Grupa wsparcia - pomoc dla uzaleznionych

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Maxthon
Posts: 278
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:19 am
Location: Polska

Postby Maxthon » Wed Jul 26, 2006 9:44 pm

Coś jest w tej zielonej stronie... Mnie na przykład ta zieleń się podoba, ale żona stwierdziła, że nie będzie grała w Cantr, bo się jej ten kolor tła nie podoba :wink:
User avatar
Lamper
Posts: 76
Joined: Mon Apr 03, 2006 3:50 pm
Contact:

Postby Lamper » Wed Jul 26, 2006 10:29 pm

Mnie również zielony kolor się podoba a zresztą gdzieś słyszałem, że jak siedzi sie długo przy komputerze to zlecane jest patrzenie na zielony kolor bo coś tam się z oczami dzieje lepszego :P
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Wed Jul 26, 2006 10:35 pm

Można używać szablonów i wtedy użytkownik sam sobie wybierze kolor... ale lepiej by programiści zajęli się ważniejszymi i ciekawszymi sprawami :wink:

U mnie na początku było: "znów uprawiasz te marchewki?" :lol:
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Thu Jul 27, 2006 8:35 am

keisha wrote:U mnie w domu tez Cantr funkcjonuje jako "TA ZIELONA STRONA"

Moi mówią po prostu "zielona gra" ;) Czasem dodają jeszcze: paskudna, czasożerna, głupia itp. itd.
"I'm just living in my head..."
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Thu Jul 27, 2006 8:43 am

teksty mojej rodziny:
Mama: "a co to jest?" (powtarza codziennie od paru miesiecy jak widzi zielana stronke cantr :lol: )
Tato: "wyp******aj na dwor, masz tu 10 zł idz sie napic, ale nie siedz juz przy tym gownie bo mnie wku****sz" :twisted:
Siostra: "ooo, weeeź, znowu zgejczasz sie z banda napalencow z neta, masz tu numer mojej kolezanki, wyjdz gdzies w koncu"(no comment)
10cio letnia siostra cioteczna siadla na chwile, popisala jakies bzdety u moich postaci, poczytala i powiedziala:"i ty tak codziennie? idz sie lecz..." 8)
User avatar
Mordred799
Posts: 35
Joined: Sat Apr 22, 2006 3:10 pm
Location: Reichshof

Postby Mordred799 » Thu Jul 27, 2006 9:22 am

Moja Pani tez mi czasem wpisuje jakieś dziwne znaczki w pole "Mów do wszystkich" i nieustannie dopomina się zebym jej pokazał jak sie kasuje konto :P

Ogólnie się denerwuje z powodu zbyt wielkiego zaangazowania w Cantr ale nie stwierdza u mnie objawów uzależnienia - a wie co mówi bo zawodowo zajmuje sie terapią uazleżnień.

Pamietam jednak że gdy zaczynaem grać na którejś z podstron wersji angielskiej czytałem tekst o tym jakie szkody może Cantr uczynić w życiu - zaniedbuje się rodzine, pracę, przyjaciół, nieustannie myśli sie o swych postaciach i nawet o nich śni - musze przyznac że tak było - zamiast zwykłych snów sniły mi sie przez jakis czas komunikaty w stylu "Man in his twenties mówi: "blablabla"". Po jakims czasie dałem sobie trochę na wstrzymanie i teraz jest fajnie. Nie tworze nowych postaci, te które mam czesto dobiegają czterdziestki, ale nie twierdze że jeszcze młodziaków jakichs nie utworzę
Free as a Warbird
User avatar
docent
Posts: 372
Joined: Wed Jan 18, 2006 2:13 pm
Location: Polska/3city

Postby docent » Thu Jul 27, 2006 11:49 am

Musiałem zniknąć na miesiąc, nie chciałem kasować konta, ani robic on leave, sprytnie wymyśliłem, że poproszę mą ukochaną opiekę nad postaciami... No i teraz częściej jej brakuje minutek niż mi :)
Lucja
Posts: 75
Joined: Sat Sep 03, 2005 4:43 pm

Postby Lucja » Thu Jul 27, 2006 2:40 pm

NiKnight wrote: U mnie na początku było: "znów uprawiasz te marchewki?" :lol:


Gdy jest w dobrym humorze: Co słychać u Marchewki?
Gdy jest w złym humorze: Czy internet ma tylko jeden adres??? To cały świat, a Ty ciągle siedzisz w tej zielonej komórce.
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Thu Jul 27, 2006 2:56 pm

Ja nie mam takiego problemu,oczywiscie mowia ze za dlugo siedze przy necie ale nie zwracaja uwagi na to co robie.
Co nie znaczy ze zdarza mi sie siedziec za dlu ale to inna bajka...

ps.widze glosy ze stronka powina zmieniac kolor codziennie,taki kamuflaz ale nie wiem czy by mi sie to spodobalo,czlowiek sie przyzwyczaja i juz
User avatar
Yogi
Posts: 93
Joined: Sun Apr 23, 2006 6:07 pm
Location: Poland

Postby Yogi » Fri Jul 28, 2006 7:23 am

Moja rodzina reguje tak:

Mama: Idź na dwór bo za dużo siedzisz.
Tata: I jak tam rozwój państwa?
Siostra: Weź wyłącz tę głupią zieloną strone.

Ale ja nie moge. Choć moja aktywność na Cantrze spadła o 50% z powodu wakacji. Ach wakacje 8)
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Fri Jul 28, 2006 9:29 am

Eeee to ja mam spokoj...:) Matula nie wchodzi do pokoju (conajwyzej jeczy ze mi sie oczy psuja) Wychodze czesto, znajomych nie zaniedbuje (szczegolnie jednej osoby... no moze dwoch ;) ) na imprezy mam czas... normalnie gitara! mam teraz duzo czasu wiec no problemo!
Ciesze sie, ze Cantr jest za darmo ( kolejne wydatki oprocz alko i niko by mnie dobily), a co do koloru to jestem za czerwonym!
"Bandiera rosa! El viva comunismo el la Liberta!"

A i Cantr mi sie nie sni ufff...
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Fri Jul 28, 2006 9:36 am

grasz od niedawna, zobaczymy co powiesz pozniej :twisted:
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Fri Jul 28, 2006 9:41 am

Nie zaprzeczam...
All my friends are dead.

You got dragged outta bed,

Now they're buried and they're dead.
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Fri Jul 28, 2006 10:56 am

ja gram ponad rok i ani razu mi sie nie snil :P
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Fri Jul 28, 2006 11:49 am

Hmm... teksty w domu lecą tego typu:

Mama: "Albo wrócisz do pracy i przestaniesz sie bawic, albo odchodzisz od kompa!" lub "Znowu siedzisz na tym forum? Odejdź już od tego komputera."
Tata: "Ja w twoim wieku nie kisiłem się w domu tylko robiłem zawsze coś ciekawego."
Brat: "Puść mnie do kompa. Chcę sprawdzić swoje postacie."

U mnie cała rodzinka, między innymi ja pracuje przy komputerach. Tylko, że komputery są trzy, a nas jest czterech. Stąd te konflikty. A przez Cantra udało mi się zawalić termin juz kilku skryptów. Bo inne żeczy to raczej zawalam przez coś innego.

Sny znikły po pierwszym "rzucaniu" Cantra. Teraz mam tylko ciężkie koszmary, ale to i tak lepsze.
Przez wakacje wyluzowałem z kompem. Zacząłem się uczyć grać na Djembe i machać kijkiem do fire show. Jest pięknie. A po SLOTcie to już wogóle mam świetny humor. Jedyny problem to był brak snu...

Ciekawym jestem, czy ktoś jeszcze był na SLOTcie.
http://www.matix.salon24.pl

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest