Taki Topik to chwalenia sie stawiania pytan i wogole ;)

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Ubgharzjiazm?

Eukerkumn!
3
38%
Ha?
3
38%
Aha!
2
25%
 
Total votes: 8
User avatar
Bziur
Posts: 212
Joined: Sat Oct 22, 2005 9:59 am

Taki Topik to chwalenia sie stawiania pytan i wogole ;)

Postby Bziur » Sat Nov 26, 2005 8:48 pm

No wiec jak wam sie podoba Moj nowy podpis... Robilem go w paincie i tak troche mi go kiepsko skonwertowal

Chcialem zaowazyc ze podpis ten wyraza wiekszosc moich pogladow na temat unii europejskiej

Co do ankiety to wiecej szukaj na www.ubgharzzdjiia.funtest.pl - milej zabawy ;)
Image
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Sat Nov 26, 2005 9:38 pm

no przed wczoraj sie zapisal na forum i chyba niema tematu w ktorym by sie nie wypowiedzial, co ty bijesz sobie punkty do ilosci postów?? ;)
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Sat Nov 26, 2005 10:47 pm

ale cywilizuje sie,zeby nie zasmiecac forum stworzyl osobisty temat :lol:
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Sat Nov 26, 2005 11:37 pm

w.w.g.d.w wrote:ale cywilizuje sie,zeby nie zasmiecac forum stworzyl osobisty temat :lol:


kolejny ucywilizowany dzieki Cantr, jestesmy wielcy :D
Moze w wiezieniach w ramach resocjalizacji powinni tworzyc lokalne servery Cantr :?:
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Sun Nov 27, 2005 11:36 am

Cśśśśś.....
To mój młodszy brat. Nie zbesztajcie go za mocno :D
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Sun Nov 27, 2005 12:01 pm

Matix wrote:Cśśśśś.....
To mój młodszy brat. Nie zbesztajcie go za mocno :D


PD!!! gdzie jest PD???? ;)
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Sun Nov 27, 2005 12:16 pm

Czemu PD? Nie znamy nawet swoich postaci nawzajem i nie wiemy gdzie każad z nich jest.
:oops:
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
Bziur
Posts: 212
Joined: Sat Oct 22, 2005 9:59 am

Postby Bziur » Sun Nov 27, 2005 7:28 pm

Ty sie lepiej nie odzywaj, pisze krotko bo niemam zwyczaju rozpisywac sie... Zazwyczaj staram sie przedstawic wszystek to co mam do powiedzenia w kilku (1-5,6) zdaniach. Gdyby mi chodzilo o nabijanie sobie postow, to bym nabijal w juz od dwoch miesiecy...

A wiec biorac pod owage moje racje, a nie danie lecz racje w pelnym slowa tego znaczeniu poniewaz moje racje jak napisalem juz wyzej i nie innaczej lub nizej i napisalem to czarne na blekitnym a nie zielone na rozowym i napisalem to od lewej do prawej i nie innaczej uwazam, nie strzege lecz wyglaszam me poglady i jak wyzej jest to poparte moimi slowami o kolorze czarnym ze mozna mi nie KeVesowi przyznac racje jakobyz jako tako z pelnym powazaniem rzucajac z rekawa i nie wysysajac z palca ze jakoby lub jakobym mial w posiadaniu racje na tematy od lewej do prawej i z gory do dolu nie z dolu do gory podane powyzej a nie ponizej ze argumenty moich argumentow popieraja moje argumenty argumentami argomentow jakoze nie zmiennie i nie innaczej wiec i poniewaz dlatego racja ma ma miejsce w tym przedsionku mych racji... Krotko mowiac - Ile kilogramow w barach jest z tad do srodka?

Tak wygladalby moj post gdybym mial sie rozpisywac, wiec wole zostac przy moim osobistym stylu wypowiadania sie.
Image

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest