Ulubione miejsce

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Ulubione miejsce

Postby CyboRKg » Sun Aug 07, 2005 11:01 pm

Sezon ogorkowy, nic sie nie dzieje... ;) Macie swoje ulubione miejsce w swiecie Cantr? Jesli tak to jakie? Nie podawajcie uzasadnienia dlaczego ta akurat lokacja jest wasza ulubiona, ani kogo tam znacie... :P Chodzi o podanie jednej ulubionej lokacji, niekoniecznie na polskiej wyspie ;)
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Aug 08, 2005 6:16 am

Jak to się nic nie dzieje? :shock: Mi najbardziej podoba się w Vlotryan, chociaż we Vlyryan też jest coraz ciekawiej... pozatym L.L. rządzi! :twisted: A z angielskich lokacji to kiedyś najbardziej podobały mi się Quillanoi, Cantr City, Blojt, Olipifirovash i Siom, ale obecnie nie mam tam postaci... Mam tylko postać w angielskiej lokacji Pok, ale jakoś nie specjalnie mnie ta lokacja pociąga.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Mon Aug 08, 2005 6:30 am

A mnie się podoba ta trzecia wyspa (*fic) - jest ogrooomna i nieodkryta - lubię takie rzeczy...
(SRVPRC)
Image
ST.George
Posts: 83
Joined: Sun Jul 31, 2005 10:44 am
Location: 00-48 0-22

Postby ST.George » Mon Aug 08, 2005 8:14 am

Mnie najbardziej przypadło do gustu Vlotryan.
Pozatym bardzo mi się podoba wyspa *fic, z tego samego powodu, co marol-owi
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Mon Aug 08, 2005 10:09 am

Widzę, że mamy podobne, wręcz identyczne upodobania, Vlotryan bardzo piękna osada :)

Z trzech wysp (bo tyle raczej jest) to nie widzę zbyt dużych możliwości na wyspie z Davlozhismos i Dervazhismos, a szkoda bo spotkałem tam naprawdę ciekawych ludzi no i wytrwałych :) Być może będzie trzeba ją dokładnie zbadać, może gdzieś po drugiej stronie znajduje się obszar pełen marchewek, hematytu, drewna, węgla, wapnia i kamienia... ehh.. to by było idealne miejsce na miasto :)
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Mon Aug 08, 2005 10:16 am

Co do wyspy *zhishmos się nie zgodzę - są tam dwa dobre miejsca na miasto, z czego jedno niemal idealne. Są surowce, których nie ma na wyspie V - gdyby znaleźć drogę morską można by je eksportować. Ogólnie życiowe surowce są skoncentrowane po dwóch przeciwnych krańcach wyspy, co każe upatrywać w przyszłości powstania dwóch państw... :)
(SRVPRC)

Image
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Mon Aug 08, 2005 10:31 am

zgadzam sie, tez sie dlugo tulalem po tej wyspie az trafilem do miejsca, ktore jest wrecz idealne ;) nawet na 1 wyspie nie jest tak dobrze ;)
Guest

Postby Guest » Mon Aug 08, 2005 10:47 am

W poszukiwaniu drewna glodujac od 5 dni...czego chciec wiecej.
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Mon Aug 08, 2005 10:49 am

Jako reprezentant mlodej fali bede oryginalny:

- Pola Vlyryan ( ZZ ) - metaforycznie... malutka roslinka która wyrosla pomiedzy dwoma nieprzyjaznymi glazami :wink:

- Wszelkie lasy - zeby przezyc trzeba handlowac. Zdecydowanie ciekawsze niz siedzenie w osadzie i uprawianie marchewki, ew. pomaganie przy wspólnych projektach za dobre slowo.

- Na wyspie D&D - Dervazhishmos - gdyby warunki byly odpowiednie ta osada moglaby duzo. Niestety zycie jest brutalne :(

- Vlotryan :?: Z dala od Vlyryan i LL zyje jakby swoim zyciem. Mam nadzieje ze zachowa ten swój "brytyjski" charakter :) Czemu Brytyjski ? Wielka Brytania to taki kraj który niby jest w europie ale jest takie odczucie ze oni sa jakby obok - chyba wiecie o co chodzi.
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Mon Aug 08, 2005 11:50 am

Najbardziej lubie Vlotryan, Olipifirovash i Los Liberos :P Na pozostalych wyspach ciagle trwa migracja w poszukiwaniu najlepszego miejsca :roll:
Skarbniq wrote:- Pola Vlyryan ( ZZ ) - metaforycznie... malutka roslinka która wyrosla pomiedzy dwoma nieprzyjaznymi glazami :wink:
- Na wyspie D&D - Dervazhishmos - gdyby warunki byly odpowiednie ta osada moglaby duzo. Niestety zycie jest brutalne

To nie zycie jest brutalne - zaraz poznac tych samych bandytow :evil: Bandyci z Pol Vlyryan wyrzadzili wiele krzywd mieszkankom LL, a bandyci z Dervazhishmos niedawno napadli na osade w Davlozhishmos Hills (east). Pelno wsrod nich "telepatycznych" braciszkow i innych nagminnie lamiacych zasady :!:
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
Guest

Postby Guest » Mon Aug 08, 2005 12:39 pm

CyboRKg wrote:To nie zycie jest brutalne - zaraz poznac tych samych bandytow :evil: Bandyci z Pol Vlyryan wyrzadzili wiele krzywd mieszkankom LL, a bandyci z Dervazhishmos niedawno napadli na osade w Davlozhishmos Hills (east). Pelno wsrod nich "telepatycznych" braciszkow i innych nagminnie lamiacych zasady :!:


Skończ waść - wstydu oszczędź. Wiele krzywd dla LL ? Wymień dwie a jesteś kłamcą, albo niedoinfrmowany :D
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Mon Aug 08, 2005 12:46 pm

Brytyjski charakter Vlotryan? Tak, faktycznie cos w tym jest :lol: - zreszta to takze moje ulubione miejsce.

Poza tym ciekawe sa LL i ZZ (za ich świeżość)
Vlyryan zbytnio nie lubie :)
Na nowych wyspach jestem zbyt mało obecny bym juz znalazł idealne miejsce
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Mon Aug 08, 2005 2:23 pm

Oczywiście pierwsze miejsce Vlotryan, te miasto ma swój niepowtarzalny klimat i trudno się w nim nudzić, myślę ze nie powiem zbyt wiele jeśli dodam, ze Vlotryan moim zdaniem jest najbardziej rozwiniętym ośrodkiem kulturalnym na wyspie. Określenie Brytyjski charakter jest bardzo trafne wszystko to dzięki położeniu geograficznemu Vlotryan.

Drugie miejsce LL, to zupełnie cos nowego i świeżego, milo obserwować jak ludzie reagują na różne prawdziwe lub wydumane zagrożenia.

Zakon choć nigdy nie było tam żadnej mojej postaci to sądząc z opowieści i emocji jakie wzbudza to miejsce trzecie miejsce było by gwarantowane.

No i Vlyryan, miasto chyba największe pod względem liczby mieszkańców jak i parku maszynowego ale trochę tam brak zorganizowanej władzy.
Guest

Postby Guest » Mon Aug 08, 2005 6:57 pm

Anonymous wrote:Wiele krzywd dla LL ? Wymień dwie a jesteś kłamcą, albo niedoinfrmowany :D

W liście gończym w LL wymienione są aż 4. Chyba ktoś inny jest tu niedoinformowany :P
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Mon Aug 08, 2005 7:05 pm

Pola Vlyryan ze starej wyspy.

Dervazhishmos z nowej.

Na drugiej nowej nie mam ulubionej lokacji bo jej nienawidzę :)

Na angielskiej tez nie mam ulubionej, za mało czasu jej poświecam.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest