Grupa wsparcia - pomoc dla uzaleznionych

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Sat Apr 01, 2006 10:30 pm

-zaczelo sie od tego ze nudzilo mi sie w pracy. I kolega pokazal mi taka zielona strone i powiedziel "zobacz, polubisz". I na poczatku myslalem ze sobie radze, ze sobie poradze. Ale z czasem zaczolem zakladac nowe postacie, 3,6,7. I coraz bardziej zaczelo mnie excytowac co one robia. Teraz, niemoge juz bez nich zyc! A najgorsze jest to ze zarazam wszystkich w okolo!!
User avatar
djliseq
Posts: 37
Joined: Tue Mar 28, 2006 11:39 pm
Location: POLAND

Postby djliseq » Sat Apr 01, 2006 10:59 pm

Hej ,gram w Cantr od jakiegoś tygodnia, a już nie moge bez niego żyć. Co chwile się loguje (nawet w nocy). Myśle o nim cały czas :D Dzisiaj po dwudziestej prubie logowania - rozwaliłem szybe w domu i mam teraz przesrane.
Federacja RP! - odgrywaj z nami Image
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Sat Apr 01, 2006 11:18 pm

[aktualnie mam "lykend" skandalu ;-D]

To wez teraz slownik ortograficzny i sobie go poczytaj spokojnie.
User avatar
Fiona
Posts: 536
Joined: Wed Mar 15, 2006 4:49 pm

Postby Fiona » Sat Apr 01, 2006 11:24 pm

belin, wprawisz ludzi w nerwice :lol:

edit. bo tak bedzie lepiej :roll:
Last edited by Fiona on Sat Apr 01, 2006 11:36 pm, edited 1 time in total.
Ostatecznym celem homoseksualizmu jest walka z Kościołem i zniszczenie Kościoła.
O. Tadeusz Rydzyk.
User avatar
djliseq
Posts: 37
Joined: Tue Mar 28, 2006 11:39 pm
Location: POLAND

Postby djliseq » Sat Apr 01, 2006 11:32 pm

belin widze, że masz większe problemy niż ja. Weź kompiel, odpreż się - może się uspokoisz. Skandal to raczej nie jest tylko twoje nudne przynudzanie.
Federacja RP! - odgrywaj z nami Image
myszaq
Posts: 498
Joined: Tue Nov 08, 2005 6:48 am

Postby myszaq » Sun Apr 02, 2006 12:29 am

raczej A.B.O. ... absolutny brak ortografii...
User avatar
Fiona
Posts: 536
Joined: Wed Mar 15, 2006 4:49 pm

Postby Fiona » Sun Apr 02, 2006 10:29 am

Koniec sesji, co za ulga :lol:
Obysmy sie spotkali ponownie jak najpozniej :wink:
Ostatecznym celem homoseksualizmu jest walka z Kościołem i zniszczenie Kościoła.

O. Tadeusz Rydzyk.
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Postby Ula » Sat May 20, 2006 2:35 pm

Wybaczcie, że podniosę ten straszny temat, ale się muszę wyżalić.
Pół godziny temu skończyły mi się cantrominutki :(
A najgorsze jest to, że tak naprawdę gram tylko dwiema postaciami...

Czyżbym była uzależniona? :lol:




do 20.10 zostało ok. 220 minut...
User avatar
Fiona
Posts: 536
Joined: Wed Mar 15, 2006 4:49 pm

Postby Fiona » Sat May 20, 2006 2:42 pm

A umiesz oszczedzac minutki? 8)

Skad 220?
Ostatecznym celem homoseksualizmu jest walka z Kościołem i zniszczenie Kościoła.

O. Tadeusz Rydzyk.
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Postby Ula » Sat May 20, 2006 2:46 pm

Teoretycznie umiem.
W praktyce - jak widać... 8)
User avatar
Saaq
Posts: 60
Joined: Fri Feb 24, 2006 2:42 pm
Location: Poland

Postby Saaq » Wed May 24, 2006 4:23 pm

*siada na krzesle pomiędzy ludźmi o podkrążonych oczach i z niepodłączonymi myszkami w dłoniach w pomieszczeniu gdzie na ścianach znajdują się rysunki budynków i pojazdów, a na ziemi leżą porozrzucane notatki i gdzieniegdzie nowe kamienne młotki*
Witajcie ponownie...

Kiedyś miałem problem podwójny... Uzależnienie od Cantr jako gry i od Cantr jako Forum... Przyszedł jednak ten dzień, gdy trzeba było zadecydować... Albo gra, albo forum... Odpowiedź nie była zbyt trudna... :P Na forum przestałem się udzielac i jedynie od czasu do czasu przeglądałem topiki, raz na dłuższy czas rzuciłem jakiegoś posta... Ale w Cantr? W Cantr się dopiero rozpętało :P

Znów minęło trochę czasu, a ja wciąż jestem uzależniony...

Gnom wrote:
Saaq wrote: znów wchodzi schemat odpowiedzialności jaka spoczywa na barkach moich postaci Confused Pomino iż nie są u władzy...

Jeszcze. ;)


Gnom - miałeś rację... Dziś jedna już jest... :/ Tylko jedna i aż jedna, a to chyba tylko dlatego, że na pozostałe nieraz braknie mi minutek :P
A władza pochłania mnóstwo czasu, wymaga sporego wysiłku i zaangażowania...

Coraz bardziej przeraża mnie czas sesji... Wybór pomiedzy nauką, a Cantr... I tak jak to było do tej pory... Nauka napewno nie wygra :P 'Tylko na chwilę... Szybko się kliknę i będzie z głowy :P". Albo - "musze coś zrobić, bo jestem za to odpowiedzialny :P"
A jednak wydaje mi się, że tłumaczenie się wirtualą odpowiedzialnością za postacie nie jest żadnym wytłumaczeniem i jest bzdurą wobec rzeczywistości...

Żeby bylo jeszcze śmieszniej ile razy podejmę decyzję o dobrowolnym spędzeniu całego dnia na uczelni walcząc ze sobą i powtarzając "REAL JEST WAŻNIEJSZY, real jest ważniejszy, real jest ważniejszy, real ..."- w Cantr dzieją się najbardziej nieprzychylne zdarzenia (rabunki, napady, kłusownictwo i inne pierdoły :P ) Niby zbieg okoliczności, a jednak :/

Ciekawe też jak będą wyglądały wakacje :P :P :P Wyjazdy, plany i obowiązek przeprowadzania badań do mgr-ki :P To będą moje pierwsze wakacje od momentu przyłączenia się do społeczności Cantr...

Doprawdy jestem ciekaw jak to wszystko się potoczy... :wink:
*widzicie jak Saaq oddokowuje krzesłem w stronę budynku namalowanego na scianie z nabazgranym napisem 'unnamed location'*
Widzisz jak unknown location oddokowuje opuszczając dwudziestoletni mężczyzna
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Wed May 24, 2006 9:04 pm

Wczoraj sobie to uświadomiłem... to, że już śnie o moich POSTACIACH!
Dalej o moim uzależnieniu to już wstyd mówić *płacze* ...
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Wed May 24, 2006 9:17 pm

Moje sny od dawna dotyczą wyłącznie Cantr :oops: To co się dzieje gdzie indziej jest jakieś takie sztuczne, płaskie.... to chyba jakaś animacja komputerowa a nie prawdziwe życie. Prawdziwe jest,.... :wink: co ja gadam ,przecież każdy wie co jest prawdziwsze....
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Wed May 24, 2006 9:29 pm

Jestem uzelażniony od nikotyny, alkoholu i Cantr... Czy to dobra mieszanka??

Aha... jeszcze nie mogę żyć bez zupek chińskich... i żurku... i pomidorówki też...
Image
Image
Federacja RP
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Thu May 25, 2006 6:21 am

ja jestem uzależniony od cantr, alkoholu, gitary, anime, sałatki wielowarzywnej i zapiekanek 8) bez tego wszystkiego jestem do dupy, a jak rano zjem pare zapiekanek, siąde sobie na cantr, po południu pójdziemy z kolegami pić przy ognisku i śpiewać przy gitarze, potem oglądać anime jedząc sałatke i znowu na cantr, to tylko wtedy mówie o w miare udanym dniu, jak nic z tego nie robie, oprócz cantr to czuje sie jak ... no źle sie czuje, a jak nie mam nic , nawet cantr, to żyć mi sie odechciewa :? bez kompa i cantr jestem wrakiem zwierzęcia, bo już nawet nie człowieka...

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest