Anglia a Zwierzeta

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
momorty
Posts: 73
Joined: Thu Jul 14, 2005 3:24 pm

Anglia a Zwierzeta

Postby momorty » Sun Jul 17, 2005 7:49 am

zauwarzyłem ze w angli bardzo szybko rosnie ilosc zweirząt a takze roznorodnosc!!!!!! :evil: :!: :?: :?: :?:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Jul 17, 2005 7:53 am

Wiem o tym, w angielskiej strefie jest całe multum zwierząt i to w dużych ilościach! Trzeba by było prostest zrobić do Josa, żeby nam też dodał.

EDIT: zmień tytuł posta tak żeby nie było w nim polskich znakó bo są krzaki :(
Last edited by KVZ on Sun Jul 17, 2005 7:56 am, edited 1 time in total.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
momorty
Posts: 73
Joined: Thu Jul 14, 2005 3:24 pm

Postby momorty » Sun Jul 17, 2005 7:55 am

ubiegłem cie zrobiłem to zanim powiedziałes:D:D:D :twisted:
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sun Jul 17, 2005 9:56 am

Nie jest mozliwoscia zeby w anglojezycznej strefie nie bylo dekli ktore zabijaja zwierzeta, zreszta przy tym zapotrzebowaniu nawet rozsadni ludzie robia sobie z ich kosci noże i broń.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Jul 17, 2005 10:12 am

Zrozum trzy rzeczy:

1. W angielskich lokacjach zwierzęta występują w dużych stadach dzięki czemu szybciej się rozmnażają i ich populacje nie giną.
2. Gdy jakieś zwierzę w angielskiej lokacji występuje w małej ilości to jest pod ochorną dobrze uzbrojonych osób które bardzo szybko mogą sobie poradzić z deklami.
3. W angielskich lokacjach kości, mięso i inne rzeczy po zwierzętach leżą nieraz na ziemi i nikt ich nie bierze! Dlaczego? Bo tam mają o wiele lepsze narzędzia i bronie by produkować kościane.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sun Jul 17, 2005 10:21 am

Bardzo klarownie powiedziane, moja niewiedza wynika z tego, że gram od tygodnia, a w angielskiej strefie mam 1 postac.
User avatar
momorty
Posts: 73
Joined: Thu Jul 14, 2005 3:24 pm

Postby momorty » Sun Jul 17, 2005 11:52 am

nooo moja postać sobie wzięła kosci i robi maczuge a takze dostałem mnówstwo ofert pracy:D:D:D
Stary

Angielskie prawo

Postby Stary » Tue Jul 19, 2005 1:24 pm

Podoba mi sie prawo w angielskiej lokacji, gdzie mam jedną postać. Zakazuje się zabijania zwierząt, których jest poniżej 5, a nakazuje się polowania na takie, których jest ponad 10 :!: Są kolorowe mapy, nawet różnych wysp - bo drogi morskie zostały odkryte. A w notkach jest cała Wiki łącznie ze zdjęciami z gry :D :o Kiedy u nas tak będzie?
User avatar
Bahamas
Posts: 37
Joined: Fri Jul 15, 2005 2:52 pm
Location: Poland

Re: Angielskie prawo

Postby Bahamas » Tue Jul 19, 2005 1:40 pm

Stary wrote:Podoba mi sie prawo w angielskiej lokacji, gdzie mam jedną postać. Zakazuje się zabijania zwierząt, których jest poniżej 5, a nakazuje się polowania na takie, których jest ponad 10 :!: Są kolorowe mapy, nawet różnych wysp - bo drogi morskie zostały odkryte. A w notkach jest cała Wiki łącznie ze zdjęciami z gry :D :o Kiedy u nas tak będzie?


jak zrobisz, to będzie :D
IN THE KINGDOM OF THE BLIND THE ONE-EYED ARE KINGS
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Wed Jul 20, 2005 9:26 am

Kolorowe mapy polskiej wyspy to i ja mam, jedna z moich postaci ma już spory kawał wyspy tak odmalowany, inna sprawa, że trzeba się nad tym trochę namęczyć.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Wed Jul 20, 2005 9:50 am

Też mam mapę narysowaną, jak wspomniałem w Visio. Diagram klas idealnie nadaje się do tego. Samo dodanie nowej lokalizacji trwa może z pół minuty ;) Mam nadzieję, że niedługo uda mi się w grze zamieścić to co do tej pory wiem o lokalizacjach ;)
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Wed Jul 20, 2005 10:01 am

Eee tam, ja biorę oryginalne obrazki z Cantr (te co się wyświetlają przy opisie miejsca) i składam je w kupę. Czasami, jak odległość jest większa, to biorę też obrazki z czasu trwania podróży. Poźniej zaznaczam tylko lokacje, drogi, surowce i juz. W ten sposób mam DOKŁADNE odwzorowanie mapy -- widzę np. ile będzie postać szła z A do B.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Wed Jul 20, 2005 11:49 am

Też racja, chyba będę musiał to uwzględnić ale jakoś dynamicznie, bo prędkość zależy od wielu czynników. Niedługo zresztą opublikuję mapę w jednej lokalizacji (eksperymentalnie) i zobaczymy czy sprawdzi się ;)

Chyba trzeba przejrzeć raporty i spisać godziny wyjścia i przybycia do poszczególnych lokalizacji ;)
Ni Ni Ni Ni!
Starszy gracz

:/

Postby Starszy gracz » Sun Jul 31, 2005 1:32 pm

Rzeczywiscie w angielskich lokacjach jest duzo zwierzat i sa pod ochrona, ale jak my mamy cokolwiek chronic jak nic nie ma? Wymordowano wiekszosc zwierzat i teraz nawet nie ma sie co rozmnazac. Przyklad to Vlyryan gdzie jest jeden kon. Moze da sie jednak przekonac Josha, aby nieco ich dodal, a wtedy moze uda nam sie pokazac, ze nie zniszczymy po raz drugi ekosystemu. Ale kto wie... Swirow nie brakuje...
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Jul 31, 2005 1:40 pm

Dokładnie, świrów nie brakuje... Przeczytaj sobie dosyć świerzy post w temacie "Złamanie zasad" o chęci zamordowania ostatniego dzika w L.L. napisany przez jakiegoś "gościa" :evil:
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest