Tworcy notatek, które zainteresowaly was w grze...

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Czy czytasz notatki znalezione przez Twoje postacie?

Tak, wszystkie
65
38%
Staram sie czytac, ale nie mi sie chce
64
37%
Rzadko, cos musi mnie bardzo zainteresowac
40
23%
Nie, nigdy, lub bardzo rzadko
4
2%
 
Total votes: 173
User avatar
Agent 0007
Posts: 1026
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Tworcy notatek, które zainteresowaly was w grze...

Postby Agent 0007 » Fri Jul 21, 2006 4:00 pm

Ten temat ma za zadanie gloryfikowac tych, ktorym sie po prostu chcialo, tych, ktorych mozna stawiac za przyklad tego, ze jednak mozna, ze wystarczy moc i chciec, a nie trzeba potrafic, czy tam miec wielkiego talentu pisarskiego. Wystarczy po prostu chciec ubarwic gre i troszke sie postarac. Prosze nie opisywac dziel. Raczej ogolny charakter tworczosci.

Lecz temat ten ma za zadanie tez dac do zrozumienia, ze logi sie nie podobaja. Dawajcie liste takze negatywnych czlonkow spolecznosci... tych, ktorym sie nie chcialo. Moze to cos zmieni w tym zakresie.

Pozytywne postacie, których twórczośc mialem okazję podziwiać w grze:

- Generał Alexius - wydawało mi się, że jest prostym żołnierzem. Okazało się, że posiada duszę i serce. Wspaniała historia Vlyryan i herb miasta.

- Thora - za to, że cały czas stara się, by jej dzieła były interesujące i ciekawe, tworzy zarówno piękne opowieści (mit), obrazy (malowidła statków) jak i piękne mapy.

- Finra - kolejna Bojvinka w towarzystwie gloryfikowanych, malarka.
(wspaniala mapa do dzisiaj pozostaje w mej pamieci i ciagle do niej wracam w mych notatkach)

- Shaera - wiele osob trudni sie w grze pamietnikarstwem, szkoda, ze tak malo z nich decyduje sie ujawnic swoje wspomnienia przed śmiercią... ale nie tylko. Kronika przez nia pisana jest bardzo interesujaca, nawet nudniejsze wydarzenia nabieraja barw.

- Nieznana mi z imienia autorka "Glosu Lasu" - po prostu za to, ze jej sie chcialo, niech czuje sie doceniona

- Matix - za ulotke o targowisku w Cechowicach. Jedna z notatek, ktora przyciagnela moja uwage w pewnym miejscu.

- autorka Głosu Esdragonu, za chec stworzenia czegos. Za chec ozywienia gry prosta, nie wymagajaca duzo nakladow czasu i pracy gazeta.

Wszystkim nagrodzonym gratuluje. Jak sobie akurat przypomne dopisze jeszcze kilka osob. ;)

Edit: To nie ranking, kolejnosc przypadkowa, czyli jak sobie akurat przypomnialem... mozna powtarzac takze... jesli komus sie podobalo cos z mojej listy pisac!

Aha... pamietajcie, ze jedynym sposobem by poznac tresc notatki jest zobaczyc ja w grze. Nie opisujcie tutaj zbyt dokladnie, bo sie nasi drodzy modowie przyczepia ;)
Last edited by Agent 0007 on Thu Sep 07, 2006 11:25 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Fri Jul 21, 2006 4:15 pm

To wszystko propaganda bojvińska!!! Nie dajcie mu się!!! :lol:

Później napiszę coś na temat, teraz nie mam czasu. :-)
Everything I build I destroy
Everything I love always hurts
Everything I hate I'd rather love
Everything I am is everything I'm not
User avatar
Agent 0007
Posts: 1026
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Fri Jul 21, 2006 4:27 pm

Kolejna nominacja:

-Bardak - za opis rejsu po Jeziorze na Dzielnym. I chyba obraz jednej lodzi... ale nie jestem pewien, czy dobrze pamietam.

Edit: Co Ty mowisz Yossarianie! *oburzenie* Jest na mojej liscie az 5 spoza szlachetnego grona ;)
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Fri Jul 21, 2006 5:10 pm

No to jeszcze kilka twórczych postaci:

Aurea - za niezwykły, osobisty i barwny pamiętnik

Ohm - za kroniki bojranskie

Sir Tomi Trybun z Vlotryan - za prawdopodobnie pierwszą gazetę w polskiej strefie

Berenik - za rzetelne i systematyczne kroniki Cechowic

kapitan Adrian Kheszewski - za niezapomniany Portret Melitty
==============
User avatar
Lamper
Posts: 76
Joined: Mon Apr 03, 2006 3:50 pm
Contact:

Postby Lamper » Fri Jul 21, 2006 5:26 pm

Ja chciałem tylko:
Tanalascie za spisywanie wydarzen i raportów ;))
User avatar
Agent 0007
Posts: 1026
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Fri Jul 21, 2006 6:50 pm

Zapomnialem na smierc!

- Aurea - za pamietnik, dopiero niedawno go odnalazłem i jestem pod wrażeniem

- Kapitan Kheszewski - za piekny portret Mellity... mam nadzieje, ze w przyszlosci znajde wiecej jego dziel... ale chyba to niestety zludna nadzieja. Moze jednak wciaz zyje...
Robert_
Posts: 215
Joined: Thu Aug 11, 2005 5:05 pm

Postby Robert_ » Fri Jul 21, 2006 8:26 pm

Mark Twain - Kronika wyprawy Marka Twaina
User avatar
Chatette
Posts: 719
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:50 pm

Postby Chatette » Sat Jul 22, 2006 9:50 am

Moje nominacje:

Portret Melitty - wykonany przez kapitana Adriana
Wspomnienia Tajemniczego Wedrowca (cantryjskie "Cierpienia mlodego Wertera"!!!) :wink:
Badania opinii publicznej opierają się na fałszywej przesłance, że publiczność posiada opinię.
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Sat Jul 22, 2006 2:30 pm

Akurat "Cierpień młodego Wertera" Goethe powinien się wstydzić :wink:

Tym niemniej Antonio, w zamierzchłych czasach popełnił pamiętnik, który bardzo się przydał pewnej postaci i za to mu chwała.
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
Chatette
Posts: 719
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:50 pm

Postby Chatette » Sat Jul 22, 2006 3:03 pm

Sprobuj napisac trzecie "Cierpienia..." to pogadamy :wink:

Nastepna nominacja dla...
Jancia Majskiego za pierwsza sztuke komediowa w trzech (chyba) aktach!
Badania opinii publicznej opierają się na fałszywej przesłance, że publiczność posiada opinię.
User avatar
Maxthon
Posts: 278
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:19 am
Location: Polska

Postby Maxthon » Sat Jul 22, 2006 8:38 pm

Agencie, jeszcze nie wymieniłeś jednej bojvińskiej postaci, która tworzy "Wieści Bojholmskie", bardzo ciekawą i ładnie oprawioną gazetę. *mruga*.
User avatar
Agent 0007
Posts: 1026
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Sat Jul 22, 2006 8:47 pm

Mojej postaci Ci ktorzy ja znaja i dopasowuja do mnie z forum tutaj nie tykac. I tak wiem, ze wam sie podoba i nie potrzebuje, zeby mnie jeszcze na forum doceniano... a takie zalozenie ma ten topic. Bynajmniej nie chodzilo mi przy zakladaniu tego tematu o pochlebstwa pod adresem mojej postaci ;) Choc na temat ostatniej opowiesci nikt sie jeszcze nigdzie nie wypowiedzial ;)

A za mile slowa Maxthon dziekuje :)
User avatar
Agent 0007
Posts: 1026
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Sun Jul 23, 2006 5:11 pm

Poniewaz w ostatnim czasie dowiedzialem sie o czyms postanowilem napisac.

Autor i jego kontynuatorzy Głosu Esdragonu - za pomysl na orginalna gazete... glownie wlasnie za orginalnosc. Glowna zasluga wiec autora, ale gratulacje takze dla tych, ktorym sie chce cos czasem dopisac.
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Sun Jul 23, 2006 7:27 pm

a ja napisze tylko jedna rzecz, bylo jeszcze pare, ale nie pamietam autorow, albo w ogole tych rzeczy ;)
jak sobie cos przypomne, to najwyzej dopisze ;)


Finra - za ciekawie zrobiona i ladna mape
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sun Jul 23, 2006 7:49 pm

No jak i mapy w ten watek wchodzą, to sporo postaci się może załapać... Autorzy S-Map - szczególnie tych pierwszych i tych najnowszych - nie sposób wymienić imiona wszystkich postaci, zwłaszcza że prawie wszystkie postaci co najmniej dwóch graczy takie mapy tworzyły i ustanowiły swoisty standard - chyba najwyższy w całym Cantr, gdyż w żadnej strefie nie spotkałem równie ładnych map. [ ;) za wyjątkiem jednej mapy angielskiej wyspy... ale zrobionej przez postać polskiego gracza ].

W kategorii map jednak nagroda się należy moim zdaniem Olo Manolo za mapę *fic - ładną graficznie i tworzącą nowy standard.
==============

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest