasty że jedenastolatek jest normalny :) Ja mam 16 lat i w liceum można spotkać wielu debili którzy od podstawówki się nic nie zmienili a mam nieszczęście z nimi na jednym osiedlu mieszkać.
Kto chce stringi w cantr(walić na PM):
Miaua,Arucard,Chimaira,Frogutka,Quijo,Sayuri,Stuff(kto na ircu bywa ten go zna),Sztywna,Isis,Luke,Averus,Jinchuuriki,Miri
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Fri Apr 20, 2007 6:45 pm

Krzaczasty wrote:Oni przez 8 godzin NIC, ale to absolutnie NIC nie robią, leżąc na krześle, a na polecenie nauczycielki każącej im zacząć pracować odpowiadają "nie chce mi się".


Co masz do nic nieróbstwa?
Ja tez nic nie robie, a jakoś mi sie żyje i jestem "chyba" normalny
http://www.gks-murcki.com
User avatar
Arucard
Posts: 666
Joined: Sat Apr 07, 2007 10:07 pm
Location: Poland

Postby Arucard » Fri Apr 20, 2007 6:49 pm

Ja też nic staram się nie robić ale chyba wiem o co mu chodzi.O typków którzy nic absolutnie nie robią ani na lekcji ani wogóle nie wspominając o myśleniu.
Kto chce stringi w cantr(walić na PM):

Miaua,Arucard,Chimaira,Frogutka,Quijo,Sayuri,Stuff(kto na ircu bywa ten go zna),Sztywna,Isis,Luke,Averus,Jinchuuriki,Miri
User avatar
Krzaczasty
Posts: 31
Joined: Thu Apr 05, 2007 7:01 pm
Location: Okolice Warszawy

Postby Krzaczasty » Fri Apr 20, 2007 6:55 pm

Quijo wrote:
Krzaczasty wrote:Oni przez 8 godzin NIC, ale to absolutnie NIC nie robią, leżąc na krześle, a na polecenie nauczycielki każącej im zacząć pracować odpowiadają "nie chce mi się".


Co masz do nic nieróbstwa?
Ja tez nic nie robie, a jakoś mi sie żyje i jestem "chyba" normalny

Nie zrozumiałeś mnie (i to moja wina bo piszę tak pokrętnie ze nie sposób mnie zrozumieć)
Chodziło mi o to, ze są kompletnymi chamami, a jak ich nauczyciel poprosi o to by się , powiedzmy przesiadł na inne miejsce bo komuś przeszkadza, to odpowiada: "Nie chce mi sie, no co mi pan zrobi jak się nie przesiądę, no co?" i pokazują język albo co. Jeden nawet zdjął spodnie i pokazał nauczycielowi swój goły tyłek! Więcej niż 3/4 klasy tak sie zachowuje. I o to mi chodziło.
Last edited by Krzaczasty on Fri Apr 20, 2007 6:57 pm, edited 1 time in total.
Wchodząc na ten link pomagasz chronić lasy! Kliknij i uratuj drzewa!
User avatar
Arucard
Posts: 666
Joined: Sat Apr 07, 2007 10:07 pm
Location: Poland

Postby Arucard » Fri Apr 20, 2007 6:57 pm

No to mnie w LO to się klasa o wieeelllee lepsza niż w podstawówce trafiła,normalni ludzie a nie chamy.

Edit:Nic nie robienie nie jest złe ale takie zachowanie :? Ale ja już nie takie rzeczy widziałem,zależy to także od nauczyciela że daje sobie gnojkom na głowe włazić
Kto chce stringi w cantr(walić na PM):

Miaua,Arucard,Chimaira,Frogutka,Quijo,Sayuri,Stuff(kto na ircu bywa ten go zna),Sztywna,Isis,Luke,Averus,Jinchuuriki,Miri
matt_
Posts: 1030
Joined: Mon Oct 16, 2006 9:17 pm

Postby matt_ » Sat Apr 21, 2007 8:57 am

:lol:

no nie mogę! pokazał jej pupę!!
i co z tego?


Krzaczasty wrote:Nie zrozumiałeś mnie (i to moja wina bo piszę tak pokrętnie ze nie sposób mnie zrozumieć)


fakt.twe przesłanie jest ukryte przed przeciętnymi ludźmi...

i czepianie się nic nie robienia...a co w tym złego? kazdy sam wybiera sobie sciezkę którą będzie podązał.kazdy sam decyduje o sobie.fakt, mozesz powiedzieć,ze w pewnym wieku nie mozna jeszcze decydowac o sobie...ale od czego sa rodzice? nie wychowali ich, nie wskazali drogi prawdziwego zycia...a moze sami sa tak beznadziejni? tak samo jesli chodzi o wychowanie...mozna wszystko zwalic wszystko na otoczenie (tak jak moj znajomy, ćpa bo mieszka w takiej dzielnicy :/),ale w gruncie rzeczy chodzi o to jak sie sam widzisz...
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Sat Apr 21, 2007 10:22 am

11 lat to taki wiek ze ma sie wszystko w dupie :P niektorym, jak na przyklad mi zostaje to na dluzej... no ale to co sie dzieje w szkolach to zaczyna byc przesada, chociaz za moich czasow bywalo podobnie... jak na moj gust to zle podejscie nauczycieli, prowadzac nudne lekcje raczej prowokuja dzieci do takich zachowan... no ale gorzej jest w gimnazjum, tam to sa dopiero jazdy :lol:
User avatar
Arucard
Posts: 666
Joined: Sat Apr 07, 2007 10:07 pm
Location: Poland

Postby Arucard » Sat Apr 21, 2007 10:37 am

No w gimnazjum to są jazdy na całego :) Ale ja miałem nieszczęście chodzić z takim gościem do klasy który sobie w trakcie lekcji dogadzał pod ławką :shock: (ręki mu nigdy nie podawałem)
Kto chce stringi w cantr(walić na PM):

Miaua,Arucard,Chimaira,Frogutka,Quijo,Sayuri,Stuff(kto na ircu bywa ten go zna),Sztywna,Isis,Luke,Averus,Jinchuuriki,Miri
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Sat Apr 21, 2007 11:35 am

Wczoraj przestalem byc nastolatkiem :( A co do nierobstwa, to jakos mi z nim wygodnie. Ale kretynizm polaczony z chamstwem to juz przesada.
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Sat Apr 21, 2007 11:38 am

Arucard wrote:No w gimnazjum to są jazdy na całego :) Ale ja miałem nieszczęście chodzić z takim gościem do klasy który sobie w trakcie lekcji dogadzał pod ławką :shock: (ręki mu nigdy nie podawałem)


:lol:

to musial byc bezbledny typ :lol:

ja mialem w klasie w gimnazjum taka panienke co sie robila na gangstera, plula, bila i osmieszala wszystkich... byla ostra, do czasu az kumpel sie wqrwil i skopal ja po ryju :lol: gimnazjum bylo ostre i zajebiste, no i te pierwsze imprezy... ehh, nie to co teraz, taka nuda...
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Postby in vitro... » Sat Apr 21, 2007 4:10 pm

Arucard wrote:No w gimnazjum to są jazdy na całego :) Ale ja miałem nieszczęście chodzić z takim gościem do klasy który sobie w trakcie lekcji dogadzał pod ławką :shock: (ręki mu nigdy nie podawałem)
też takiego mialem. ale robił to tylko na religii
cantr się posypał
User avatar
Krzaczasty
Posts: 31
Joined: Thu Apr 05, 2007 7:01 pm
Location: Okolice Warszawy

Postby Krzaczasty » Sat Apr 21, 2007 7:48 pm

ActionMutante wrote:Ale kretynizm połączony z chamstwem to juz przesada.


Właśnie o chamstwo i kretynizm mi chodziło. O nic wiecej, bo do nieróbstwa nic nie mam, mimo że sam nieróbem nie jestem :wink:
Wchodząc na ten link pomagasz chronić lasy! Kliknij i uratuj drzewa!
User avatar
Arucard
Posts: 666
Joined: Sat Apr 07, 2007 10:07 pm
Location: Poland

Postby Arucard » Sat Apr 21, 2007 8:12 pm

in vitro... wrote:
Arucard wrote:No w gimnazjum to są jazdy na całego :) Ale ja miałem nieszczęście chodzić z takim gościem do klasy który sobie w trakcie lekcji dogadzał pod ławką :shock: (ręki mu nigdy nie podawałem)
też takiego mialem. ale robił to tylko na religii


Ten to musiał być dopiero porąbany :o Lepszej lekcji nie mógł wybrać :)
Kto chce stringi w cantr(walić na PM):

Miaua,Arucard,Chimaira,Frogutka,Quijo,Sayuri,Stuff(kto na ircu bywa ten go zna),Sztywna,Isis,Luke,Averus,Jinchuuriki,Miri
User avatar
Sayuri
Posts: 224
Joined: Fri Mar 30, 2007 3:36 pm
Location: czarny domek

Postby Sayuri » Sat May 12, 2007 6:52 pm

Jak tak sobie czytam te wasze posty pt. "koham szkołe" to mi się wszystko w środku przewraca. Za moich czasów to jak się w klasie znalazło 2-3 spadachroniarzy z papierami na komisariacie to było dużo. Do tego jeżeli którykolwiek z nich zaczął głupczyć na zajęciach to leciał do dyrektora (a na szczęście bali się go wszyscy) lub po prostu nikt nie zwracał na ich wyczyny uwagi i sami jakoś się uspokajali. Najczęściej wcale nie chodzili do szkoły i wtedy był święty spokój.

Nie rozumiem zupełnie zachwytu nad człowiekiem zaspokajającym się pod ławką? Może już za stara jestem.. :roll: Mam inne wartości.. :roll: No nie wiem..


A, żeby nie było.. studentem być.. :)
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Postby in vitro... » Sat May 12, 2007 6:59 pm

Sayuri wrote:Nie rozumiem zupełnie zachwytu nad człowiekiem zaspokajającym się pod ławką? Może już za stara jestem.. :roll: Mam inne wartości.. :roll: No nie wiem..
Ja bym tego nie nazwał zachwytem, ale ubolewaniem nad głupotą
cantr się posypał

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest