Najciekawiej zagrana postac (GLOSOWANIE)

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Ktora z ponizszych postaci jest Twoim zdaniem najlepiej/najciekawiej odegrana?

Joneleth
2
8%
Arcykaplan Kleofas
5
21%
Svarog
6
25%
Ohm
1
4%
Zaba
2
8%
Diara
2
8%
Iridium
2
8%
Mari Szybki
1
4%
Mikus Foramer
1
4%
Reandryk
2
8%
 
Total votes: 24
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Najciekawiej zagrana postac (GLOSOWANIE)

Postby Gnom » Mon May 08, 2006 12:29 am

Postanowilem zrobi glosowanie. Umiescilem tu postacie, ktore w watku o najciekawiej zagranych zebraly przynajmniej dwie nominacje. Ciekaw jestem kogo wybierzemy jako najciekawiej zagrana postac. I ile osob wstryzm asie od glosowania, by nie oslabiac szans swojej wlasnej postaci. ;)

Oprocz tego jest tu tez sadze miejsce na polemiki z nominacjami. Potraktujmy ten watek bardizej na luzie niz tamten. Ok? :)

A tu rozwine samo pytanie. Nie chodzi o postac, ktor anajlepiej sie sprawdza n adanym stanowisku, ani o tak, ktora jest swietnym przywodca... Liczy sie tu pomysl na postac i jej odegranie RP, nawet jesli postac nie jest znana.

PS. Wiadomo, ze najwieksze szanse na wygrana maja postacie bardziej znane. Wiec nie traktowalbym tego glosowania tak serio. :)

PS. 2 Proponuje tez przyznawac maksymalnie trzy wyroznienia w poscie. Po jakims czasie podliczymy i zoabczymy co wyjdzie. :)

Edited by Scorup - żeby ankieta bardziej odzwierciedlała to, co było zawarte w topicu o dobrze odgrywanych postaciach, dodałem Joneletha i Żabę, zaś usunąłem Berenika i Wilhelma. Niestety ankieta nie może mieć więcej możliwości wyboru. Jeśli ktoś uważa, że usunięte postacie powinny zostać wyróżnione, niech to odnotuje w poście.
Last edited by Gnom on Mon May 08, 2006 5:51 am, edited 2 times in total.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Mon May 08, 2006 12:31 am

Pewna i nie posiadajaca cienia wahania reka zaznaczylem Arcykaplana Kleofasa. *pada krzyzem przed graczem*

Z wyroznieniami juz mialem problemy... Ale w efekcie zdecydowalem sie na <b>Wilhelma</b> i <b>Mariego Szybkiego</b>.




No to jesli chodzi o polemiki:

<b>Diara</b> - wywiera duzy i ciekawy wplyw na fabule. Ale blagam, RP w czystej postaci jest tam moim zdaniem niewiele. Uwazam, ze postac dwuwymiarowa - zupelnie nie jest dla mnie wiarygodna.

<b>Berenik</b> - swietny swego czasu koordynator i organizator, ale pomyslu tu tez nie bylo zadnego. Wykonanie rowniez niespecjalne.

<b>Raenderyk</b> - dzikus jakich wielu. Jeden z tlumu "jamiecpalka". Fakt, ze wyjatkowo uroczy wsrod tej niezbyt na ogol udanej halastry, ale mimo wszystko nie az tak.
User avatar
dead_rat
Posts: 84
Joined: Sat Mar 11, 2006 6:03 pm

Postby dead_rat » Mon May 08, 2006 1:55 am

Hmmm... :roll: ...brakuje Mi tu troche pewnej Żaby...a miała by mój głos :P
"Więzienia budują z kamieni Prawa, Burdele
- z cegieł Religii" - William Blake
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Mon May 08, 2006 6:15 am

Kleofas... Miałem dość bliską styczność z ta postacia... Pięknie zagrana...
A jeśli chodzi o tzw. wyróżnienie to chyba Ohm... Może nie jest to mistrzowskie wykonanie, ale od czegos trzeba zaczac... :wink:
ImageImage
Tak, mam za dużo wolnego czasu i rejestruje się do wszystkiego...
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Mon May 08, 2006 9:08 am

Głosowałem na Mari Szybkiego... postać która potrafi się tak dobrze wykreować, że od pierwszych słów przed oczami pokazuje się obraz tej postaci... Przy nim zawsze się coś dzieje...

Nominacje dostają:Sigvald, Svarog i pewna Żaba której tutaj nie ma...
Last edited by ushol on Mon May 08, 2006 3:33 pm, edited 1 time in total.
Image
Image
Federacja RP
User avatar
keisha
Posts: 152
Joined: Tue Oct 04, 2005 7:36 am

Postby keisha » Mon May 08, 2006 9:39 am

Glosowalam na Raenderyka, wydaje mi sie to najlepiej zagrana z tych postaci, ktore spotkalam.


Polemika:
Znam Svaroga, ale uwazam ze nie jest wcale taki rewelacyjny, nie mowie ze zly, ale na miejscie na podium to roche za malo :P
Diare znam rowniez, ona sprawila ze zycie jednej z moich postaci stalo sie dziesiec razy ciekawsze i bardziej emocjonujace, ale to jak jest odgrywana, mnie nie przekonuje. Chociaz musze przyznac, ze sie rozwinela, kiedys myslalam ze to kolejna kretynka, a okazala sie dosc sprytna.

Reszta wymienionych osob stanowi dla mnie wielka niewiadoma :P Moglibyscie chociaz dopisywac skad oni sa, to bym wiedziala gdzie mam plynac zeby ciekawe osoby spotkac ;-)

Gnom wrote:<b>Raenderyk</b> - dzikus jakich wielu. Jeden z tlumu "jamiecpalka". Fakt, ze wyjatkowo uroczy wsrod tej niezbyt na ogol udanej halastry, ale mimo wszystko nie az tak.


W przeciwienstwie do Gnoma uwielbiam halastre "jamiectapalka" dlatego lista moich ulubionych postaci wyglada tak:
1. Lui Hua Hua - za poczucie humoru
2. Ogadin - za wszystko ;-)
3. Joneleth - moze nie w tym typie ale tez jest wspanialy :) chyba nie znalazl sie w ankiecie przez jakies zaniedbanie, bo wydaje mi sie ze byl kilka razy wymieniany..
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Mon May 08, 2006 11:06 am

Diara x3 -najciekawsza postać, dobrze grana.
Cóż jest ciekawego po spotkaniu ze Svarogiem? Wynudza, da txt na A4. Niewidze w nim wielu ciekawych cech czy ciekawej postaci, że gdy go spotkam to sie "cieszę". Ale owszem na swej "robocie" najlepiej się zna :P Brnąc dalej tą nicią myśli moich, pomyślcie czy racji JA to niemam :P
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Mon May 08, 2006 3:06 pm

Niestety, nie spotkałem żadnych z postaci wymienionych w ankiecie... oprócz Diary, ale kto jej nie spotkał? Jednak na nią nie zagłosuję. Teraz, gdy mam z nią bliski kontakt widzę, że nie ejst to postać odgrywana lepiej niż bardzo wiele innych. Po prostu ma wiekszy wplyw na fabule, co jest raczej wplywem przypadku i tego ze jej sie udalo, niz pieknego rp. Spryt jednak gracza mi sie podoba.

Mój głos oddałbym na Magnusa. Zmarli tez powinni byc w tej ankiecie. Bezwzglednie. A Magnus byl wymieniany duzo razy. Na pewno w calym Cantr nie bylo lepszego przywódcy od niego. Szkoda, ze gracz porzucil gre :(

Nie wyróżniam nikogo. Brak kandydatów.
Last edited by Agent 0007 on Mon May 08, 2006 3:13 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Mon May 08, 2006 3:11 pm

Ze wszystkich znam tylko dwie - dlatego glosu nie oddam.

No dobra 3 ... tak czy siak dalej nie mam na kogo glosowac :)
Wariat...
User avatar
Maxthon
Posts: 278
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:19 am
Location: Polska

Postby Maxthon » Mon May 08, 2006 3:59 pm

Mój głos też bym oddał na Magnusa Jarla Bojvingów.

Swoją drogą pomimo, że mam 8 postaci w polskiej strefie to spotkałem tylko jedną z wymienionych w ankiecie osób.
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Mon May 08, 2006 6:21 pm

Jezeli mam wybierac z postaci na tej liście (sam dobór pozostawię bez komentarza..), to mój głos otrzyma:

Kleofas
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Mon May 08, 2006 6:37 pm

Elm0 wrote:Jezeli mam wybierac z postaci na tej liście (sam dobór pozostawię bez komentarza..), to mój głos otrzyma:


Mnie tez sie dobor nie podoba, ale tak wybral lud. Teraz lud sie czepia to Scorup dobor zmienia. ;)

Kłódeczka :)

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest