ERROR: The game is locked

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

ERROR: The game is locked

Postby Hal » Thu Nov 03, 2005 11:44 am

Czy Wy tez nie mozecie wejsc do swoich postaci? Gdy ja probuje to otrzymuje taki komunikat ERROR: The game is locked - you can access the website, but not your character pages.=

Jakis bug czy co?
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Thu Nov 03, 2005 11:47 am

Mam to samo a teraz wiem ze nie tylko ja:mozna wejsc na konto ale nic nie mozna zrobic postacia.
EDIT: na angielskiej czesci jest analogiczny temat jest zamknieta gra dla wszystkich bo cos robia w bazie danych.
Wniosek: update?(na wyrost troche ten wniosek)
EDITnr2: polskawy automatycznego tlumacza Chrisa jest porazajacy wiecej sie dowiedzialem z tego co napisal po angielsku.
Chris poltran isnt good translator.
Last edited by w.w.g.d.w on Thu Nov 03, 2005 11:57 am, edited 3 times in total.
User avatar
Chris Johnson
Posts: 2903
Joined: Wed Dec 01, 2004 3:26 pm
Location: East Sussex, United Kingdom
Contact:

Postby Chris Johnson » Thu Nov 03, 2005 11:50 am

It's locked for all at the moment. There is a problem with the database which may take a little while to fix . We will keep you informed

(sorry this is not in polish .. less have a go ...)

"To jest zamykane dla cały o tej porze. Tu jest kwestią z bazą danych który może brać (przedsiębrać) mały (niewielka ilość; trochę) podczas gdy umocowywać (ustalać). będziemy utrzymywać was zawiadamialiście "

(thanks to www.poltran.com )
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Thu Nov 03, 2005 11:55 am

Chris Johnson wrote:It's locked for all at the moment. There is a problem with the database which may take a little while to fix . We will keep you informed

(sorry this is not in polish .. less have a go ...)

"To jest zamykane dla cały o tej porze. Tu jest kwestią z bazą danych który może brać (przedsiębrać) mały (niewielka ilość; trochę) podczas gdy umocowywać (ustalać). będziemy utrzymywać was zawiadamialiście "

(thanks to www.poltran.com )


Thx for information Chris. We wait for resumption of game.
Xim

Postby Xim » Thu Nov 03, 2005 12:29 pm

Witam

OT: Ten poltran to na angielski też tłumaczyc nie umie:

Moment It's locked for all at the. There is But problem with the database which may take but it little while fix. Houses keep you informed
(quote by poltran)
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Thu Nov 03, 2005 12:34 pm

juz sie balem ze mnie zbanowali, kamien z serca :D :twisted: :D
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Thu Nov 03, 2005 12:47 pm

Ufff..... Już chciałem nabluzgać im w mailu. Całe szczęście. Ciekawe czy to update. Jeśli tak to jaki.
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Thu Nov 03, 2005 12:51 pm

ok, i teraz wyjdzie kto tu jest najbardziej uzalezniony,
mi sie juz zaczynaja rece trzasc :|
User avatar
KilDar
Posts: 474
Joined: Wed Jul 20, 2005 10:02 am
Location: Polska, Katowice

Postby KilDar » Thu Nov 03, 2005 1:01 pm

nie można takich skryptów testować na kopii bazy danych? jak można tak komuś spierdzielić zabawkę :(
Matix wrote:Nie grałem w Cantra przez najbliższe pięć minut
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Thu Nov 03, 2005 1:07 pm

Taa... Automatyczne translatory nie są najlepsze.

Powinno być przetłumaczone tak:
(Gra) jest zamknięta na chwilę. Jest problem z bazą danych, który może zająć chwilę by go naprawić. Bedziemy Was informować.


Ps. To nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz, że z bazą stało się coś strasznego. Ale faktem jest, że dawno takie wypadki się nie zdażały. Dobrze, że backupy są robione codziennie. W najgorszym wypadku zostanie przywrócony stan z wczoraj.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
Guestynek

Postby Guestynek » Thu Nov 03, 2005 2:24 pm

podobno niektóre (moze wszystkie) projekty w trakcie realizacji uległy kasacji... mam nadzieję że nikt nie był w 99% projektu budowy piramidy :P
User avatar
Drax
Posts: 107
Joined: Wed Aug 24, 2005 7:51 pm
Location: Poland
Contact:

Postby Drax » Thu Nov 03, 2005 2:40 pm

Mogą skasować wszystkie projekty? Troche kiepsko, biorąc pod uwage że przynajmniej dwie z moich postaci są na odludziu, gdzie ciężko o wartościowe surowce, a akurat były w trakcie budowy czy tworzenia maszyn i narzędzi.
Do tego akurat teraz musiało się to zepsuć? :evil: Chyba postawie obok siebie tabliczke: "Uwaga, zbliżanie się grozi niebezpieczeństwem" :twisted:
User avatar
Bziur
Posts: 212
Joined: Sat Oct 22, 2005 9:59 am

Postby Bziur » Thu Nov 03, 2005 2:53 pm

Jak byscie czytali wiadomosci do uzytkownikow, to byscie wiedzieli:
W niedalekiej przyszłości prędkość zbierania i jedzenia większości surowych pokarmów zostanie zmieniona - szczegóły: http://www.cantr.net/forum/viewtopic.php?t=6506

Chodzi o to, ze gruntownie edytuja skrypt. A tak troche trudno, naprzyklad ustawia ze zbiera sie 180 g ryzu. A tu ni z pietruszki ni z marchewki, jakis gosciu ma ryzu jakby przez 4,5 roku zbieral
...
Mozliwe tez ze sie myle i nie beda zmieniac tego co masz, ale jestem niemal pewien ze chodzi o zmiany odnosnie zywnosci
User avatar
Drax
Posts: 107
Joined: Wed Aug 24, 2005 7:51 pm
Location: Poland
Contact:

Postby Drax » Thu Nov 03, 2005 2:57 pm

Poczytaj też inne tematy, bo powód był inny i już gdzieś jest to napisane. Żeby zmienić lekko ilość zjadanej żywności raczej nie potrzeba zamieniać gruntownie skryptu, pozatym zmiany są powolne, więc od razu tego by nie zrobili :wink:
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Thu Nov 03, 2005 3:06 pm

Czy jeżeli stałoby się,że usunięte zostały projekty,mogę liczyć na to,że ktoś odda mi materiały,za mój wielki projekt,który trwa juz miesiąc i był prawie 65%, bo jeżeli nie to się chyba załamię i odchodzę!

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest