Ile masz postaci? - sonda

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Ile masz postaci?

1
3
6%
2
4
7%
3-5
9
17%
6-9
14
26%
10-12
6
11%
13-14
3
6%
15
15
28%
 
Total votes: 54
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Ile masz postaci? - sonda

Postby Averus Wolfmaster » Sun Jul 24, 2005 8:52 am

Zastanawiam sie ile ludzie z forum maja postaci... Ja mam 15, okolo 5 jest zaangazowaych w jakies spoleczenstwo, reszta to wedrowni kartografowie, handlarze, albo blakajacy sie po swiecie w poszukiwaniu jakiegos miasta ( Ci nowsi ). A jak to wyglada u was?

Mozecie jeszcze dopisać ile postaci planujecie mieć, ale sonda dotyczy ile ich masz, no chyba że ktos jest pewien swoich zamierzeń...
Frostling
Posts: 16
Joined: Fri Jul 22, 2005 4:39 pm

Postby Frostling » Sun Jul 24, 2005 10:54 am

Ja mam 4 i tylko 4 i wiecej miec nie bede, bo sie potem gubie na ktorej postaci mi cis powiedzieli, ktora mi okradli itd.
User avatar
KilDar
Posts: 474
Joined: Wed Jul 20, 2005 10:02 am
Location: Polska, Katowice

Postby KilDar » Sun Jul 24, 2005 10:55 am

w tej chwili 6 ale zwiekszam sukcesywnie...
Matix wrote:Nie grałem w Cantra przez najbliższe pięć minut
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sun Jul 24, 2005 11:31 am

Ja mam trochę ponad dziesięć i planowo chciałem co tydzień dodawać kolejną ale narazie nie robię tak. Zobaczymy co z limitem, obawiam się, że część po prostu będzie trzeba wysłać do krainy wiecznych łowów jeśli będą problemy z przetrwaniem :( Oczywiście zanim odejdą, pomogą podobnym sobie przeprawić się przez rzekę Styks...

Mi postacie nie mylą się, chociaż parę z nich bardziej milczy niż bierze udział w społeczności, przede wszystkim to podróżnicy szukający swojego miejsca ;)
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Sun Jul 24, 2005 8:25 pm

ja mam 6, z czego 3 to tylko i wylaczeni grabarze nieuczestniczacy w zyciu spolecznosci, tylko o jedzenie czasem praosza. ale jak sie rozwiaze problem martwiaków to od razu posylam ich pod ziemie.

a uwqzam ze dla tzrymania klimatu powinno byc ograniczenie do 3 postaci,
bo nie kazdy jest tak "klimatyczny" jak my ze kazda postac chodzi osobno,
a handlarz majacy 14 posatci kopiacych dla niego w roznych lokacjach szybko sie dorobi a ja laze i sie tulam zeby cokolwiek uzbierac na handel.
Frostling
Posts: 16
Joined: Fri Jul 22, 2005 4:39 pm

Postby Frostling » Sun Jul 24, 2005 8:39 pm

Tez tak mysle. 3 postacie sa w sam raz. A poza tym nikt sie nie bedzie bawic w RTS-a z 3 postaciami :D
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Jul 25, 2005 12:03 am

Ja mam 15 postaci, z czego duża część zajmuje się grzebaniem zwłok (niestety)...

lukaasz wrote:a handlarz majacy 14 posatci kopiacych dla niego w roznych lokacjach szybko sie dorobi a ja laze i sie tulam zeby cokolwiek uzbierac na handel.


Jeżeli gracz ma więcej niż 3 postacie w jednym miejscu, to jest bardzo prawdopodobne, że zajmnie się nim Departament Graczy :twisted: 8)
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Mon Jul 25, 2005 8:13 am

ja mam 6 i wiecej nie zamierzam miec, zreszta tak jak inni uwazam ze 3 by mi w zupelnosci wystarczyly ...i moze kiedys ktoras "przez przypadek" zginie ;)
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Mon Jul 25, 2005 9:46 am

Ograniczenie do 3 postaci? Bzdura! Wtedy na grę poświęcałoby się pół godziny dziennie, a postaci w świecie gry byłoby 3 razy więcej. Jeżeli wam to panowie przeszkadza to miejcie sobie 3 postacie. Jak dla mnie to zdecydowanie za mało.



@Frostling, Lukaasz

Uważam, że wasze oskarżenia i dedukcje na temat 14 niewolników są grubo przesadzone. To by było strasznie trudne do zrobienia, wszedzie sa czujni graczektorzy czychają na takich 'oszukistów' więc każda wymiana w jedna strone byłaby niezbyt ciepło przyjęta. Na dodatek nie mzona trzymac 14 postaci w jedej lokaci bo to by sie skonczylo w Departamencie Graczy. Nawet 2 niewolników dla 1 człowieka jest trudno zrealizować. Zanim coś napiszecie to lepiej pomyślcie...
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Mon Jul 25, 2005 10:02 am

co ty mowisz?? co by bylo trudne???
biore 14 postaci, kazda umieszczam w innym miejscu, kazda wydobywa co inego, a moj "handlowiec" tylko chodzi miedzy nimi i odbiera towar i potem sprzedaje.

i nikt tego widziec wcale niemusi, bo bylem w lokacjach gdzie nikogo aktywnego niebylo.


co do 3 postaci, to gdyby jednoczesnie zwiekszyc limit czasu co pozwollo by na wiecej rozmów itp.
ewentualnie mozna zmienic czas w gzre co pozwoli na dynamiczniejsza akcje.
no ale, jestem pewny ze ty wszystkimi swoimi 15 postaciami aktywnie uczestniczysz w zyciu miast.
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Mon Jul 25, 2005 10:24 am

Jezeli sensem tej gry jest dla Ciebie ( nie wyobrażam sobie tego, żeby ktokolwiek był do tego zdolny ) łażenie po 14(!) lokacjach a z rozsądnymi surowcami ( nie marchewkami, ani kukrydzą ), trzeba tez wliczyc lokacje pomiędzy. To jest jakieś około 25 lokacji do przejścia!

Znajdź 14 lokacji w którch nikogo nie ma i są surowce!

Nigdzie nie napisałem, że uczestnicze moimi 15 postaciami w życiu miast, więc daruj sobie ironię. To co sie dzieje z moimi postaciami już napisałem w tym temacie...

Naprawdę zastanów się zanim coś powiesz, a jak już popełnisz błąd to sie do niego przyznaj.
Guest

Postby Guest » Mon Jul 25, 2005 11:24 am

Lazenie po 14 lokacjach niejest dla mnie sensem tej gry,
ale niekazdy jet taki jak ja, i dla niektorych sesem jest dorobienie sie jak najszybciej, nawet oszukujac.
I bylem w lokacjach gdzie wydobywałem kamienie i było w nich 5 postaci z czego zadna na mnie uwagi niezwrocila.

Wiem ze napisales co robia twoje postacie.
I niepowiesz mi ze nieuzywasz wiedzy zdobytej przez jedna postac dla drugiej.
Mając wiedze jednej postaci, niejestes w stanie jej nieuzyc.
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Mon Jul 25, 2005 11:27 am

Zapomnialem sie zalogowac :)
to wyzej to ja piszlem.
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Mon Jul 25, 2005 11:46 am

Nie ma takich ludzi zapewniam Cię, ludzie którzy byliby do tego zdolni nigdy by nie skoordynowali swoich działań aż tak. Zreszta w polskiej strefie nie dojrzałem jakichs wielomożów którzy mieli by wszystkiego full.

Ni z gruchy ni z pietruchy wyjechałeś o Najważniejszej Zasadzie.
Staram się nie uzywać wiedzy innych postaci, chociaż jest to trudne, b. rzadko korzystam z informacji których dana postać nie zdobyła.

Koniec tej rozmowy, smiecimy w topicu. Jak chcesz coś jeszcze dodac to napisz mi na PM.


Edit: Gadalismy na PM 2 dni i żaden drugiego nie zmienił zdania. :lol:
brunetka

Postby brunetka » Fri Jul 29, 2005 5:06 pm

A ja mam dwie, ale za to jakie :!: :D :D
Ale myśle nad kolejnymi

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest