posprzatajmy swiat

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Fri Jul 15, 2005 7:08 pm

Cholera, wylogowało mnie, chyba mam coś z netem...
X

Postby X » Fri Jul 15, 2005 10:00 pm

nie zamiesznie nicku zeby nikt mnie nie skojazyl(o co prosil jeden z graczy)

ale mam cicha nadzieje ze twoje geny zostana szybko wyeliminowane ze swiata cantr jak i realnego panie Averus Wolfmaster
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Fri Jul 15, 2005 10:03 pm

Proszę władze o jakąś reakcję ( sprawdzenie IP ) ... to niemal realna groźba.
ponownie X

Postby ponownie X » Fri Jul 15, 2005 10:10 pm

pszepraszam panie Skarbniq jesli moja wypowiedzi pana zbulwersowala .jesli zeczywiscie to tak straszne przewinienie niech jakis GM napisze pod Nuqil@o2.pl a otrzyma ip bez bicia.

a teraz zwruce sie jeszcze raz do pana ktory uzyl slowa(neologizmu?) "fagami"

otorz
1) nalucz sie rozruzniac swiat gry od swiata realnego (kiedys to moze sie przydac)

2) zastanow sie czemu po powrocie ze szkoly mowisz "czesc tato , czesc tato" i czemu jeszcze nie byles z kobieta.
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Fri Jul 15, 2005 10:18 pm

Bo ma 14 lat ? To chyba normalne...

Ilxen Nuqil - ciekawa ksywa ;-) To też jest mieszanie gry i świata...
X

Postby X » Fri Jul 15, 2005 10:26 pm

wiem panie Skarbniq ale zdarzenia z dnia kiedy post zostal zalozony wplynely na moj poziom cisnienia (zeby nie uzyc slowa bardziej dobitnego) w taki sposob ze nie zastanowilem sie nad tym "szczegulem" ale cuz stalo sie.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Fri Jul 15, 2005 10:34 pm

@Skarbniq: Ty też masz chyba postać o takim samym imieniu jak Twój nick na forum, chyba że ktoś się pod Ciebie podszywa.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
X

Postby X » Fri Jul 15, 2005 10:55 pm

i tu Cie maja panie Skarbniq *smieje sie ale wiadomo ze zartuje* (wybaczcie przyzwyczajenie)...ta gra kosztuje mnie coraz wiecej nerwow.dobranoc Panstwu.
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Fri Jul 15, 2005 11:03 pm

:-) Nawet nie wiedziałem że masz takiego kogoś w grze. Chodziło mi o to że waśnie z gry przenoszone są na forum. I to jest mieszanie świata z grą. Można podyskutować o L.L. , ale życzenie unicestwienia czyichś genów to jest takie... hmmm... mało wywarzone :D
X

Postby X » Fri Jul 15, 2005 11:17 pm

...no to jeszcze jeden do poduszki

do konca niewiem jak mam interpretowac sformulowanie "malo wywarzone" ale jesli chodzi Panu o przecinanie sie swiata fikcjii ze swiatem gry to musze sie usprawiedliwic.oturz Pan Averus Wolfmaster zaprezetowal sie mnie jako "niemila postac" i taki sam czlowiek..i jesli podchodzi do zycia tak samo jak do gry (w co moge powatpiewac bo w grze mozna przynajmniej udawac ze jest sie bezwzglednym twardzielem i ma sie jaja) to..."mam cicha nadzieje..."
X

Postby X » Fri Jul 15, 2005 11:26 pm

...po glebszym zastanowieniu cofam wszystko co dzis napisalem bo juz oczyma wyobrazni widze jak Pan Averus Wolfmaster loguje sie czyta moje posty lapie za slownik i klawiature i zaczyna sie generalne gnojenie i niedaj bog ktos opowie sie po jednej ze stron i dozuci swoje 5 gr....

a ja chcialem swiat posprzatac a nie robic bajzel

Panie Averus Wolfmaster mam nadzieje ze wykaze pan odrobina doroslosci i nie spelni pan mojej przepowiedni.

jesli sie pan zdenerwowal to prosze zachowac energie bo napewno spotkamy sie w grze
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Fri Jul 15, 2005 11:46 pm

X-Ilxenie-Nuqilu, piłeś coś? :lol: :lol:


Proponuję zamknąć ten wątek. Jest bez sensu, wprowadza zamieszanie i myli postacie z gry z graczami. NIE MOŻNA mieszać postaci i graczy, może sie bowiem tak zdarzyć, że jedna postać tego samego gracza jest fajna, miła i uczynna, inna natomiast to całkowite jej przeciwieństwo - i co? Będziecie sie bić o to na forum? To nie jest to miejsce. :evil: :evil:

:idea: Podajcie sobię rekę na zgodę jako gracze, a ścigajcie się zajadle postaciami w grze! Koniec.
X

Postby X » Fri Jul 15, 2005 11:56 pm

nie wpierdalaj sie bo tez zarobisz!jak mi poda reke to mu ja zlame.hihihihi

wybacz panie PRUT niemoglem sie powstrzymac od tego drobnego zarciku .

mysle ze Pan podslumowal to dobrze.

Panie PRUT czy zdradzil mnie oddech?
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Fri Jul 15, 2005 11:59 pm

PRUT wrote:X-Ilxenie-Nuqilu, piłeś coś? :lol: :lol:


Proponuję zamknąć ten wątek. Jest bez sensu, wprowadza zamieszanie i myli postacie z gry z graczami. NIE MOŻNA mieszać postaci i graczy, może sie bowiem tak zdarzyć, że jedna postać tego samego gracza jest fajna, miła i uczynna, inna natomiast to całkowite jej przeciwieństwo - i co? Będziecie sie bić o to na forum? To nie jest to miejsce. :evil: :evil:

:idea: Podajcie sobię rekę na zgodę jako gracze, a ścigajcie się zajadle postaciami w grze! Koniec.

Panowie to tylko gra, pamiętajcie, ze ta gra to symulator społeczeństwa, a w społeczeństwie są rożni ludzi, dlatego jeśli pojawia się ktoś w grze kto jest agresywny, arogancki czy chamski to podchodzę do tego ze spokojem bo to tylko symulacja.

Przestańcie wiec przenosić swoje problemy z postaciami na tym forum.


PS. Przeczytajcie czasem swoje posty zanim klikniecie na "Wyślij" niektórych się po prostu nie da czytać i proszę nie tłumaczcie się młodym wiekiem czy dysleksja, znam już chyba wszystkie wymówki.
X

Postby X » Sat Jul 16, 2005 12:12 am

niechce sie z Panem spierac ale ale nikt nie uzywal tu takich tlumaczen
(a przynajmniej nie tlumaczac siebie)

...ale jesli mialbym usprawiedliwic niedociagniecia ortograficzne w swojich wypowiedziach to odwolal bym sie do dysortografii (ktura notabene posiadam)

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest