Smieszne teksty/nazwy/etc.

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Animated
Posts: 133
Joined: Thu Aug 25, 2005 8:03 am
Contact:

Smieszne teksty/nazwy/etc.

Postby Animated » Fri Sep 16, 2005 7:41 pm

hmmm... w zasadzie jak w temacie, tylko nie wiem, czy jakichs "zasad" ten watek nie bedzie znow lamal* ;) ...

najsmieszniejsze zdarzenie wedlug mnie do tej pory mialo miejsce 4 dni temu, kiedy nie przybywaly procenty przy projektach.
1287-5: dwudziestoletni mężczyzna mówi: "Towarzysze! Czy ktorys moze mi uswiadomic, czemoz ma ziemia tak nieurodzajna? Czekam. Cykle mijaja. Wzrostu nie widac. Normalne to jest? Czy tez przeczekac musze, a jutro cud stanie sie i moj ryz juz duzy bedzie! Ktos odpowie?"

1287-5: dwudziestoletni mężczyzna mówi: "Nie odpowiem Ci przyjacielu na to pytanie... Ja ryz zasadzilem jakis czas temu i cos zielonego zaczyna kielkowac. Nie mam pewnosci czy to nie chwasty czasami...zobaczymy jutro :)"

1287-5: dwudziestoletni mężczyzna mówi: "Wyyyluzuj XXX, tu ponoć najlepiej rosną konopie ;) Mi z kolei trup nie chce się pochować, podejrzewam że się wykopuje po trochu jak nie patrzę..."

1287-5: dwudziestoletni mężczyzna mówi: "Tez bym sie wykopywal jak by mnie chcieli zakopac :) Uwazaj zeby Ci czegos nie ukradl ;P"

1287-5: dwudziestoletni mężczyzna mówi: "Musisz mocniej lopata przyklepywac :)"


drugie zdarzenie mialo miejsce z tym nieszczesnym statkiem i bylo w miejscu dosc mocno oddalonym od najblizszej wody.
1283-5: Nieustraszony oddokowuje, opuszczając .

1283-5: Nieustraszony oddokowuje, opuszczając .

1283-6: dwudziestoletni mężczyzna mówi: "Uuuu, tak sie tych grzybkow najadlem, ze az latajace statki widze."





* - oczywiscie trzymamy sie tu zasady 4 dni, a fundamentalisci - w zaleznosci od tego, jak glosowali w Ankiecie - 30 lub 100 dni. Ci, ktorzy nie chca rozmawiac o jakichkolwiek wydarzeniach z gry - niech natychmiast zamkna przegladarke i wiecej tu nie zagladaja! :P
Download Picassa & Fierfox
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Fri Sep 16, 2005 9:37 pm

Oczywiście czytać od dołu (wszystkie imiona postaci zostały zmienione


1232-6: Ksiądz mówi: "Pokój duszy mężczyźnie temu. Pożegnajmy brata naszego i módlmy się za jego duszę, niech spoczywa w pokoju i dołączy do Pana naszego Jezusa Chrystusa. Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz, Pokój Twojej duszy. Amen"

1232-5: Widzisz jak a man in his twenties umiera z wyczerpania.

1232-5: Ksiądz mówi: "Owieczki moje pójdźcie ku mnie i przedstawcie się Księdzu! Przygotuję Was do chrztu i nastania Królestwa Niebieskiego!"

1232-5: Ksiądz mówi: "Dlatego Bóg mnie zesłał na tą ziemię, bym dał ludziom nadzieję i poprowadził ich do Ojca Naszego! Biedne zagubione Owieczki potrzebują znaleźć sens życia a służba Chrystusowi to największe szczęście! Alleluja!"
Rob z kobietami co chcesz, ale nie probuj ich rozumiec. cytat Izabeli
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Fri Sep 16, 2005 10:13 pm

To kopia watku z angielskiego forum :? Tylko patrzec jak zaczna pojawiac inne kopie: "kto jakimi gra postaciami" i "jak forumowicze wygladaja" :cry:
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Sat Sep 17, 2005 12:18 pm

Nie przesadzajmy, temat jest dobry. To, że jest gdzieś indziej, to nie minus, a wręcz plus - topic jest sprawdzony i zgodny z zasadami. I do tego zabawny :)
(SRVPRC)
Image
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Sep 18, 2005 10:45 am

Ale wiecie, że przykład z tym księdzem to naruszenie zasad gry i nawet dobrego smaku? I nawet, że to jest śmieszne dla kogoś to wcale tego nie usprawiedliwia... Np. ktoś by sobie utworzył sobie postać Adolfa Hitlera w niemieckiej strefie nieznając nawet języka i używając translatora, zaczął cytować "Mein Kampf" i by miał polewke z niemców... Ale nie o to chodzi, jest wiele innych sposób by odgrywać śmieszną postać nie łamiąc przy tym zasad i dobrego smaku. Pierwszy przykład zacytowany przez Animated jest tego dowodem...

A co do tego jakby miał powstać temat o tym by pisać jakie ma się swoje postacie to ja był bym za wprowadzeniem ogólnej zasady podobnej do zasady 4 dni, by były jakieś ograniczenia. Np. można by było opisać 1-2 swoje postacie maksymalnie oraz by nie podawać imion a co najwyżej jakieś fakty po których niektórzy mogli by skojarzyć kogoś postać z jej graczem....
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
Robert_
Posts: 215
Joined: Thu Aug 11, 2005 5:05 pm

Postby Robert_ » Sun Sep 18, 2005 11:24 am

a po co w ogole pisac o tym, kto kim gra? Przeciez tak jak jest teraz, jest dobrze:) Zreszta i tak czesc ludzi probuje dopasowac pewnie ludzi z forum do postaci. Nie psujmy im zabawy:)
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Thu Sep 22, 2005 9:54 am

1292-5: zabójca złodzieja slotu mówi: "Jak to mowia w innym kraju: you don't f*** with the man with the hammer"
1292-5: zabójca złodzieja slotu mówi: "Chyba go za mocno puknalem."
1292-5: Widzisz jak zabójca złodzieja slotu skutecznie zabija zlodziej slotu używając sledgehammer.


W sumie nie popieram używania angielskiego w polskich lokacjach bo to niezgodne z zasadami, ale ten cytat mnie rozwalił :wink: Przemocy też nie popieram :)
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
momorty
Posts: 73
Joined: Thu Jul 14, 2005 3:24 pm

Postby momorty » Sat Sep 24, 2005 6:29 am

Właśnie o to w w cantr chodzi jedni są śmierteli poważni a inni strasznie zabawni, jeden chce być wodzem inny krawcem górnikiem czy innym.


ps: Momorty wrócił z nowym kontem
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sat Sep 24, 2005 9:45 am

To witaj ponownie :) A co się stało z Twoim starym kontem? Czemu nie zrobiłeś go na "on leave"? Pamiętaj, że nie możesz reinkarnować swoich postaci, tylko muszą mieć całkiem nowe imiona, życiorysy, cele, itp...
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
momorty
Posts: 73
Joined: Thu Jul 14, 2005 3:24 pm

Postby momorty » Sat Sep 24, 2005 9:53 am

Wiem wiem starej postaci zapomniałem haslo skasował sie w mailu a po reinstalce systemu też znikł z kompa wiec wszyscy umarli tera dawka nowych ostaci które wiedzą lub niewiefzą co chcą osiągnąć


ja mysle ze najfajniej sie gra na najnowszej wyspie ponieważ wszystko jest takie dzikie.
:twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
Drax
Posts: 107
Joined: Wed Aug 24, 2005 7:51 pm
Location: Poland
Contact:

Postby Drax » Sat Sep 24, 2005 10:41 am

Moze powiedzialbys dokladnie o jaka wyspe ci chodzi, bo stwierdzenie "najnowsza" teraz nic juz nie mowi :twisted: .
User avatar
momorty
Posts: 73
Joined: Thu Jul 14, 2005 3:24 pm

Postby momorty » Sat Sep 24, 2005 11:36 am

no wiesz ta ze wszystkimi na koncu fic il ivi l i inne dziwniaste nazwy
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Sat Sep 24, 2005 11:41 am

Nie ma to jak trzymanie sie tematu przewodniego. Smieszne nazwy.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sat Sep 24, 2005 3:42 pm

momorty wrote:Wiem wiem starej postaci zapomniałem haslo skasował sie w mailu a po reinstalce systemu też znikł z kompa wiec wszyscy umarli


Hmmm... mogłeś napisać do PD podając swoje dane (nazwisko, email, itp...) i napewno byś odzyskał dostęp do starego konta...
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
Guest

Postby Guest » Fri Oct 28, 2005 11:52 am

Do pewnej lokacj przybywa nieznajomy i mówi:

Cześć! Jestem Adam, gówno zjadam. Czy mógłby mnie ktos poratować jakimś jedzonkiem?

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest