Topografia polskiej strefy

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

momorty

Topografia polskiej strefy

Postby momorty » Thu Jul 14, 2005 2:29 pm

mam prosbe.
proszę zeby tutaj wsadzić wszystkie wiadomosci na temat tych lokacji startowych, trzech wysp i jakie są najwazniejsze miasta na nich.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Thu Jul 14, 2005 3:47 pm

tą wiedzę musisz niestety zdobyć w grze, polecam po prostu zapytać się ludzi w lokacji by powiedzieli o najbliższych regionach. być może nie będą chcieli od razu, "przekup" ich na przykład pochowaniem kilku zmarłych albo udaj się do wskazanego przez nich miejsca i przynieś surowce do osady. pamiętaj też, że jest dość sporo wędrowców, którzy za jedzenie mogą podzielić się wiedzą o lokacjach przez nich odwiedzonych :)
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Thu Jul 14, 2005 5:53 pm

NiKnight wrote:tą wiedzę musisz niestety zdobyć w grze, polecam po prostu zapytać się ludzi w lokacji by powiedzieli o najbliższych regionach. być może nie będą chcieli od razu, "przekup" ich na przykład pochowaniem kilku zmarłych albo udaj się do wskazanego przez nich miejsca i przynieś surowce do osady. pamiętaj też, że jest dość sporo wędrowców, którzy za jedzenie mogą podzielić się wiedzą o lokacjach przez nich odwiedzonych :)


No to znaczy,ze czesc moich wedrujacych postaci to prawdziwi altruisci, tworza one samodzielnie mapy poznanego swiata i pozostawiaja kopie w kazdej odwiedzanej lokacji, oczywiscie wszystko bezinteresowne.
A wlasciwie to jest w tym wspolny interes, bo poznanie swiata przyspieszy przeplyw towarow a to z kolei przyspieszy rozwoj cywilizacyjny.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Thu Jul 14, 2005 5:57 pm

i tak właśnie powinno się postępować. w końcu budujemy cywilizację, jedną wielką i mamy niewiele czasu by przegonić świat anglosaski ;)

ja straciłem część map, robiłem je poza grą i niestety zginęły gdzieś kartki :/ Pewnie kot zeżarł ;) teraz już robię w postaci czysto cyfrowej ;)
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Re: Topografia polskiej strefy

Postby CyboRKg » Thu Jul 14, 2005 6:29 pm

momorty wrote:mam prosbe.
proszę zeby tutaj wsadzić wszystkie wiadomosci na temat tych lokacji startowych, trzech wysp i jakie są najwazniejsze miasta na nich.

Taaa i mape do tego ;) Gdyby mozna bylo tego typu informacje umieszczac na forum juz dawno by byly! Nie pomyslales o tym? Zadna z moich postaci nie wie tego co ja wiem i nie ma takiej mapy jaka ja mam. Wczuj sie w role! :)
User avatar
momorty
Posts: 73
Joined: Thu Jul 14, 2005 3:24 pm

Postby momorty » Fri Jul 15, 2005 5:43 am

Ho, to dziwne ale spróbuję.
User avatar
Bahamas
Posts: 37
Joined: Fri Jul 15, 2005 2:52 pm
Location: Poland

Postby Bahamas » Fri Jul 15, 2005 3:27 pm

NiKnight wrote:(...) mamy niewiele czasu by przegonić świat anglosaski ;)


dlaczego ?? :)
IN THE KINGDOM OF THE BLIND THE ONE-EYED ARE KINGS
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Fri Jul 15, 2005 4:15 pm

Żeby nie mysleli, że maja tak tam dobrze :wink:
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Fri Jul 15, 2005 5:24 pm

gdyż mają już automobil, niedługo pewnie podbiją przestworza..... więc trzeba pośpieszyć się by to Hermaszewski stanął na Księżycu a nie jakiś tam Neil Armstrong ;)

Żartuję, ale przydało by się stworzyć naprawdę wspaniałą cywilizację, tak by nie być Indianami gdy dopłyną do polskich ziem przybysze ze świata angielskiego/amerykańskiego :)
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
Bahamas
Posts: 37
Joined: Fri Jul 15, 2005 2:52 pm
Location: Poland

Postby Bahamas » Fri Jul 15, 2005 6:31 pm

kurde, ciezki jest ten swiat ;)

wyjdzie na to, ze my uwazajac sie za cywilizowanych bedziemy kolonizowani przez agolow ktorzy beda nas uwazac za jakis barbażyńcow ;d
IN THE KINGDOM OF THE BLIND THE ONE-EYED ARE KINGS
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Fri Jul 15, 2005 6:56 pm

Indianie też się uważali za cywilizowanych...
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Fri Jul 15, 2005 7:08 pm

Tak, uważali się.. dopóki nie przypłynęli tacy jedni ze wschodu. Przy okazji rozwoju: wiesz, że indianie gdy zostali odkryci nie znali jeszcze koła? Trochę zacofanie ;) Oczywiście mówię o indianach ameryki północnej a nie o cywilizacji Inków, Azteków czy też Tolteków ;)

Przydało by się naprawdę dobrze rozwinąć, zresztą to truizm. Fajnie by było za parę miesięcy przybyć do osady na ziemiach polskich.. i zobaczyć ubranych ludzi, wiele budynków użyteczności publicznej, samochody i najważniejsze: żadnych trupów ;)
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Fri Jul 15, 2005 7:12 pm

Ja sobie muszę zrobić angielska postać i obejrzeć wychwalane cuda cywilizacji anglosaskiej;-). Za parę lat to u nas będzie bastion Cantr, a przynajmniej Skandynawów.
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Fri Jul 15, 2005 7:13 pm

niech nas odkryja nie jak póldzikich Indiach, tylko zaawansowanych kulturowo i technologicznie Japończyków, czy Chińczyków w XV wieku :D
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Fri Jul 15, 2005 7:19 pm

Aż tak dobrze nie bedzie chyba, hehehe. Obawiam sie, że możemy skończyc na poziomie Etrusków...

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest