Smieszne teksty/nazwy/etc.

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

kbr
Posts: 48
Joined: Thu Aug 06, 2015 12:37 am

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby kbr » Mon Sep 28, 2015 3:54 pm

Widziałem jedną, w jakimś starym porcie, spodobało mi się. Jeśli tak to wygląda, no to macie rację oczywiście :/
User avatar
rd1988
Posts: 309
Joined: Sun Mar 15, 2015 6:16 pm
Location: Piękne miasto smogu, korków, dziurawych ulic i kiboli.

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby rd1988 » Mon Sep 28, 2015 5:23 pm

Może chłopak ma problemy gastryczne, a trzeba gdzieś się załatwiać. Lepiej żeby nadążali z produkcją spodni. 8)
:twisted:
CzterySilnia
Posts: 188
Joined: Sat Aug 03, 2013 6:21 pm

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby CzterySilnia » Wed Sep 30, 2015 10:30 pm

Raz się nadziałem na to haha :D. Fajny motyw :)
User avatar
Marian10
Posts: 100
Joined: Tue Apr 23, 2013 12:34 pm

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby Marian10 » Tue Oct 06, 2015 8:48 pm

Też się natknąłem. Fajny byłby raz, a nie powielony w tylu miejscach. Żart powtarzany zbyt wiele razy staje się nieśmieszny.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby psychowico » Wed Oct 07, 2015 8:50 am

Różne wasze postaćki powinny śmiać się oddzielnie.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Marian10
Posts: 100
Joined: Tue Apr 23, 2013 12:34 pm

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby Marian10 » Wed Oct 07, 2015 1:14 pm

Dlaczego, ucieszyłbyś się ze znalezienia obsranych spodni? :shock: Moich dwóch postaci wcale to nie ubawiło, choć jako gracz uśmiechnąłem się lekko. Za pierwszym razem.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby psychowico » Thu Oct 08, 2015 10:09 am

Tak, rozśmieszyła by mnie taka kartka, nie same obsrane spodnie. Chodź one pewnie też, w pewnych sytuacjach.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby dekalina » Wed Oct 14, 2015 8:10 am

Attylla: "Bezmiar - jedno trafienie, Keneri dwa, Alicja i Dany po czy, Thalendar i Ella po cztery
Alicja: *uśmiecha się* Ach... Ta trójeczka.
Ella: Jestem bogata?*Patrzy zaskoczona na monetę.*
Attylla: Nie bardzo, zobacz na tablicy co za to możesz kupić, nawet na jajecznicę nie wystarczy, o kawie nie wspominając
sześćdziesięcioletni mężczyzna: Musisz grać nałogowo żeby na flaszkę Cię było stać.
User avatar
Marian10
Posts: 100
Joined: Tue Apr 23, 2013 12:34 pm

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby Marian10 » Sat Oct 24, 2015 3:02 am

Wykopałem takie cuś, pisownia oryginalna.

Siema. Sam niedawno zaczynalem i na wstepie zdazylem sie poklucic z masa starszych graczy! chodzi bowiem o problem jedzenia. Szlak mnie trafil bo niemoglem niczym sie
najecs. Kiedy juz kliklem zakladke miejsce a potem wybralem marchewki ( sa jadalne odrazu bez rzadnej obróbki ) to proces który mi sie zalaczyl wogule niepostępowal i
caly czas pisalo 0%. Wraz z innym graczem dostawalismy bialej goraczki byleby tylko go uruchomic a tu dalej nic. Okazuje sie ze proces sam przeskakuje o pare procent do przodu co kilka (bodajrze 3) godziny. Wiec niezniechecajcie sie i poczekajcie te kilkanascie godzin az wam sie wychoduja marchewki :)
PS: Na forum pisze zeby trupy chowac! Ale juz nienapisali zeby niechowac zaduzo naraz i klikajac na wiecej niz dwa zawalicie se procesy chowaniem czyjis zwlok. Wiec pochowajcie tylko dwuch bo to optymalna liczba
PS2: niepodnoscie notek tylko je czytajcie, wszedzie sie strasznie o to pluja ale trzeba sporo topicuw w forum przeczytac zanim dojdziecie do tego :/
PS3: Nieufajcie i niesluchajcie starszych graczy!! To zadufane w sobie, nadente bobki co mysla ze wszystkie rozumy pozjadali, najlepiej znajdzcie jakiegos nowego gracza i z nim zacznijcie wspulnie przygode w tym swiecie bo starzy najpierw dadza
wam ogien a dopiero jak sie poparzycie to wam powiedza ze trzeba uwarzac i jeszcze wam wzyuty zrobia za to ze niekorzystacie z ich rad!!
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby gala » Sat Oct 24, 2015 6:16 am

A co najlepsze (najgorsze?) ten gość ma świętą rację.
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby dekalina » Sat Oct 24, 2015 8:40 am

Marian10 wrote:Wykopałem takie cuś, pisownia oryginalna.

Nieufajcie i niesluchajcie starszych graczy!! To zadufane w sobie, nadente bobki co mysla ze wszystkie rozumy pozjadali, najlepiej znajdzcie jakiegos nowego gracza i z nim zacznijcie wspulnie przygode w tym swiecie bo starzy najpierw dadza
wam ogien a dopiero jak sie poparzycie to wam powiedza ze trzeba uwarzac i jeszcze wam wzyuty zrobia za to ze niekorzystacie z ich rad!!

Ewentualnie totalnie zignorują, a potem przyjdą na forum marudzić, że Ci nowi to tylko w zamkniętych parkach między sobą odgrywają. Tylko co to ma do śmiesznych tekstów/nazw/etc?
User avatar
Marian10
Posts: 100
Joined: Tue Apr 23, 2013 12:34 pm

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby Marian10 » Sat Oct 24, 2015 3:08 pm

To jest post z 2005 roku, rozluźnijcie poślady.
User avatar
Karolka
Posts: 52
Joined: Fri Feb 07, 2014 10:47 am
Location: Nibylandia

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby Karolka » Thu Nov 19, 2015 10:16 pm

"Święta księga kamiełogłogów"

Nie wiem kto to napisał, lub czy ktokolwiek inny to znalazł, ale uśmiałam się :D
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby dekalina » Tue Jan 19, 2016 7:46 am

Sidhe mówi: Dobra, a kto schował moje zioła?
Sidhe: Powinno być 2100 cytryn, 3037 liści herbaty - poza tą, która jeszcze rośnie, 2135 wierzby a nie mango.
(...)
Attylla: Nie istnieje taki owoc mango. Są tylko banany
Attylla: Mango to mit.
Attylla: Sprawiedliwy władca, sumienny pracownik, wierny mąż, wyrozumiała żona, owoc mango- to wszystko są mity.
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby Buka » Wed Jan 20, 2016 1:24 am

Taka tam teologiczna rozmowa:

- Chodzisz z podręcznym kieliszkiem? Na sok?
- Wcisnął mi ktoś, odłożyć zapomniałam.
- Kawy? Moja idealnie nadaje się do picia w czymś takim. O ile uznać, że w ogóle nadaje się do picia.
- Nie, dzięki. Wciąż czuję smak tamtej.
- Napój bogów.
- Umarłych. Upadłych. Nieistniejących. Co za Bóg pije kawę bez mleka?
- Taki, w którego się nie wierzy. Ode mnie mają to wszyscy.
NDS

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest