Nowi gracze - Witamy na forum

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Wed Jul 13, 2005 8:44 am

Grafika jest symboliczna, dzięki czemu możesz grać nawet pod lynxem ;) Może w przyszłości jakoś to zmienią ale nie wiem czy to jest takie niezbędne. Poza tym chyba ważniejsza jest treść niż grafika, widać to choćby po zwykłych grach :)

Uważaj byś się nie wciągnął za bardzo... pierwszym objawem będzie sprawdzanie zaraz po wstaniu jak tam rosną marchewki i oczywiście co nowego na forum ;)
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Thu Jul 14, 2005 9:17 am

Witam wszystkich! W Cantr gram od kilku dni, ale dopiero teraz postanowiłam się tu dopisać. Pozdrawiam serdecznie!
"I'm just living in my head..."
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Thu Jul 14, 2005 11:26 am

Witaj Zimt. Miło cie poznać :wink:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Thu Jul 14, 2005 4:43 pm

Witam Was Tuhan i Zimt na forum :)

ps. Widzę Zimt z sygnaturki, że też znasz Cyborg name generator czy jak to się zwie ;)
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
Guest

Postby Guest » Thu Jul 14, 2005 11:04 pm

A któż tego nie zna? Najważniejsze, że teraz znam także Cantr ;)
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Thu Jul 14, 2005 11:22 pm

Witaj Zimt! Kulalem sie ze smiechu, kiedy odkrylem to w necie z 5 lat temu :lol:
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Fri Jul 15, 2005 12:07 pm

Eee, witam, część forum zna mnie juz z zadawania nOObishowkich pytań. :wink:

Jesli mozna to prosze o linka do Cybrog Name Generator ( czy jak sie to zwie ).
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Fri Jul 15, 2005 3:42 pm

http://www.cyborgname.com :P a google użyć to nie łaska? :wink:
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sat Jul 16, 2005 12:21 pm

Przepraszam i dziękuję. Śmieszny programik, teraz wiem skad ludzie biora te podpisy pod nick'ami.
palik
Posts: 5
Joined: Mon Jul 18, 2005 9:46 am
Location: poland
Contact:

Postby palik » Mon Jul 18, 2005 10:12 am

witam wszystkich :)

uprzedzając pytania - cantr polecił mi pewien znajomek - prowadzę stronkę o shadowrun rpg - www.shadowrun-polska.prv.pl - tam na forum dał info o tej grze i jestem :)

Na początku zastanawiałem się po co możliwość rejestracji kilku postaci - dziś już wiem - żeby się nie zanudzić na śmierć :). To żart, nie myślcie że mi przeszkadza tempo - wręcz przeciwnie - mam tak mało czasu na cokolwiek, że dla mnie to idalna sprawa - nie muszę spędzać kilku godzin przy monitorze czy grając w rpg - mogę się zalogować raz na 2-3 dni i popchnąć do przodu sprawy :) .

Dodatkowy atut to świadomość, że uboga grafika i tempo gry odrzucą większą część hack&slashowców i osoby z podejściem 'po trupach do celu'... myślę, że znajdę tu więcej osób po lub w trakcie studiów niż na serwerku counterstrike (choć jestem fanem) czy diablo (tu przeciwnie :P).

Zadziwia i przyciąga mnie swoboda systemu - ale też zastanawia - czy rzeczywiście można tu wszystko? Nie chce mi się wierzyć że autorzy gry przewidzieli wszystkie możliwe posunięcia więc albo jest jakiś sposób rozstrzygania niestandardowych posunięć graczy (są odpowiednicy MG?) albo jednak jest jakiś zbiór zachowań... no ale to się okaże, dopiero zaczynam przecież.

Jak już przeczytam wszystkie polskie posty - wrócę pewnie z pytaniami :).
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Mon Jul 18, 2005 10:29 am

Witam nowego! :)

Masz rację, brak grafiki odrzuca ludzi, którym chodzi tylko o zabijanie i nabijanie leveli, z drugiej strony właśnie przez takich mamy problem ze zmarłymi w grze :/

W grze rób wszystko co chcesz, ale nie łam podstawowej zasady i kilku pomniejszych (na przykład zasadę czterech dni - czyli nie wolno Ci na forum lub w innym miejscu poza grą komentować rzeczy, które wydarzyły się w ciągu ostatnich czterech dni, wcześniejsze możesz dowoli) :)
Ni Ni Ni Ni!
palik
Posts: 5
Joined: Mon Jul 18, 2005 9:46 am
Location: poland
Contact:

Postby palik » Mon Jul 18, 2005 10:40 am

hej

jestem raczej konserwatywnym graczem rpg - tak więc takie zasady bardzo mi pasują :) o tej 4-dniowej się dowiedziałem, dzięki :).

Co do ciał ludzi którzy nie złapali bakcyla - z ilości postów i skarg na ten temat wnioskuję, że to spory problem... jeszcze za wcześnie żebym się wypowiadał bo raptem kilka dni gram ale myślę, że sprawę powinni załatwić administratorzy stosując jakieś dopuszczalne w realiach gry wyjaśnienie... nie wiem co by to mogło być, ktoś proponował sępy - nie sądzę żeby widok sępów rozszarpujących ludzkie mięcho były lepszy niż gnijące zwłoki :)

Jedna rzecz jest pewna - każdy chętnie by się tym zajął (grzebaniem zwłok) gdyby się mu to opłacało :). Jeśli byłby jakiś sposób na potwierdzenie że dana postać pochowała x ciał (może gdyby każda zmarła postać miała przy sobie jakiś wisiorek - coś ala wojskowa 'blacha') - to mogłaby liczyć na przychylne spojrzenie lokalnych władz ... z drugiej strony szybko by się rozeszła fama o cantr2 jako grze w której na początku aby 'rozwinąć' postać trzeba być grabarzem :) a chyba o taki marketing nie ma co walczyć :)

no ale to moje gdybanie tylko ... może coś wymyślą admini i problem zniknie...
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Mon Jul 18, 2005 10:52 am

Niektórzy gracze i niektóre postacie niektórych graczy po prostu odpuszczają sobie grabarstwo - wychodząc z założenia że kiedyś ten problem zostanie jakoś złagodzony. Wszędzie są takie niedobory surowców że "osiągnąć coś" można również idąc "gdzieś" i "coś" zbierając dla osady - tyle że trwa to dłużej i odsuwa od centrum wydarzeń w osadach.
palik
Posts: 5
Joined: Mon Jul 18, 2005 9:46 am
Location: poland
Contact:

Postby palik » Mon Jul 18, 2005 11:08 am

no bo właściwie jeśli realistycznie spojrzeć na sprawę to skoro postaci które wchodzą do gry 'nagle' pojawiają się w danej lokacji to osoby których gracze 'porzucili' grę mogliby równie dobrze 'znikać' ...

Właściwie jak postać pojawia się w grze - przyjechała skądś? przez pączkowanie czy jak? Podoba mi się założenie, że jeśli postać umiera to na zawsze - dzieki temu można bardziej sie 'wczuć'. Ale w takim razie 'narodziny' postaci powinny być równie realistyczne albo jakoś wyjaśnione...

W kazdym razie nie będę się obijał i jak znajdę miejsce z jakimiś zasobami żywności (lub takie gdzie można na nią zapracować) to też pochowam paru nieboszczyków :) .
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Mon Jul 18, 2005 11:28 am

Witaj na forum Palik :)
palik wrote:skoro postaci które wchodzą do gry 'nagle' pojawiają się w danej lokacji to osoby których gracze 'porzucili' grę mogliby równie dobrze 'znikać'

Dawno to proponowalem i wiele innych rozwiazan... Problem w tym ze wystepuje on tylko w polskiej strefie przez duzy przyrost nowych (najczesciej malolatow, szukajacych zupelnie czegos innego) i "gora" jakos nie kwapi sie nam pomoc. 1/3 moich postaci to grabarze. Gdyby wszyscy gracze podchodzili do tego w ten sposob... :cry:
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest