Propozycja - Amnestia ;-)

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Propozycja - Amnestia ;-)

Postby Skarbniq » Mon Nov 21, 2005 12:54 pm

Coś się porobiło... Może zamiast usuwać i blokować ogłosić amnestię i za wyrażenie woli poprawy puścić wszystkie CRB w niepamięć - a od tego momentu bardziej sie przylozyc do pilnowana porzadku ?

8)
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Wed Nov 23, 2005 3:05 am

Nie. Nie zgadzam się w żadnym wypadku. Skoro ja zostałem ukarany przez GAC/GAB, to zwykli gracze też muszą zostać ukarani za swoje grzechy, zwłaszcza, że się do tego ukarania mnie przez GAC/GAB przyłożyli.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
Robert_
Posts: 215
Joined: Thu Aug 11, 2005 5:05 pm

Postby Robert_ » Wed Nov 23, 2005 7:51 am

KeVes wrote:Nie. Nie zgadzam się w żadnym wypadku. Skoro ja zostałem ukarany przez GAC/GAB, to zwykli gracze też muszą zostać ukarani za swoje grzechy, zwłaszcza, że się do tego ukarania mnie przez GAC/GAB przyłożyli.


Najlepiej wszystkich wyrzucic z gry. Co do jednego, bez wyjatkow i sluchania prosb o przebaczenie. Kara musi być. W ewentualnym zastepstwie moznaby obcinac prawa dlon...
Jest tu jeszcze miejsce na zabawe?
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Wed Nov 23, 2005 9:28 am

A ja ciagle bym sie chcial dowiedziec co to jest ten GAC i GAB
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Wed Nov 23, 2005 6:17 pm

lukaasz wrote:A ja ciagle bym sie chcial dowiedziec co to jest ten GAC i GAB
GAB - Game Administration Board - główne ciało zarządzające Cantr - składa się z 6 członków, podejmuje decyzje drogą głosowania.
GAC - Game Administration Council - szczyt władzy - planuje działania GAB, podejmuje ostateczne decyzje, zmienia konstytucje Cantr itp.

http://cantr.net/index.php?page=constitution
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Wed Nov 23, 2005 6:45 pm

Panowie (i/lub Panie) - dajcież spokój. KeVes - tez prosze o odrobinę spokoju i umiaru.

Zdaje się, że wszyscy za bardzo się zaangażowaliśmy w kłótnie w realnym świecie - a za mało myślimy o zabawie, która może polegać przecież na uczciwym rozegraniu tychże kłótni w świecie Cantr.

KeVes - potraktuj to jako urlop. Zawsze ci, ktorzy dużo robią narażają się na zawiść i wredne działania wrednych jednostek. Trzeba chwilkę poczekać aż wszystko się unormuje - a nie zacietrzewiać się w sporach. Wyjaśnijcie wszystko na spokojnie w PD/GAC/GAB/FBI/CIA/KGB i nie wyciągajcie na publiczne forum rzeczy, o których gracze nie powinni mieć pojęcia... Bo to może jedynie zaoowocować masową emigracją do jasnych i prostych światów Ogame ;)

KeVes został skrzywdzony - to nie ulega wątpliwości - czasem jednak aby ukrócić podejrzenia trzeba zastosować drastyczne środki. Sprawa się wyjaśni i nawet jeśli nadużył kompetencji w słusznej sprawie, to zważywszy na Jego zasługi dla PS (Polskiej Strefy) należy spojrzeć na to wyrozumiale.

W wielu sprawach KeVes ma rację. Praktyki grupy graczy muszą zostać ukrócone - bo rzeczywiście rozwala to grę - ale wałkowanie tych spraw na forum, w taki sposób i w takim stopniu jak teraz rozwala wszystko jeszcze bardziej.

Skończmy więc to - bardzo proszę.
==============
User avatar
nowy kamienny mlotek
Posts: 86
Joined: Tue Nov 22, 2005 7:02 pm
Location: Cantrworld

Postby nowy kamienny mlotek » Wed Nov 23, 2005 7:30 pm

wojd wrote:...KeVes został skrzywdzony - to nie ulega wątpliwości...


Czy jestes pewny?

Niestety starego KeVesa, ktorego wszyscy zesmy znali i szanowali juz nie ma zastapil go nowy KeVes, ktory wogole nie przypomina swojego poprzednika. Nowy KeVes podjal pewne dzialania w grze i poza nia wykorzystujac wiedze OOC zgromadzana dzieki pracy w PD i za to zostal ukarany.
Nie pytaj mnie kim jestem.
Image
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Wed Nov 23, 2005 7:37 pm

Jestem w grze dluzej niż Ty Wojd i pamiętam juz inne rozróby. Dla mnie to są ciągnące sie od początków polskiego Cantr animozje pomiędzy najstarszymi graczami-trzydziestolatkami w grze. Miałem na starej wyspie cztery postaci -jedna uśmiercilem, dwie wysłałem na inne wyspy bo nie dało sie grać przez te animozje i taką jakąś zapiekłość. I tylko dlatego mogę patrzeć na to z boku i z wszystkich się podśmiewać.
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Wed Nov 23, 2005 7:37 pm

To chyba było tak apropo członków kliki :twisted:
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
nowy kamienny mlotek
Posts: 86
Joined: Tue Nov 22, 2005 7:02 pm
Location: Cantrworld

Postby nowy kamienny mlotek » Wed Nov 23, 2005 7:45 pm

nemo49 wrote:Jestem w grze dluzej niż Ty Wojd


Nie patrz na date mojego przylaczenia do forum, niech Cie ona nie zmyli.

Podsmiechujac sie z boku widzisz tylko karykature tego co naprawde sie dzieje.

Nie moge tlumaczyc Ci szczegolow poniewaz sa one prywatna sprawa KeVasa.

Niech Ci wystarczy to, ze zaslozyl na swoja kare. Nikt nie wyrzuca ludzi z PD bez powodu i bez wnikliwego sprwdzenia faktow.
Nie pytaj mnie kim jestem.

Image
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Wed Nov 23, 2005 7:57 pm

Ograniczenie zakresu działalności KeVesa, to chyba takie dosyć nieciekawe wydażenie bacząc na to, że mamy(mieliśmy) tylko dwóch w PD, chyba, że jeszcze o kimś nie wiem...

Jednak było tak, że KeVes o wszystko dbał przed metamorfozą. Coraz bardziej zastanawiam się nad wersją, że ktoś mu się wbił na konta, pozmieniał hasła lub coś w tym stylu, albo, że to jego młodszy brat...

Pierwsze odznaki metarmofozy to chyba zmiana avatara KeVesa i temat "KeVes!"

Pozatym ciągle stoję za KeVesem. Gdzie by można napisać odwołanie?
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Wed Nov 23, 2005 9:54 pm

Na gac@cantr.net i gab@cantr.net
Pozdrawiam. Nie mam rodzeńStwa. Nikt mi sie nie włamał. Najwyżej próbowali mi sie do mózgu włamać. Ale im sie nie udało. Już wszysko jest OK :oops:
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Thu Nov 24, 2005 10:16 pm

Matix wrote:Pozatym ciągle stoję za KeVesem. Gdzie by można napisać odwołanie?


Gdybyś się tyle nasłuchał co ja o nieskazitelnym charakterze kolegi KeVesa, jego krystalicznej uczciwości i umiejętności odgrywania ról...

... a potem zestawił jego postacie które wcale nie unikały ze sobą kontaktu, i jawnie się wspierały....

... to uwierzyłbyś w cuda. Nigdy nie przypuszczałem że sprawiedliwości stanie się zadość.
User avatar
Bziur
Posts: 212
Joined: Sat Oct 22, 2005 9:59 am

Postby Bziur » Sat Nov 26, 2005 8:26 pm

Zrobmy jak nasza Kochana Unia... Komus sie niepodoba to wypad :twisted:
Image
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Sun Nov 27, 2005 12:42 am

Goros, to jest forum o Cantr, nie o polityce. I postaraj się, aby twoje wypowiedzi jednak wnosiły coś nowego do dyskusji oraz żeby były dłuższe, niż dwa słowa na krzyż.

A tak w ogóle to polecam przemyślenie każdego posta i zamieszczenie go dwie godziny później.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest