Nowi gracze - Witamy na forum

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

brunetka

Postby brunetka » Fri Jul 29, 2005 5:01 pm

Witam wszystkich! Zajrzałam na to forum po dłuższej przerwie i widze, że mnóstwo ludzi tu teraz jest :) Nie to co wcześniej - trzy osoby na krzyż.
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Fri Jul 29, 2005 5:32 pm

Witaj na forum Brunetko :D Ja jednak mysle, ze jestes blondynka :arrow: a takiego nicka wybralas sobie z przekory... 8) Mam racje :?:
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
brunetka

Postby brunetka » Fri Jul 29, 2005 6:24 pm

hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Fri Jul 29, 2005 6:26 pm

Odpowiedzialbym Ci prywatnie, ale nie jestes zalogowana :wink: :cry:
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Fri Jul 29, 2005 6:27 pm

witamy witamy ..ale czemu jako "guest" a nie jako zarejestrowana osoba? ;)
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Fri Jul 29, 2005 7:25 pm

he he :twisted: Witam Panią serdecznie, dla mnie możesz być nawet farbowaną brunetką ;). A panowie pewnie chcą podrywać Panią przez PM i dlatego tak piszą :lol:
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Fri Jul 29, 2005 7:33 pm

KeVes wrote: A panowie pewnie chcą podrywać Panią przez PM i dlatego tak piszą :lol:

zacznijmy od tego ze nie wiemy nawet czy na pewno jest brunet-ka a nie -em ;) ..."nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie" :twisted:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Fri Jul 29, 2005 7:57 pm

Ale Ty jesteś podejrzliwy :roll: Podejrzewać o coś takiego naszą Panią Brunetkę za którą najprawdopodobniej czai się postać królowej :?:
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Fri Jul 29, 2005 7:57 pm

Widac masz male doswiadczenie :P Takie rzeczy sie wie! :wink: 8)
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
Kevin Potter

Co jest?

Postby Kevin Potter » Fri Jul 29, 2005 8:23 pm

Takiego maila dostałem jak się zarejestrowałem

Welcome to Cantr II!

Your application has been listed for review by our staff members. You will get an
email as soon as you are accepted.

Jos Elkink
GM Cantr

(this is an automatically sent message)

I co jest nie ma tu zadnego tego kodu ID czy jakoś tak i nie mogę się zalogować.
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Fri Jul 29, 2005 8:28 pm

Tak jak tam pisze : wkrotce zostaniesz powiadomiony ;) To byla tylko automatyczna wiadomosc. Zwykle czeka sie kilka godzin...
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
Guest

Postby Guest » Sun Jul 31, 2005 10:12 am

No to ja też jestem nowy... Nie będę się rejestrował na forum, bo ksywke miałbym tą samą, co w grze.Gierka jest ciekawa. Dowiedziałem się o niej na forum OGame...
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Sun Jul 31, 2005 11:08 am

To wymysl sobie inna ksywke! (zadna z moich postaci nie nazywa sie tak jak ja na forum) Witamy w grze i na forum 8)
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
Prowler
Posts: 1
Joined: Fri Aug 05, 2005 9:52 pm
Location: Poland

Postby Prowler » Fri Aug 05, 2005 10:18 pm

Witam :)
Parę minut temu rozpocząłem swoją przygodę z Cantr. Moja pierwsza (testowa) postać (o jakże oryginalnym imieniu "Prow" ;) ) wylądowała w Davlozhishmos Hills (west) i zawzięcie uprawia marchewkę.
Mam nadzieję że powoli się "wciągnę". Jak na razie wrażenia z gry są jak najbardziej pozytywne :)

Pozdrawiam.
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Fri Aug 05, 2005 10:32 pm

Prowler wrote:Witam :)
Parę minut temu rozpocząłem swoją przygodę z Cantr. Moja pierwsza (testowa) postać (o jakże oryginalnym imieniu "Prow" ;) ) wylądowała w Davlozhishmos Hills (west) i zawzięcie uprawia marchewkę.
Mam nadzieję że powoli się "wciągnę". Jak na razie wrażenia z gry są jak najbardziej pozytywne :)

Pozdrawiam.


Witaj, polecam stworzyc wiecej postaci, zawsze to wiecej przygod Cie spotka :-)

PS Nie udzielaj tak szczegolowych informacji na forum, wystarczylo powiedziec, ze Twoja postac pojawila sie gdzies w Davlozhishmos.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest