Jak on/ona mnie wkurza...

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Berya
Posts: 169
Joined: Tue Apr 23, 2013 3:13 am

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby Berya » Thu Jan 19, 2017 1:39 pm

Też tak uważam.
User avatar
Marian10
Posts: 100
Joined: Tue Apr 23, 2013 12:34 pm

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby Marian10 » Thu Jan 19, 2017 3:49 pm

To jest wspólne trollkonto Greeka i Josa, nie liczcie na bana.
User avatar
perry
Posts: 29
Joined: Sun Jan 18, 2015 10:25 pm

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby perry » Thu Jan 19, 2017 4:39 pm

Tu nie ma co patrzyć na zasady tylko banować. Cantr tylko zyska na tym.
User avatar
rd1988
Posts: 309
Joined: Sun Mar 15, 2015 6:16 pm
Location: Piękne miasto smogu, korków, dziurawych ulic i kiboli.

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby rd1988 » Thu Jan 19, 2017 4:44 pm

perry wrote:Tu nie ma co patrzyć na zasady tylko banować.

Tak, to podejście idealnie sprawdza się w angielskiej strefie z której odpłynęła już spora część graczy, a niektórzy podostawali nawet cichego bana na forum bo niektórym z nie spodobał się ich styl gry, albo konfliktował z ich postaciami. Ale nie będę wskazywał palcem.


Zasad trzeba przestrzegać, a te obecne powinno się ujednolicić i uprościć. Andrzejek to troll na forum a jego postacie robione są chyba wyłącznie dla jego wewnętrznej "beki" (ew. to jakiś dziesieciolatek) Ale nie możemy go zbanować tylko dlatego że jego postacie są głupie.
Last edited by rd1988 on Thu Jan 19, 2017 4:46 pm, edited 1 time in total.
:twisted:
User avatar
perry
Posts: 29
Joined: Sun Jan 18, 2015 10:25 pm

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby perry » Thu Jan 19, 2017 4:45 pm

Właśnie dlatego powinniśmy go zbanować. Ja tutaj nie chcę zacząć jakiś sądów na każdym kolejnym ale ten człowiek nie powinien grać w tą grę.
User avatar
perry
Posts: 29
Joined: Sun Jan 18, 2015 10:25 pm

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby perry » Thu Jan 19, 2017 4:50 pm

Dlaczego większość ma "cierpieć" przez jednego trolla? Zbanować i tyle, zasady są po to by je naginać.
User avatar
rd1988
Posts: 309
Joined: Sun Mar 15, 2015 6:16 pm
Location: Piękne miasto smogu, korków, dziurawych ulic i kiboli.

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby rd1988 » Thu Jan 19, 2017 4:55 pm

ATS wrote:Podstawowa zasada braku elementów nadprzyrodzonych w grze. Demony..


O ile nie materializował/odgrywał w jakiś sposób tego demona, ani nie pisał bredni typu *cisnął w niego ogniową kulą* to nie za bardzo.

ATS wrote:Rozmontowywanie maszyn i urządzeń bez oparcia fabularnego.


To już czepianie się. Od kiedy rozmontowywanie maszyn musi być w jakikolwiek sposób umotywowane fabularnie?

ATS wrote:On nigdy nie argumentuje, że to szaleństwo postaci wynika z czynników psychologicznych. Tylko z opętania przez demony. SAM podaje dowód na łamanie zasad


Ale jaki dowód? Jego twierdzenia że został opętany przez demony to zwykłe brednie mówione przez chorą psychicznie postać. Nieciekawą i nudną, ale z punktu widzenia mechaniki gry - chorą. Spotkałem kilka jego postaci i żadna w żaden sposób nie zamanifestowała działalności tego demona.

Żeby nie było też chciałbym żeby dostał trwałą przerwę od gry ale... :?
Last edited by rd1988 on Thu Jan 19, 2017 5:00 pm, edited 1 time in total.
:twisted:
User avatar
Berya
Posts: 169
Joined: Tue Apr 23, 2013 3:13 am

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby Berya » Thu Jan 19, 2017 4:59 pm

ATS podał kilka sensownych argumentów, pokazujących, że są sensowne powody by zbanować Andrzejka. Ja popieram, ale odkąd gram, Andrzejek zawsze był, zawsze denerwował, ciągle zdarzały się głosy mówiące, że należy go zbanować, ale mimo wszystko Andrzejek wciąż jest i nikt jakoś nie jest w stanie się za niego zabrać, nawet kiedy były dowody na to, że ma po 2-3 postaci budzone w jednym miejscu, w czasie przebywania tam jego innych postaci(dowód na multi konto). Nie chcę się nawet zastanawiać dla ilu wartościowych osób Andrzejek mógł być cantryjskim gwoździem do trumny.

Mimo wszystko wygląda na to, że Andrzejek po prostu jest, mimo wszelkich głosów i mimo sensownych, opartych na łamaniu zasad argumentów. I będzie. Może wypadało by w końcu zrobić z nim coś w grze. Bo tam zwykle pada dokładnie ten sam argument: Nie możemy go zamknąć tylko dlatego, że jest głupi.

Nikt nie jest w stanie zmienić praw w miastach, a oczekujesz, że ktoś zmieni je poza grą? Naiwność.
User avatar
rd1988
Posts: 309
Joined: Sun Mar 15, 2015 6:16 pm
Location: Piękne miasto smogu, korków, dziurawych ulic i kiboli.

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby rd1988 » Thu Jan 19, 2017 5:10 pm

Widocznie te sensowne argumenty, po przemyśleniu przez PD okazały się nie takie sensowne, inaczej zostaje nam opcja że Andrzejek jest nadal w grze bo stał się maskotką PD. Można sobie wybrać co jest bardziej prawdopodobne.
:twisted:
User avatar
perry
Posts: 29
Joined: Sun Jan 18, 2015 10:25 pm

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby perry » Thu Jan 19, 2017 5:36 pm

Może grupowy protest coś zmieni.
karol77
Posts: 22
Joined: Mon Nov 12, 2012 4:21 pm

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby karol77 » Thu Jan 19, 2017 10:53 pm

Ciach. Nie trolluj. // Marcia
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby Greek » Thu Jan 19, 2017 11:40 pm

karol77 wrote:Moja postać miała "szczęście" natknąć się na andrzejkową postać (czytać od dołu):

5312-2.12: Czoko mówi: "*jego cialo staje w plomieniach i plonie* demony pozryjcie moja dusze!!!"
5312-2.11: Czoko mówi: "*unosi sie w powietrze demoniczna moca* demony!!!"
5312-2.11: Czoko mówi: "one wladaja moim umyslem i za chwile beda wladac waszymi"
5312-2.11: Czoko mówi: "pokloncie sie demonom"


Postać od razu po przebudzeniu była taka, i po poleceniu ooc żeby nie odpieprzała, nadal nawija takie kawałki. Tj. nawijała, bo już zamknięta.

Gwiazdki nadają się do zgłoszenia PD.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby Marcia » Thu Jan 19, 2017 11:45 pm

karol77 wrote:Moja postać miała "szczęście" natknąć się na andrzejkową postać (czytać od dołu):

5312-2.12: Czoko mówi: "*jego cialo staje w plomieniach i plonie* demony pozryjcie moja dusze!!!"
5312-2.11: Czoko mówi: "*unosi sie w powietrze demoniczna moca* demony!!!"
5312-2.11: Czoko mówi: "one wladaja moim umyslem i za chwile beda wladac waszymi"
5312-2.11: Czoko mówi: "pokloncie sie demonom"


Postać od razu po przebudzeniu była taka, i po poleceniu ooc żeby nie odpieprzała, nadal nawija takie kawałki. Tj. nawijała, bo już zamknięta.


Podaj proszę w PM albo zgłoszeniu do PD, która z Twoich postaci go zna i gdzie sytuacja miała miejsce.

A wszystkich graczy proszę, by raportowali ABSOLUTNIE KAŻDY przypadek natrafienia na postać, która należy lub może należeć do Andrzejka.
User avatar
rd1988
Posts: 309
Joined: Sun Mar 15, 2015 6:16 pm
Location: Piękne miasto smogu, korków, dziurawych ulic i kiboli.

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby rd1988 » Fri Jan 20, 2017 2:36 am

karol77 wrote:Moja postać miała "szczęście" natknąć się na andrzejkową postać (czytać od dołu):

5312-2.12: Czoko mówi: "*jego cialo staje w plomieniach i plonie* demony pozryjcie moja dusze!!!"
5312-2.11: Czoko mówi: "*unosi sie w powietrze demoniczna moca* demony!!!"
5312-2.11: Czoko mówi: "one wladaja moim umyslem i za chwile beda wladac waszymi"
5312-2.11: Czoko mówi: "pokloncie sie demonom"


Postać od razu po przebudzeniu była taka, i po poleceniu ooc żeby nie odpieprzała, nadal nawija takie kawałki. Tj. nawijała, bo już zamknięta.


No i takie gwiazdkowanie jest ewidentnym łamaniem zasad :shock:
:twisted:
User avatar
ATS
Posts: 107
Joined: Sat Sep 26, 2015 10:48 am

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby ATS » Fri Jan 20, 2017 6:42 am

karol77 wrote:5312-2.12: Czoko mówi: "*jego cialo staje w plomieniach i plonie* demony pozryjcie moja dusze!!!"
5312-2.11: Czoko mówi: "*unosi sie w powietrze demoniczna moca* demony!!!"
5312-2.11: Czoko mówi: "one wladaja moim umyslem i za chwile beda wladac waszymi"
5312-2.11: Czoko mówi: "pokloncie sie demonom"
rd1988 wrote:O ile nie materializował/odgrywał w jakiś sposób tego demona, ani nie pisał bredni typu *cisnął w niego ogniową kulą* to nie za bardzo.
He he he.
Take your sword and your shield
There’s a battle on the field
You’re a knight and you’re right
So with dragons now you’ll fight!

You’ve got the power
To live another childhood
So ride the wind
That leads you to the moon...

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest