Jak on/ona mnie wkurza...

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Izabela
Posts: 184
Joined: Sat Oct 22, 2005 3:32 pm
Location: Portugal

Jak on/ona mnie wkurza...

Postby Izabela » Fri Apr 14, 2006 4:48 pm

Sa wsrod postaci takie, ktore nie tylko nasze postacie, ale i nas - graczy - doprowadzaja do szalu/bialej goraczki/zadzy okrutnego mordu/obledu... slowem - wkurzaja na maxa.
Nie mam tu na mysli gatunku dzikie niubisie pospolite, bo to byloby zbyt proste i oczywiste. Chodzi mi o konkretne postaci (imie, nazwisko, pesel) z krociutkim uzasadnieniem. W okolicach 24. kwietnia opublikowalibysmy ankiete z najczesciej wymienianymi, ktora wylonilaby hmmm... zwyciezce tego plebiscytu.
I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Fri Apr 14, 2006 4:55 pm

Ciekawy pomysl. Najwazniejsze to by nie podac za duzo informacji i nie lamac zasady 4 dni. I trzymac opisy w rozsadnym tonie. :)

Laura z Vlyryan - wpierw sedzia, potem zolniez. Irytujacy sposob bycia, sposob rozmowy, cechy charakteru i caloksztalt dzialalnosci. Jakby ta postac byla zrobiona tylko i wylacznie po to by irytowac i wkurzac ludzi w grze. Ale nie w sposob banalny, tylko glebszy. Niechec i pogarda uzywane nie tylko wprost, ale w caloksztalcie i glebi wszelkich wypowiedzi.

EDIT: niezly pomysl by podawac wiecej niz jedna postac

Maks (niegdys) , niemozliwy, gadatliwy i zawistny jak malo kto. Z wielka energia dzialal, rozmawial i upieral sie przy swoich racjach co chwila je zmieniajac lub dla odmiany powtarzajac ciegle jedno i to samo. Mieszanina wrogosci i politycznej niepoprawnosci z ciaglymi atakami i luzusostwem. Ataki byly wieczne, choc z najrozmaitszych pozycji, nawet przepraszajac i mowiac o swych bledach wciskal niesamowita ilosc demagogii i obrazania ludzi ktorym uparl sie uprzykrzac zycie.
Last edited by Cantryjczyk on Fri Apr 14, 2006 5:52 pm, edited 1 time in total.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Fri Apr 14, 2006 5:16 pm

Laura z Vlyryan- nie widzialem bardziej irytujacej postaci w grze. Arogancka, chamska i plujaca na wszystko co sie rusza. Nie slucha nikogo, wie swoje i trzyma sie tego chocby miala umrzec (cichy smiech). Tak to wyglada z mojej strony :)

Maks - dawnom go nie widzial, ale chyba warto go wrzucic do rankingu. Postac, ktora doprowadzala do szalu cale Vlotryan. Mial mase pomyslow, ktore chcial przepchac wykozystujac rozne sytuacje. Mowil w kolko to samo i zainicjowal kilka sporow. Wscibski byl, co tu duzo mowic, a potem straszny lizus .. hmm dobra starczy :) Chyba bardziej wkurzajacy niz Laura ... w koncu mialem z nim wieksza stycznosc :)
Wariat...
myszaq
Posts: 498
Joined: Tue Nov 08, 2005 6:48 am

Postby myszaq » Sat Apr 15, 2006 12:27 am

Stas - szczerze powiedziawszy, przeczytawszy opis 'Maksa', mialem wrazenie, ze mowicie o stasiu. tak wkurzajacego delikwenta, plaszczacego sie przed silniejszym i stajacego sie niesamowitym hojrakiem, kiedy wiedzial ze nic mu sie nie stanie jeszcze nie widzialem... dzieki niemu (przez niego?) zainicjowano i stworzono specjalna ustawe na temat 'osob nieporzadanych' (persona non grata) w wolnym miescie pol vlyryan... zarowno mi, jak i mojej postaci noz sie otwieral w kieszeni i zaciskala piesc, kiedy gosc sie odzywal...
User avatar
KilDar
Posts: 474
Joined: Wed Jul 20, 2005 10:02 am
Location: Polska, Katowice

Postby KilDar » Sat Apr 15, 2006 6:11 am

ja to mam ich dużo :)
przyłączę się też do jednego z powyższych, jak
Staś... irytujący do bólu, cwaniaczek którego ma się ochotę po prostu palnąć czymkolwiek zamiast rozmawiać...
(co do Laury się nie przyłączę bo wobec mojej postaci była całkiem miła i grzeczna...)
Berenik... strasznie wkurzające podejście z perspektywy kogoś mającego władzę i podpieranie się OOC kiedy nie umie czegoś logicznie lub RP chociaż uzasadnić...
Bjota... nadęta, wiecznie naburmuszona oraz dokładnie to co wyżej...
Berny... niesamowicie upierdliwy typek... trochę mniej tępy niż Staś ale 'nóż sie w kieszni otwiera' podczas kontaktów z nim...
Svarog... za postawę: 'jestem jedynym sprawiedliwym na świecie i jak będę miał ochotę to zabiję Cię w dwóch ciosach'
Dred, Maria... razem, bo są zawsze razem i gadają tak samo mając takie samo zdanie... upierdliwość, czepianie się szczegółów, nie zwracają uwagi na argumenty majac z góry wyrobioną opinię...
wcześniej była jeszcze Beatrix, no ale nie zyje więc pominę...
to tyle co przypomniało mi się na gorąco...
Matix wrote:Nie grałem w Cantra przez najbliższe pięć minut
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Sat Apr 15, 2006 7:38 am

Jebyna wredna postac z ktora mialem doczynienia to Bjota
Nie liczy sie ze zdaniem innych, jednak jesli juz widzi ze nie ma szans w sporze odpuszcza. Idzie gdzie indziej i znow zaczyna. Ogolnie sprawia wrazenie nieprzyjemniej postaci.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sat Apr 15, 2006 8:00 am

Cóż...

W kategorii "Uparty jak osioł"
OktawiaN
Hrabia Monte Christo
Alicja
Forester

W kategorii "Przeświadczenie o własnej ważności"
Berenik
Svarog
OktawiaN
Maks

W kategorii "Wiem wszystko lepiej"
Alicja
Svarog
OktawiaN
Bjota

W kategorii "Upierdliwość"
LuKo
Svarog
Maks
Alicja

Jak widac pewne imiona się powtarzają - i tu od razu uwaga - szanuję sposób odgrywania tych postaci - te po prostu głupie i wkurzające postaci ignoruję. Tu włożono wiele wysiłku i inwencji - Gratulacje! :)

PS. Jak ktoś się zdziwi, że nominuje własną postać, to uczciwie odpowiadam - mnie też ona straszliwie wkurza ;)
==============
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Sat Apr 15, 2006 8:35 am

Temat brzmi Jak on/ona mnie wkurza...

Izabela wrote:Sa wsrod postaci takie, ktore nie tylko nasze postacie, ale i nas - graczy - doprowadzaja do szalu/bialej goraczki/zadzy okrutnego mordu/obledu... slowem - wkurzaja na maxa.
Nie mam tu na mysli gatunku dzikie niubisie pospolite, bo to byloby zbyt proste i oczywiste. Chodzi mi o konkretne postaci (imie, nazwisko, pesel) z krociutkim uzasadnieniem. W okolicach 24. kwietnia opublikowalibysmy ankiete z najczesciej wymienianymi, ktora wylonilaby hmmm... zwyciezce tego plebiscytu.


Wojd, ty podales jakas tabelke czy liste ktora nie wiaze sie z tematem, tylko wypisujesz jakies cechy i deoczepiasz tam postacie. W temacie chodzi o jedna ceche, wkurzanie i wplyw postaci jakie maja na twoje postacie oraz na Ciebie samego.

wojd wrote:
tu od razu uwaga - szanuję sposób odgrywania tych postaci - te po prostu głupie i wkurzające postaci ignoruję. Tu włożono wiele wysiłku i inwencji - Gratulacje! :)


Nie tworz nowych tematow i kategorii, temat jest jasny i chyba go nie zrozumiales biorac pod uwage powyzszy cytat. Nie zmieniaj tematu prosze. A do zachwytow odgrywaniem postaci jest inny temat. I tam mozesz sie wypowiadac.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.
User avatar
Gin
Posts: 170
Joined: Thu Mar 02, 2006 4:20 pm
Location: Polska

Postby Gin » Sat Apr 15, 2006 8:55 am

A ja myslalem że Wojd poprostu uzasadnil jak cecha doprowadza go do szaleństawa, i ze względu na te cechy przedstawil swoje typy wkurzających postaci...

No, ale co tam, pewnie tez nie rozumiem....
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sat Apr 15, 2006 8:58 am

Mój Ty drogi Cantryjczyku, a poczytałbyś (ze zrozumieniem) zamiast krytykować...

Wkurza mnie wiele postaci - ale nie będę wyliczał postaci głupio odgrywanych, które psują grę ze względu na popełniane przez gracza błędy.

Wskazałem te, które (moim zdaniem) celowo zostały stworzone jako złośliwe, wredne, wkurzające, upierdliwe, denerwujące i tak dalej.

Żeby było zabawniej - podzieliłem na 'Oskarowe' kategorie :) Więc śmiej się, bo ma być zabawnie - chyba, że chcesz abym stworzył kategorię dodatkową :P

W kategorii "Całokształt..." nominowani są:
Cantryjczyk
...
==============
Diabelek
Posts: 188
Joined: Fri Aug 19, 2005 7:44 am
Location: Poland - Poznan

Postby Diabelek » Sat Apr 15, 2006 10:23 am

OktawiaN - czasmi jego nadmiar genialnych pomyslow potrafi doprowadzic do szewskiej pasji...
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Sat Apr 15, 2006 11:07 am

Ma sie te 2 upierdliwe postacie ;) .


Cieszcie sie ze wszystkie takie nie sa :P Bo jest ich 15 X> :twisted:

A moze powiedziec dlaczego te postacie sa takie?? Bo z poczatku gry nie wiedzialem co i jak zaczynalem sie do wszytskiego... I stwierdzilem ze takie musza zostac. Ktos musi troche pomącić. 8)
User avatar
KilDar
Posts: 474
Joined: Wed Jul 20, 2005 10:02 am
Location: Polska, Katowice

Postby KilDar » Sat Apr 15, 2006 12:06 pm

Diabelek wrote:OktawiaN - czasmi jego nadmiar genialnych pomyslow potrafi doprowadzic do szewskiej pasji...

zapomniałem dodać... wiedziałem żę pominąłem parę 'znamienitych' postaci :)
przyłączam się jak najbardziej do nominacji :)
Matix wrote:Nie grałem w Cantra przez najbliższe pięć minut
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sat Apr 15, 2006 12:14 pm

No tak... A ja zapomniałem o Ohm'ie :)
==============
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Sat Apr 15, 2006 12:28 pm

Ja zapomnialem o Bjocie.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest