Akcje reklamowe Cantr II

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

wadko
Posts: 544
Joined: Tue Jul 25, 2006 8:51 am

Re: Akcje reklamowe Cantr II

Postby wadko » Thu May 24, 2012 3:23 pm

Możecie przestać reklamować grę na serwisach gdzie większość użytkowników to gimbaza? Typu Ogame, Tibia czy Metin? Mam dość zadawania się z nowymi graczami którzy absolutnie muszą kliknąć wszystkie guziki w interfejsie, jak małpa w elektrowni atomowej. Nawet nie chce im się przeczytać tutorialu. A ich zachowanie dla współgraczy jest uwłaczające dla rasy ludzkiej. Jestem w stanie totalnego wkur....ia.
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Akcje reklamowe Cantr II

Postby Leinades » Thu May 24, 2012 3:55 pm

W RL świecie też są upośledzeni i osoby z problemami... Traktujcie je tak samo jak w rl...
ImageImageImageImage
ImageImage
wadko
Posts: 544
Joined: Tue Jul 25, 2006 8:51 am

Re: Akcje reklamowe Cantr II

Postby wadko » Thu May 24, 2012 4:12 pm

Okej. Czyli zrzucenie ze skał, szczególnie tych co grają ooc, bo inaczej nie potrafią.
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Akcje reklamowe Cantr II

Postby Buka » Thu May 24, 2012 4:14 pm

"Mam DOWN`a i śpie w szafie." - ten był przynajmniej szczery.
NDS
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Akcje reklamowe Cantr II

Postby Leinades » Mon Aug 13, 2012 11:57 am

Wpadłem niedawno na taki pomysł i zastanawia mnie czy nasz specu od spamu reklamami go poprze. Jakby nie patrzeć: Cantr nie ma wróżek, magików, elfów itd. Jest to drugie życie. A jakby porównać to RL życie z Cantryjskim? Przykładowo miasta (pod względem rozbudowań i ludności). Nie tylko te nasze, z polskiej części. Wiem, że najlepszym grafikiem nie jestem, ale to tak dla przykładu:

Image
http://i.imgur.com/zZk75.jpg

I nie, nie faworyzuje miasta V. :P To tylko dla przykładu, gdyż jak wiemy, jest ono największe w naszej części językowej. Ale jeśli pomysł się przyjmie, można pomyśleć też o innych większych, jak i nieco mniejszych miasteczkach.

@Sasza
Nie chcę pisać nowego postu.
To w 100% przykład. Nic do użytku.
Last edited by Leinades on Mon Aug 13, 2012 2:39 pm, edited 1 time in total.
ImageImageImageImage
ImageImage
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Akcje reklamowe Cantr II

Postby Sasza » Mon Aug 13, 2012 1:37 pm

Reklama wprowadza w błąd i szybko zniechęci użytkownika; no i do kogo skierowana?
Byłby fajny viral, jeśli zrobiłbyś takie zdjęcie lub sam w całości obrobił - ale tutaj tylko to przyciemniłeś i dodałeś napis, więc nikt tego nie podeśle innym do obejrzenia.

No, ale idea jest dobra. Trzeba tylko popracować nad formą :idea:
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Akcje reklamowe Cantr II

Postby poziomek90 » Mon Aug 13, 2012 6:39 pm

Porównujesz Wawę do Vlo a nie na odwrót? No szacun :D Znaczy, że Wawie brakuje do żenującego poziomu Vlo, tak? Sprytnie :P
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Aktualizacja

Postby Leinades » Wed Oct 10, 2012 2:01 pm

Odkop. Ponownie.

Chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych aktywistów o zaktualizowaniu strony o promocji Cantra na wiki: http://wiki.cantr.net/index.php/Promote_Cantr

Wklepałem tam wszystko co mogłem wyszukać i co jako tako nadawało się do użytku (choć niektóre bannerki można po prostu stwierdzić, że śmierdzą). A więc jeżeli ktoś ma pomysł na reklamę - znajdzie tam pomoce graficzne. Ciekawą rzeczą są również avatarki, które znalazłem przed chwilą na prehistorycznej stronie o grze (http://cantr.imaginacja.org/index.php). Nie są takie złe, można używać :)

Jeżeli ktoś nie chce się w takie cuda bawić, a jednak jakoś pomóc przypominam o toplistach. Można klikać codziennie, raz na tydzień, raz na miesiąc... Oby kliknąć kilka razy :) To na prawdę pomaga. Znajdują się one na stronie głównej (po zalogowaniu), dokładnie tuż pod listą naszych postaci. Jeżeli chcecie wesprzeć jedynie polska strefę językową, inne toplisty znajdują się na stronie GreeKa: http://cantr-mmorpg.pl (po prawej stronie).

Bardziej kreatywnych chciałbym zachęcić do współpracy z działem marketingu. Teksty, opowiadania, grafika. Wszystko. W dowolnych ilościach ;) Szczególnie przydałby się jakiś ładny userbar Cantra (ten jedyny co mam w podpisie nie należy do najlepszych).

I pamiętać, że pomagać można na różne sposoby...



Leinades, MD
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Akcje reklamowe Cantr II

Postby psychowico » Wed Jan 23, 2013 8:54 am

Czy ktoś reklamował gdzieś Cantra ostatnio? Jeśli tak to trochę nieostrożnie - w ciągu kilku dni 6 postaci w jednej osadzie, które nie były w stanie się nawet przedstawić.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Re: Akcje reklamowe Cantr II

Postby Mars » Tue Apr 30, 2013 8:08 am

15.IV.2013:

Polskich graczy: 352
Polskich postaci: 2027

Ogółem graczy: 792
Ogółem postaci: 4585

---

30.IV.2013:

Polskich graczy: 441
Polskich postaci: 2135

Ogółem graczy: 903
Ogółem postaci: 4699


edit: już pokasowali nieaktywne :roll:
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Akcje reklamowe Cantr II

Postby Greek » Tue Apr 30, 2013 9:41 pm

Jeśli w ciągu miesiąca zniknie nie więcej niż 90% nowych kont to będzie to wyjątkowy sukces.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Akcje reklamowe Cantr II

Postby Sasza » Wed May 01, 2013 5:48 am

Skąd ci gracze? Z powietrza, czy z określonego miejsca?

GreeK, zrób w ten sposób, żeby pojawiali się w największych miastach na 7. wyspach, przynajmniej jedna z nowych postaci, to będzie miał kto ich zachęcić.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Akcje reklamowe Cantr II

Postby psychowico » Wed May 01, 2013 6:51 am

W największych miastach jest właśnie straszny chaos. Mi się odechciewa grać, jak w jednym z nich jestem. Jestem w stanie sobie wyobrazić początkujących, którzy trafiają do Vlo i nie są w stanie się dogadać z nikim, bo po wyjściu z Cantra na 3h jest 100 nowych eventów.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Akcje reklamowe Cantr II

Postby Sasza » Wed May 01, 2013 8:21 am

Gdyby trafili do większego miasta oraz do losowej osady, to będą mieć już pierwsze wyobrażenie o możliwościach. Bardziej sobie wyobrażam tych, którzy trafiają tylko na śniących i nie widzą sensu w grze.
Można by w jakiś tam sposób pokombinować nad tym.


//we Vlo jest super - większość robi karierę w kuźniach i innych pracach, a podobno muły są zabronione.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Akcje reklamowe Cantr II

Postby Greek » Wed May 01, 2013 9:43 am

Sasza wrote:GreeK, zrób w ten sposób, żeby pojawiali się w największych miastach na 7. wyspach, przynajmniej jedna z nowych postaci, to będzie miał kto ich zachęcić.


Doskonale, a zaraz po tym wprowadzę okna.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest