KeVes zwariowal !!!

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

KeVes zwariowal !!!

Postby lukaasz » Sun Nov 20, 2005 10:11 pm

Sluchajcie KeVes zwariowal. Gadam z nim od dawna na GG, ale od kilku dni zachowuje sie dziwnie a nawet bardzo dziwnie.

czy ktos to jeszcze zauwazyl?
ST.George
Posts: 83
Joined: Sun Jul 31, 2005 10:44 am
Location: 00-48 0-22

Postby ST.George » Sun Nov 20, 2005 10:13 pm

Jasne że zauważyłem. Wystarczy przeczytać co pisze ostatnio na forum.
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Re: KeVes zwariowal !!!

Postby Hal » Sun Nov 20, 2005 10:15 pm

lukaasz wrote:Sluchajcie KeVes zwariowal. Gadam z nim od dawna na GG, ale od kilku dni zachowuje sie dziwnie a nawet bardzo dziwnie.

czy ktos to jeszcze zauwazyl?


Rzeczywiscie zachowuje sie innaczej na forum, w grze nie wiem bo nie znam jego postaci ale pisanie, ze zwariowal jest na pewno obrazliwe i nieuprawnione.
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Sun Nov 20, 2005 10:19 pm

Ja nie gadam z KeVesem na gg,nie znam jego postaci nie interesuja mnie tez jego problemy jakos mocno-ogolnie nie znam go ALE zauwazylem.
User avatar
Andrew
Posts: 46
Joined: Fri Sep 23, 2005 4:28 pm
Location: Zd Wola City, Poland

Postby Andrew » Sun Nov 20, 2005 10:42 pm

Ja podziwiam opanowanie KeVesa. Tutaj go wszyscy obrzucają błotem, mówią, że zwariował, a on tu ciągle siedzi. Na jego miejscu rzuciłbym tą grę w cholerę, przestał się wypowiadać na forum. Nie znam szczegółów tej sprawy ale siedzi człowiek przed komputerem, poświęca swój czas na pracę w PD za co nic nie dostaje, a tu co? gucio. Naprawdę, respectman.
gg: 7639237
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Sun Nov 20, 2005 11:06 pm

masz racje, KeVes byl opanowany. Ale od kilku dni albo sie z nas nabija, albo cos mu zaszkodzilo, albo ktos mu zwiną konto na GG i na forum.
Diabelek
Posts: 188
Joined: Fri Aug 19, 2005 7:44 am
Location: Poland - Poznan

Postby Diabelek » Mon Nov 21, 2005 7:04 am

lukaasz wrote:masz racje, KeVes byl opanowany. Ale od kilku dni albo sie z nas nabija, albo cos mu zaszkodzilo, albo ktos mu zwiną konto na GG i na forum.


True, true... :|
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Nov 21, 2005 8:26 am

Wiem, że to dla Was problem, bo pracuję w PD. I nie będziecie mnie tu obrażać na forum bo wszyscy w pace wylądujecie.
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Mon Nov 21, 2005 4:18 pm

tylko nie paka... :twisted:
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Mon Nov 21, 2005 4:30 pm

Dajcie spokój KeVesowi!!! Zamknijcie ten glupi temat. Za malo dla Was zrobil?? Nawet gdyby zwariowal to po co mieszacie sie w jego sprawy. I tak bysciu mu nawet nie pomogli wrecz przeciwnie. Rada dajcie mu spokoj. Jesli ma cos na sumieniu nie nasza sprawa. Musicie go zaakceptowac. Moze cos wywnioskowal w zyciu i teraz sie zmienia. A to ze ktos nagle zmienia swoje zdanie nie znaczy ze jest gorszy niz byl
[url=http://pajacyk.pl][img]http://www.stoczek.net.pl/gmina/files/baner_pajacyk%5B1%5D.jpg[/img][/url]Pajacyk.pl
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Wed Nov 23, 2005 3:52 am

No dokładnie OktawiaNie. trochę się zmieniłem, to fakt. Ale do szaleństwa mi daleko, więc nie wiem czemu GAC/GAB tak profilaktycznie obciała mi możliwości w PD. Jakbym naprawde oszaał to pare postaci by leżało martwych a kilku graczy bez słowa upomnienia miało by poblokowane konta. Ale, cóż to ich decyzja i ich wybór. Mogę tylko podziękować tym którzy na mnie donosili. Ja się nie gniewam.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Thu Dec 15, 2005 7:22 pm

Tylko chwilę mnie nie ma a tu juz jakies awantury! Czy mógłby mi ktoś na PM napisać o co chodzi? :roll:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sat Dec 17, 2005 4:25 pm

Poczytaj forum i notatki w grze to będziesz wiedział.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Fri Dec 05, 2008 11:37 pm

Ke Ves, czy Vez... Wszystko jedno. Ty paskudo cholerna! Tyle dobrego zrobieś i tyle złego zarazem?! Nie nam, tylko sobie! Nie lubię Cię! O! Masz! I Tyle!

A prawda jest taka, że Kevesa, Keveza... Czy jak tam dalej zwać będą... To i tak, szanuje Cię wielu. Przecież to Ty byłeś tym, który pokazał nam, polakom tę grę! Twoje tłumaczenia i wszystko, co Tobie zawdzięczamy... Keves. To Twój nick powinien być wyryty na pierwszej świątyni :)
Kolejna należy do Marola.


Robisz sobie z nas jaja. Ewidentnie nadszedł taki moment, kiedy tak postanowiłeś, albo... Albo już Kevesa'Za" nie ma, a jest tylko coś wrednego......
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Sat Dec 06, 2008 11:50 am

Dla mnie sprawa wyglada dziwnie, nie powinno sie pisac o takich rzeczach na forum, to jest wylacznie sprawa Kevez-a i GAB. A ludzie ktorzy pisza o tym na forum powinni sie wstydzic.... Jezeli Łukaaasz masz jakis problem z tym to zalatw to na PM, a nie wystawiaj tego na forum publicznym. A co do Konfidentow to H.W.... Dalej sobie dopiszcie...
Kevez nie mart sie dla mnie to banda dzieciakow ktora nie ma co robic w domu...
?

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest