10 04

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Re: 10 04

Postby AUTO » Sat Apr 24, 2010 7:45 am

U mnie było inaczej. Ja najpierw też usłyszałem jedynie, że "prezydent nie żyje". Nie wiedziałem jeszcze, że była katastrofa, myślałem, że pewnie jakiś zawał lub coś w tym rodzaju, w końcu dużo się spekulowało ostatnio na temat jego zdrowia. Pierwsza myśl była taka: "Szkoda człowieka, ale wybory będą pół roku wcześniej, a więc i nasza gospodarka doczeka się pół roku wcześniej niezbędnych reform blokowanych dotychczas przez prezydenta. Pół roku to niby niewiele, ale zawsze coś". Zatem moje myśli można streścić tak "wyrazy współczucia dla rodziny, ale dla Polski to dobra sytuacja". Później dowiedziałem się, że to była katastrofa i że nie zginął jedynie prezydent. Co ciekawe, bardzo szkoda mi niektórych polityków (innych mniej, ale wszystkich szkoda jako ludzi), bardziej jednak szkoda mi ludzi niezwiązanych z polityką (generałowie, rodziny katyńskie). Najbardziej mi jednak szkoda najmłodszych ofiar oraz tych którzy osierocili duże rodziny (np. Putra choć szkoda mi pewnie bardziej tych osieroconych dzieci niż jego). Z jednej strony trochę mi wstyd, że w ten sposób to oceniam, a z drugiej to chyba dobrze, że oceniam tą tragedię przez pryzmat ludzi niż stanowisk. Tak już mam, że większy bunt wzbudza u mnie śmierć kogoś młodego niż ludzi w podeszłym wieku, nawet bardzo zasłużonych. Czuję, że to wbrew naturze gdy giną ludzie młodzi, gdy później rodzice muszą opłakiwać dzieci.
matt_
Posts: 1030
Joined: Mon Oct 16, 2006 9:17 pm

Re: 10 04

Postby matt_ » Wed Jun 30, 2010 8:11 pm

temat 10 04 myślałem, że o najnowszej dystrybucji Ubuntu....rozczarowaliście mnie.
User avatar
Jinchuuriki
Posts: 723
Joined: Sat May 10, 2008 9:54 am
Location: Szczytno in Poland
Contact:

Re: 10 04

Postby Jinchuuriki » Wed Jun 30, 2010 8:34 pm

https://shipit.ubuntu.com/

Łapaj. Nie mam pojęcia który tu jest, ale lepsze nic w garści, niż rydz na dachu...
"Freedom is only a hallucination"
matt_
Posts: 1030
Joined: Mon Oct 16, 2006 9:17 pm

Re: 10 04

Postby matt_ » Sat Jul 10, 2010 6:33 pm

mam od lat, a 10.04 od wydania, ale dziękuję za dobre chęci xP
User avatar
Jinchuuriki
Posts: 723
Joined: Sat May 10, 2008 9:54 am
Location: Szczytno in Poland
Contact:

Re: 10 04

Postby Jinchuuriki » Sat Jul 10, 2010 7:02 pm

http://www.sadistic.pl/linux-user-vt45229.htm

Może ta miła pani Ci pomoże :P
"Freedom is only a hallucination"

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest