Tworcy notatek, które zainteresowaly was w grze...

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Czy czytasz notatki znalezione przez Twoje postacie?

Tak, wszystkie
65
38%
Staram sie czytac, ale nie mi sie chce
64
37%
Rzadko, cos musi mnie bardzo zainteresowac
40
23%
Nie, nigdy, lub bardzo rzadko
4
2%
 
Total votes: 173
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Wed Oct 17, 2007 4:59 pm

Wszystkie dokumenty Etelwalda Pogromcy. Sa rewelacyjne.
Gdyby sie znalazł tłumacz, i gdyby autor sie na to godził, to ja bym się upierał by je wysłać i opublikować w nastepnym Webzinie "Stolen Notes". Sa tego warte.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Fri Oct 19, 2007 11:12 am

Robaczek wrote:Qu Een - historia życia
i
ZACHÓD - Zapiski Tofika (1688-1710)

Dwie opowieści, które bardzo miło się czyta. Gratuluję twórcom dobrego pióra i ciekawego życia. :)


W pierwszym przypadku dobre pióro i ciekawe życie podzielone są na dwie osoby. Ze swojej strony dziękuję, że ktoś chciał to spisać :)
Image
Image
Federacja RP
Gumisiek
Posts: 2
Joined: Fri Feb 23, 2007 7:54 pm

Postby Gumisiek » Sun Dec 30, 2007 10:35 am

A znalazł ktoś dziennik Thrahla Greodwina Kraghnaroka Heldzzkrcin?

Błagam odpowiedzcie.
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Sun Dec 30, 2007 12:44 pm

autorka: nieznana, jedna z pierwszych osadników[Suligniewowa? Sara?]
notatka: "Pamiętnik"
miejsce powstania: "Trójkąt Galicyjski" PM,LM,S
Pamietnik rozpoczyna sie prawie od poczatku powstawania Galicji, opisuje przeżycia autorki i wydarzenia jakie miały miejsce w Galicji, które wpłynęły potem na dalsze losy tego państwa.
Kończy opis w chwili opisywania Wielkiej Śpiączki, w królestwie, prawdopodobnie sama umiera. :?
Zastanawiam się czy w Porcie Moriad nie wybuchła prawdziwa epidemia. Bo umierali wszyscy bez względu na swoje stanowisko i aktywność. :)
Zachowali sie chyba tylko Ci, którzy byli akurat na wyprawie na Srebrnice.
[url=http://pajacyk.pl][img]http://www.stoczek.net.pl/gmina/files/baner_pajacyk%5B1%5D.jpg[/img][/url]Pajacyk.pl
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Thu Feb 28, 2008 4:26 pm

Bardzo dobra notataka pojawiła sie we V. Jest to zielnik Kapitana L**** D****, spodobała mi się od pierwszego czytania.. Czy ktoś wie czy można dostać jego inne dzieła?
?
User avatar
Luke
Posts: 410
Joined: Sun Sep 16, 2007 10:05 pm
Location: Wroclaw, Poland

Postby Luke » Sat Mar 01, 2008 3:28 pm

Tetro wrote:Czy ktoś wie czy można dostać jego inne dzieła?
Zapytaj autora. Notatka jest świeża, a postać odszukaj.
[*]...
User avatar
Arucard
Posts: 666
Joined: Sat Apr 07, 2007 10:07 pm
Location: Poland

Postby Arucard » Sat Mar 01, 2008 3:36 pm

Szczerze mowiac pewne notatki co mi sie podoboaly nie sa juz do odczytanie z powodu pewnego bledu co sie pojawia......a z ktorym nikt nic zrobic nie chce.
Kto chce stringi w cantr(walić na PM):
Miaua,Arucard,Chimaira,Frogutka,Quijo,Sayuri,Stuff(kto na ircu bywa ten go zna),Sztywna,Isis,Luke,Averus,Jinchuuriki,Miri
User avatar
Luke
Posts: 410
Joined: Sun Sep 16, 2007 10:05 pm
Location: Wroclaw, Poland

Postby Luke » Sat Mar 01, 2008 3:57 pm

Arucard wrote:..a z ktorym nikt nic zrobic nie chce.
Marol może i jest wszechmogący, ale ręce (jak przypuszczam) ma tylko dwie. Być może bardzo, bardzo cierpliwe i bardzo, bardzo uprzejme proszenie go o pomoc poskutkuje?
Jak kto niecierpliwy, to walcie po angielsku do angielskich Prog. Ciekawe, jak strasznie się zainteresują i zaraz przylecą pomagać. :twisted:
[*]...
User avatar
Leming
Posts: 657
Joined: Thu Mar 15, 2007 1:08 pm

Postby Leming » Sat Mar 01, 2008 4:02 pm

To ja doniosę, że dziś rysunki Xeny były widoczne w jej galerii (mam nadzieję, że nie łamię zasad). Chociaż błąd nadal występuje przy niektórych innych notatkach.
Zbiór rysunków Xeny wbija w ścianę. Powinna malować jeszcze więcej z tego, co dookoła, jak sobie wyobraża konkretne osoby, miejsca, wydarzenia.
http://www.bookcrossing.com/
User avatar
Arucard
Posts: 666
Joined: Sat Apr 07, 2007 10:07 pm
Location: Poland

Postby Arucard » Sat Mar 01, 2008 4:06 pm

Wlasnie o tym Lemingu mowilem ;) O tych rysunkach...a walic do angielskiego nie bede bo sie zainteresuja moze za rok ;p
Kto chce stringi w cantr(walić na PM):

Miaua,Arucard,Chimaira,Frogutka,Quijo,Sayuri,Stuff(kto na ircu bywa ten go zna),Sztywna,Isis,Luke,Averus,Jinchuuriki,Miri
User avatar
Luke
Posts: 410
Joined: Sun Sep 16, 2007 10:05 pm
Location: Wroclaw, Poland

Postby Luke » Sat Mar 01, 2008 4:10 pm

Leming wrote:To ja doniosę, że dziś rysunki Xeny były widoczne w jej galerii (mam nadzieję, że nie łamię zasad). (...) Zbiór rysunków Xeny wbija w ścianę.
Łamiesz. :P
Mówisz graczom ooc, że istnieje taka galeria, co wbija w ścianę. :D Teraz każdy nowo przebudzony będzie natychmiast leciał do miasta X, żeby dać się wbić. :wink:
Leming wrote:Powinna malować jeszcze więcej z tego, co dookoła, jak sobie wyobraża konkretne osoby, miejsca, wydarzenia.
A poważnie: moim zdaniem rysunki i malunki Xeny, jakie kiedyś widziałem, nie wyszły spod ręki jednej i tej samej osoby. Zbyt duża różnica w jakości. Ale może się mylę, ja tam sceptyk jestem. Przepraszam, jeżeli uraziłem XenoGracza.
[*]...
User avatar
Leming
Posts: 657
Joined: Thu Mar 15, 2007 1:08 pm

Postby Leming » Sat Mar 01, 2008 4:15 pm

Luke wrote:Mówisz graczom ooc, że istnieje taka galeria, co wbija w ścianę. :D Teraz każdy nowo przebudzony będzie natychmiast leciał do miasta X, żeby dać się wbić. :wink:


Oczywiście. Ja w miarę możności posyłam tam każdą moją postać, żeby sobie obejrzała. 8) I dopiero potem zaczynam grać na poważnie. 8) Ale nie zdradzę, ile już się lemingopochodnych przewinęło przez galerię, jeszcze mi zlikwidują konto. 8)

Luke wrote:A poważnie: moim zdaniem rysunki i malunki Xeny, jakie kiedyś widziałem, nie wyszły spod ręki jednej i tej samej osoby. Zbyt duża różnica w jakości. Ale może się mylę, ja tam sceptyk jestem. Przepraszam, jeżeli uraziłem XenoGracza.


A może Xenogracz by coś powiedział o swoim warsztacie? Inspiracjach?
http://www.bookcrossing.com/
User avatar
Luke
Posts: 410
Joined: Sun Sep 16, 2007 10:05 pm
Location: Wroclaw, Poland

Postby Luke » Sat Mar 01, 2008 4:31 pm

Leming wrote:Ale nie zdradzę, ile już się lemingopochodnych przewinęło przez galerię
Ja wiem, ile. Bo zawsze wchodzą na ten sam, stary bilet. 8)

Wracając do tematu:
Podoba mi się zielnik Noiriny i Juntuwana. Do kompletu z zielnikiem wspomnianego Kapitana L.D. tworzy zestaw dla początkującego zielarza. Teraz niechby kto wydał jeszcze alchemiczny podręcznik do mikstur i byłaby biblioteczka. Dobry podręcznik: receptura, zastosowanie, skuteczność. :roll:
[*]...
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Sat Mar 01, 2008 4:52 pm

Lepsze od zielnika Lady, znanego od dziesiątków lat?
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Sat Mar 01, 2008 4:56 pm

A to nie wiem musial bym zobaczyc :twisted:
?

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest