posprzatajmy swiat

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Ilxen Nuqil

posprzatajmy swiat

Postby Ilxen Nuqil » Thu Jul 14, 2005 10:37 pm

1227-7: do zajebania mówi: "Ta postać służy do zebrania informacji o świecie i ewentualnego zebrania surowców, by później sobie z nich chuja rżnąć. Ale to podniecające..."

1227-7: do zajebania mówi: "HEHE, a podjebuj. Wisi mi to, ze jesteś oślizgłym obszczymurem, szmato. a tak by the way, konto też mam niejedno, więc możesz sobie robić, co chcesz, mimo, ze to nie jest wolny kraj."

text mowi chyba sam za siebie

miejsce : Vlouirryan

czas : porownywalny z zalozonym postem

sugestie : posprzatajmy swiat

niestety pan niebyl na tyle mily zeby sie przedstawic ; (
ale licze ze jakims magicznym zbiegiem okolicznosci zostanie ujawniony i skarcony
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Thu Jul 14, 2005 11:17 pm

Przykre :( Ale pocieszajace jest to, ze z takim podejsciem w grze wiele nie osiagnie! Ciagle bedzie tepiony, a jego postacie zabijane :twisted:
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Thu Jul 14, 2005 11:39 pm

miejsce : Vlouirryan


Może go taki jeden prorok natchnął :-)
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: posprzatajmy swiat

Postby KVZ » Fri Jul 15, 2005 12:17 am

Ilxen Nuqil wrote:1227-7: do zajebania mówi: "Ta postać służy do zebrania informacji o świecie i ewentualnego zebrania surowców, by później sobie z nich chuja rżnąć. Ale to podniecające..."

1227-7: do zajebania mówi: "HEHE, a podjebuj. Wisi mi to, ze jesteś oślizgłym obszczymurem, szmato. a tak by the way, konto też mam niejedno, więc możesz sobie robić, co chcesz, mimo, ze to nie jest wolny kraj."


BARDZO mi się to nie podoba :!: :evil: :x
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Fri Jul 15, 2005 6:56 am

Mi też się nie podba nazwanie kogoś "do zajeb..." - jak najmniej wulgaryzmów.

Ja się przychylam do tego że takie osobniki powinny być zwalczane w grze, a nie poprzez skargi na forum czy do GM.
Guest

Postby Guest » Fri Jul 15, 2005 8:29 am

gosc lamie zasady gry i ze smiechem przyznaje sie o ty mowiac do wszystkich.mojim zdaniem to powinno myc karane przez GM.to

jak ja nazywam ludzi to moja sprawa -widac to tylko na mojim ekranie (no ewentualnie podczas skladania skarg ; P)

a jesli zeczywiscie ma sporo postaci-zniwiarzy i dzieki temu "dopokuje" 1 charakter to ma durze szanse ubic moj tworzona w wielkich trudach bo zgodnie z zasadami to to nie wydaje mi sie fair.
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Fri Jul 15, 2005 9:24 am

Pamietajcie o zasadzie czterech dni :!:
http://www.cantr.net/mwiki/index.php/Zasady_Gry

To wydarzyło sie wczoraj!

Poza tym Skarbniq ma rację. Postacie moga być jakie chcą, moga byc złodziejami, awanturnikami, chamami, gburami tudziez alfonsami i jezeli już, to powinny być ścigane w grze a nie na forum :) chyba, że łamią zasady gry :arrow: wtedy trzeba to zgłosić.

"Ta postać służy do zebrania informacji o świecie..." - to niewątpliwie było naruszeniem zasad, więc mam nadzieję, że to się nie powtórzy Panie Nieznajomy.
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Fri Jul 15, 2005 9:25 am

No to owszem. Jeżeli masz uzasadnione podejrzenia że styka się w grze z innymi swoimi postaciami i przy tych kontaktach jego postacie nie są równorzędnymi osobnikami - tylko jedne są niewolnikami, a on Panem... to złóż skargę do GM.

Jedna z moich postaci była tego świadkiem. On może i nie przyjemny, ale cała atmosfera tego miejsca jest taka. To że raz czy dwa wspomni się o "IP" nie powinno być zbyt surowo karane. Przekleństwa... Jest tam kilka osób które posługują się nieparlamentarnym językim. Dla mnie to cała lokalizacja jest do kasacji ;-)

Ale jak powyżej kolega zaznaczył... przyjmuje się różne konwencje :-) A skarga do GM to jest ostateczność.
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Fri Jul 15, 2005 9:37 am

Skarbniq wrote: Dla mnie to cała lokalizacja jest do kasacji ;-)


A dlaczego? L.L. rządzi! Nie ma chyba drugiego takiego miasta na świecie :twisted:
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Fri Jul 15, 2005 9:50 am

Niestety... na tym dyskusja się zakończy ;-) Zasada 4 dni... czy coś takiego :-)
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Fri Jul 15, 2005 11:03 am

No nie wiem czy zakończy... przecież czas idzie i niedługo można będzie o tym dyskutować dowoli. Ja na szczęście jeszcze nie spotkałem się z takim zachowaniem.... jeszcze.
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Fri Jul 15, 2005 11:41 am

Owszem ten człowiek nie był zbyt mądry... Ale, byłem tam we Vlour(costam) Ilxen przewodzi tam grupie jakichs amazonek ktore kaza sobie placic za wydobywanie surowcow i i tak bija polowe ludzi ktorzy tam zajda... Wiem, ze gra niczego nie narzuca, ale to juz jest glupota, zreszta polowa kobiet znajdujacych sie w Los Liberos ( tak nazwały V(costam) ) to w rl mezczyni, tudziez chlopcy ktorzy cierpia na dysleksje. Mam zamiar tam wrocic z 3-4 chlopa z nozami, bo swiat trzeba sprzatac. Moja jedna postac juz sie o tym przekonala i teraz boję sie o druga nieswiadoma tego co ja tam czeka, w akcie zlosliwosci zarznalem dzika, przyda sie na maczugi ktorymi zawojuje tam porzadek.
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Fri Jul 15, 2005 11:49 am

Averus Wolfmaster wrote:w akcie zlosliwosci zarznalem dzika, przyda sie na maczugi ktorymi zawojuje tam porzadek.

Jesli to byl ostatni lub przedostatni dzik w tamtej lokacji i jesli maja tam prawo zabraniajace tego :arrow: to jestes takim typem, ktorych nie znosze w tej grze :!: :evil:
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Fri Jul 15, 2005 12:09 pm

Macie rację! Powyżynajmy się! ;)

Averus Wolfmaster:
A tak na serio, zawsze możesz zignorować tą lokację, jest wiele innych. Każda cywilizacja potrzebuje kontaktu z innymi, nowych obszarów i surowców. Jak tak bardzo zależy Ci na podręczeniu ich to atakuj jak gepardy, czyli pojedyncze osobniki z dala od 'stada' ;)

PS. A niech zabijają, to przecież nie Ty będziesz musiał chować zwłoki ;)
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Fri Jul 15, 2005 12:24 pm

Zwierzęta podobno wędrują ( sam kiedyś widziałem wędrującego jelenia )... więc pełna eksterminacja nie grozi. Poza tym wioska sobie musi umieć przypilnowaćswojej zwierzyny.

Nie mówię... Jak pojawia się nowy i zaczyna mordować wszystko co się nawinie to nie zdąży się zareagować, ale jeżeli ( hipotetycznie ) wioska byłaby kierowana w kontrowersyjny sposób to kierujący muszą się liczyć z tym że narobią sobie w grze wrogów. Postać nie myśli że " jest mało aktywnych polskich graczy - nie zabijajmy się ". Postać, a przynajmniej część postaci, jest zobowiązana myśleć " przegonili mnie ? to ja im pokażę , wybiję im zwierzynę, wróce i zasiekam ".

To jest autentyczne. A wioski są po to żeby zebrać się w grupę i móc obronić przed takimi zachowaniami. Jeżeli wioska nie potrafi ? Musi dołączyć do "zaginionych cywilizacji". :twisted:

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest