Najciekawiej zagrane postacie

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby psychowico » Fri Feb 05, 2016 1:51 pm

gala wrote:Po prostu marudzicie kiedy ktoś odgrywa dziecko i zacznie w kryzysowych sytuacjach zachowywać się nie jak dziecko. Tłumaczycie to tym, że "skoro ktoś chce odgrywać nieletniego to niech się pogodzi z konsekwencjami". Tutaj jest to samo. Dziecko NIE dałoby rady tachać ze sobą trumny. Skąd wiem, że jest pełnowymiarowa?

1. Kosztuje tyle samo surowca co zwykła.
2. Kiedy wybudujesz topór nie kłócisz się, że to breloczek.
3. Schowasz tam ciało.


Warto dodać, że na trumne używamy 3.6kg drewna w światku Cantrowym, jeśli chcemy byc konsekwentni w kwestii rozmiarów. Jednak opisy pozwalają nam modyfikować różne przedmioty na użytek fabularny.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
witia1
Posts: 576
Joined: Fri Dec 14, 2007 2:19 pm
Location: Jelcz-Laskowice

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby witia1 » Fri Feb 05, 2016 4:43 pm

Powoływanie się w Cantrze na wagę elementów składowych obiektów to niezbyt trafna droga moim zdaniem.
Największy dostępny budynek ( przynajmniej wg wiki :P ) jest zaledwie nieco ponad 6 razy cięższy od wspominanej trumny.
I gdyby patrzeć tylko kryterium wagi to łatwiej byłoby budynek przesunąć niż konia zapakować na statek :P
Rest In Pieces.
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby dekalina » Sat Feb 06, 2016 4:48 pm

witia1 wrote:I gdyby patrzeć tylko kryterium wagi to łatwiej byłoby budynek przesunąć niż konia zapakować na statek :P

Wagi dwóch różnych przedmiotów w świecie cant faktycznie ciężko porównać. Ale to nie zmienia faktu, że jedna trumna waży tyle co druga trumna. Nic więc nie wskazuje na to, że trumna Kill jest mniejsza od standardowej.
gala wrote:1. Kosztuje tyle samo surowca co zwykła.
2. Kiedy wybudujesz topór nie kłócisz się, że to breloczek.
3. Schowasz tam ciało.

4. Ona w tej trumnie sypia. A raczej na noc nie zmienia się w calineczkę.

Poza tym dzieciak jak dzieciak.
kbr
Posts: 48
Joined: Thu Aug 06, 2015 12:37 am

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby kbr » Sat Feb 06, 2016 5:01 pm

Niech sobie kółka zamontuje z jednej strony. Mi to osobiście nie przeszkadza wśród siedmiu toporów i pięciu tarcz na plecach, niewidzialnych plecaków i różnych takich. Czepialstwo imo.
User avatar
Lew Nikołajewicz
Posts: 68
Joined: Mon May 11, 2015 6:15 pm

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby Lew Nikołajewicz » Fri Mar 04, 2016 11:09 pm

Dillara Abissu z La Amistad. Za osobliwe poczucie humoru, własną moralność i niezwykły talent w kapitanowaniu grupie absolutnie niepasujących do siebie ludzi.
User avatar
kalinka
Posts: 65
Joined: Mon Apr 13, 2015 10:35 pm

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby kalinka » Wed Mar 09, 2016 11:03 am

Antoinette- uwielbiam jej pretensjonalną, arystokratyczną osobowość. Bawi za każdym razem :D
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby Sasza » Thu Mar 10, 2016 8:54 pm

Auri z Uroczyska - za bardzo ładne opisy postaci, otoczenia, charakteru oraz nawet budynków. Nie ma wokół żadnych ludzi, prawie nikt nie przejeżdża, a mimo to gracz stara się i gra sam dla siebie. Miło popatrzeć na taką postać.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
notized
Posts: 242
Joined: Wed Dec 03, 2014 12:13 pm

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby notized » Fri Mar 18, 2016 1:07 pm

Tarenn Ghank - gratuluję graczowi za wytrwałość w odgrywaniu z postaciami często gęsto dennymi, dla których gwiazdki poza *uśmiecha się* są kompletną abstrakcją. Nie wiem czy żyje, czy też nie i żałuję, że nie wykorzystałam jego obecności obok mojej postaćki, tylko po prostu umarłam, ale lubiłam go.
I'm an agent of Chaos.
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby dekalina » Thu Mar 24, 2016 8:47 pm

kalinka wrote:Antoinette- uwielbiam jej pretensjonalną, arystokratyczną osobowość. Bawi za każdym razem :D

Więcej w tym snobizmu i drobnomieszczaństwa, niż arystokracji, ale zagrane świetnie :)
User avatar
kalinka
Posts: 65
Joined: Mon Apr 13, 2015 10:35 pm

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby kalinka » Sat Apr 09, 2016 7:16 pm

Merjane Tallalad- fenomenalna artystka-psychopatka. Śrubokręt w jej dłoniach może być równie zabójczy, jak ołówek (portret Doprona <3). Uwielbiam to, że jest kompletnie nieprzewidywalna i w całym swoim bałaganie, pozostaje szalenie ujmująca. Trzymam kciuki za dalszy rozwój postaci!
User avatar
Lew Nikołajewicz
Posts: 68
Joined: Mon May 11, 2015 6:15 pm

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby Lew Nikołajewicz » Sat Apr 09, 2016 7:31 pm

kalinka wrote:Merjane Tallalad- fenomenalna artystka-psychopatka. Śrubokręt w jej dłoniach może być równie zabójczy, jak ołówek (portret Doprona <3). Uwielbiam to, że jest kompletnie nieprzewidywalna i w całym swoim bałaganie, pozostaje szalenie ujmująca. Trzymam kciuki za dalszy rozwój postaci!


Fajna jest. Ciężko się na nią gniewać, mimo że tyle rozrabia. :D Absolutnie szalona, nielicząca się z konsekwencjami, a przy tym obdarzona ogromnym urokiem osobistym.
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby Buka » Sat Apr 09, 2016 7:49 pm

Nadeszła kolejna wiekopomna chwila. Dorzucę tutaj niektórych. Te postaci po prostu mnie bawią, gra się z nimi na luzie, z uśmiechem.

Gizmo - mentalny gimbus, mający jednak swój urok
Dillara Abissu - mentalna mama o nieskończonej cierpliwości

Dillara mówi: "Kusi mnie prosty, sprawdzony krój męskich bokserek, ale dla Ciebie mogę nawet wyszyć Dno w różnych, zdezorientowanych pozach."
(...)
Gizmo mówi: "Ale wzór w Dno byłby zabawny. Nie da się dosadniej pokazać, jak chujowy jest nasz pelikan. Prawda, Dno?"

Merjane Tallalad - artystka od stóp do głów, portrecistka, muzyk, aktorka, performerka...:

Merjane mówi: "W ostatniej chwili zmieniłam taaaa! *zacisnęła dłonie na plecaku chłopaka, gdy ten ją podrzucił* ...ktrykę."
Merjane mówi: "Na gorszą. *dodała i uderzyła chłopaka między łopatki* Puść mnie. Nie tak traktuje się duchy."
NDS
User avatar
rd1988
Posts: 309
Joined: Sun Mar 15, 2015 6:16 pm
Location: Piękne miasto smogu, korków, dziurawych ulic i kiboli.

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby rd1988 » Sun Apr 10, 2016 6:52 pm

^
|
|
|
|
|
|

Hej, golemy! widzicie listę powyżej? to jest przykład, bardzo dobry przykład jak grać. Pozdrawiam graczy prowadzących te postacie, mentalnego gimbusa również.

Nie znam absolutnie żadnej postaci z ostatnich trzech stron wątku... Mam pecha bo natrafiam na same znudzone życiem gbury, przez co grałbym tylko trzema postaciami ale i tak nie mam czasu.
:twisted:
User avatar
witryna
Posts: 110
Joined: Sat Dec 05, 2015 2:04 pm

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby witryna » Sat Apr 16, 2016 9:29 am

Kei - za rozruszanie Sokołowa należy się tej postaci wielki plus.
    Uninstall Cantr, play Tetris.
    YOU NOOB.
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Najciekawiej zagrane postacie

Postby Greek » Tue May 10, 2016 10:09 pm

Tiotio - prosty pomysł na postać, ale wystarczająco ciekawy by miło się grało.
Idealnie pasuje do miejsca w którym żyje.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest