Tworcy notatek, które zainteresowaly was w grze...

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Czy czytasz notatki znalezione przez Twoje postacie?

Tak, wszystkie
65
38%
Staram sie czytac, ale nie mi sie chce
64
37%
Rzadko, cos musi mnie bardzo zainteresowac
40
23%
Nie, nigdy, lub bardzo rzadko
4
2%
 
Total votes: 173
User avatar
Zamia
Posts: 790
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:38 pm

Postby Zamia » Mon Mar 03, 2008 12:18 am

Pamiętniki Etelwalda!


Nie lubię jak się mnie wycina :twisted:

[size=0]Jestem uczulona na czekoladę[/size] Image
User avatar
Elf
Posts: 441
Joined: Fri May 25, 2007 4:31 pm
Location: Elfolandia

Postby Elf » Wed Mar 05, 2008 10:54 am

Notatka o morderstwie dokonanym w Uroczysku, pt. "Tragiczne wydarzenia w Zhyvvil Vlydyfic".
taca. wanna. łóżko
pipok
Posts: 397
Joined: Tue Oct 31, 2006 6:45 am

Postby pipok » Sun Mar 16, 2008 12:10 pm

Wyróżniają się na pewno Pamiętniki Etelwalda....

Ale bardzo ciekawe są też np. Opowieści Mamuta. Dobrze, że zostały spisane przez słuchaczkę. Część dobrze odgrywanych postaci potrafi bardzo ciekawie opowiadać, ale nie prowadzi pamiętników, zapisków. Ich opowieści, krótsze i dłuższe, znają tylko ci, co je słyszeli. Nieutrwalone - umrą razem z ostatnimi, którzy mieli okazje ich wysłuchać.
User avatar
mocny92
Posts: 207
Joined: Fri Sep 22, 2006 4:30 pm
Location: Warszawa - Wesola
Contact:

Postby mocny92 » Sun Mar 16, 2008 2:40 pm

Wielka Mapa Swiata, autorstwa Narvego z Vlotryan

To chyba wszystkie polskie tereny, a na nich wypisana większość miejscowości w których żyły moje postacie...

Łezka się w oku kręci...

Pozdrawiam wszystkich Z Edenu, wybrzeża Valerii, Zatoki Urodzaju, Cechowic, właściwie całe D&D, Los Liberos, Bojholm, "Błotną plażę", i przede wszystkim Kannabię i Port Żelazowej Woli...

I want 'em back

Image
Wszystko można co nie można - byle z lekka i z ostrożna!
matero
Posts: 52
Joined: Mon Oct 31, 2005 9:58 am

Postby matero » Mon Mar 17, 2008 8:43 am

pipok wrote:"...Opowieści Mamuta."



Dziwne uczucie, czytać o nieistniejącej od wielu miesięcy postaci, która powinna być już dawno zapomniana. Ale uczucie miłe, nie powiem. Fajnie, że komuś bajdurzenia tego grubo ciosanego podróżnika się podobały.

Off topic, wiem. ;)
User avatar
Leming
Posts: 657
Joined: Thu Mar 15, 2007 1:08 pm

Postby Leming » Mon Mar 17, 2008 9:52 am

matero wrote:(...)która powinna być już dawno zapomniana(...)


No coś ty?! :shock: Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy, jak inspirujący był Mamut? Dość przypomnieć, ile osób po różnych lądach i oceanach (tak, tak, oceanach też) jest poddawanych mlecznej kuracji leczącej wszystko (od chorych oczu po problemy z, hm, kobietami, tak to ujmijmy). A to bynajmniej nie koniec. :wink: To tylko najmniejszy z wyrazów pamięci o Mamucie. 8)

Na temat:
"Przygoty Odoakera z Vlotryan. Tom pierwszy - Narodziny". Nie do końca zrozumiałe, ale niewątpliwie interesujące formalnie.
http://www.bookcrossing.com/
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Mon Mar 17, 2008 3:02 pm

"CECHOWICE - PORT RZEMIOSŁ - HISTORIA KONFLIKTU" podpisane imieniem: Marla

Doskonałe pod względem zredagowania, włożonej w to pracy, zbadania wszystkich dostepnych źródeł danych i ich przedstawienia w interesującej formie. I to przez postać, która wywodzi się z późniejszgo pokolenia, po opisanych wydarzeniach. Bez niezdrowych emocji. Brawo.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.
User avatar
Zamia
Posts: 790
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:38 pm

Postby Zamia » Mon Mar 17, 2008 3:05 pm

matero wrote:
pipok wrote:"...Opowieści Mamuta."



Dziwne uczucie, czytać o nieistniejącej od wielu miesięcy postaci, która powinna być już dawno zapomniana. Ale uczucie miłe, nie powiem. Fajnie, że komuś bajdurzenia tego grubo ciosanego podróżnika się podobały.

Off topic, wiem. ;)


Jak zapomniana! Jak zapomniana! :shock:
Znak kamienny stoi. Tylko na notatki jeszcze moja postać nie trafiła.
User avatar
Leming
Posts: 657
Joined: Thu Mar 15, 2007 1:08 pm

Postby Leming » Mon Mar 17, 2008 3:12 pm

Zamia wrote:Znak kamienny stoi. Tylko na notatki jeszcze moja postać nie trafiła.


Właśnie. Właśnie. Z moich postaci też jeszcze żadna nie widziała wspomnianej notatki.

Co do Odoakera - temat to "twórcy notatek". Czy twórcą wspomnianej w poprzednim moim poście notatki jest Odoaker czy też ktoś z jego otoczenia?
http://www.bookcrossing.com/
User avatar
Robaczek
Posts: 134
Joined: Sun Nov 12, 2006 6:17 pm
Location: Poland

Postby Robaczek » Mon Mar 17, 2008 3:23 pm

Leming wrote:Czy twórcą wspomnianej w poprzednim moim poście notatki jest Odoaker czy też ktoś z jego otoczenia?


Odoaker, zdecydowanie. :)
Jedna moja postać miała bezpośrednią styczność zarówno z tekstem, jak i z autorem. :)
Glizda :) | 3819319
ImageCzłonek Federacji RP - odgrywaj z nami
User avatar
Luke
Posts: 410
Joined: Sun Sep 16, 2007 10:05 pm
Location: Wroclaw, Poland

Postby Luke » Mon Mar 17, 2008 5:53 pm

matero wrote:Dziwne uczucie, czytać o nieistniejącej od wielu miesięcy postaci, która powinna być już dawno zapomniana. Ale uczucie miłe, nie powiem. Fajnie, że komuś bajdurzenia tego grubo ciosanego podróżnika się podobały.
Mamut postać wspaniała. Oryginalna. Na własne oczy kiedyś widziałem i tzw. Rubinkowo, i pomnik. I wiem, gdzie jest obecnie całkiem spora część mamutowych rubinów! 8)

Robaczek wrote:Odoaker, zdecydowanie. :)
Jedna moja postać miała bezpośrednią styczność zarówno z tekstem, jak i z autorem. :)
Ciężki do strawienia. I autor, i tekst. Nie byłem w stanie przebrnąć przez to dzieło. :P :wink:
[*]...
User avatar
Leming
Posts: 657
Joined: Thu Mar 15, 2007 1:08 pm

Postby Leming » Wed Mar 19, 2008 2:43 pm

Sir Eric Ryan, Arcadia. 8)
http://www.bookcrossing.com/
User avatar
Zamia
Posts: 790
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:38 pm

Postby Zamia » Wed Mar 19, 2008 2:46 pm

Leming wrote:Sir Eric Ryan, Arcadia. 8)


Popieram w stu procentach! :D
BARDZO ciekawe!
Legalus
Posts: 270
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:23 am

Postby Legalus » Thu Mar 20, 2008 8:55 pm

[MAPA] Wielka Mapa Swiata, autorstwa Narvego z Vlotryan (1943) - wersja ogolnogeograficzna, uzytkowa <---- urzekła mnie :D
Lepiej spłonąć niż dać się rozwiać przez wiatr...
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Thu Mar 20, 2008 9:22 pm

Legalus wrote:[MAPA] Wielka Mapa Swiata, autorstwa Narvego z Vlotryan (1943) - wersja ogolnogeograficzna, uzytkowa <---- urzekła mnie :D


Z tego co słyszałem, to podobno jest na niej wyspa Fic, czy jak jej tam, namalowana w złej skali. Ale ogólnie to mapka jest super.
Z map, to mi najbardziej podoba sie mapa drogowa Lisana. Szkoda, ze jest na niej tylko wyrysowana taka mała cząstka cantryjskiego świata.
Mógłby sie Lisan sklonować jak dawnymi czasy robił to Krzyś samobójca i wyrysować mapę drogową całego cantryjskiego świata :D
http://www.gks-murcki.com

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest