Akcje reklamowe Cantr II

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Akcje reklamowe Cantr II

Postby KVZ » Wed Apr 13, 2005 5:14 pm

Można wchodzić raz dziennie na strone http://jirey.webpark.pl/cantr.html i klikać na linkach pod przyciskiem "Zagłosuj". Oddając głos na tych stronach można zwiększyć pozycje strony z odnośnikami do Cantr II. Wchodząc na powyższą strone są też wyświetlane banery systemu wymiany. Każde dwie odsłony takiego baneru dają jedną odsłonę baneru do powyższej strony na innych stronach w internecie korzystających z tego samego systemu wymiany banerów
Last edited by KVZ on Mon Dec 31, 2007 11:07 pm, edited 3 times in total.
Reprodukt

Postby Reprodukt » Wed Apr 13, 2005 9:04 pm

Okey!
Reproducted

Postby Reproducted » Wed Apr 13, 2005 9:07 pm

Coś ten link...
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sat Jun 25, 2005 11:20 pm

Dodałem powyższą strone z banerem Cantr do dwóch dodatkowych toplist o grach (dwa migające animowane banery). Dobrze by było jakby każdy codziennie zagłosował. Myślę, że to zwiększy naszą oglądalność

Edit: wywaliłem ze strony wszelkie animowane przyciski. Nie podobają się mi
Last edited by KVZ on Tue Jan 01, 2008 4:16 am, edited 3 times in total.
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Wed Jul 13, 2005 6:58 pm

Wlasnie przekroczylismy liczbe 700 polskich graczy, to dobra wiadomosc. W zyciu Cantr bywa jednak roznie, w jednej lokacji w ciagu 2 dni zmarly 3 osoby, ktore znalem z imienia i kilka(nascie?) bezimiennych.
TomT

Postby TomT » Sun Sep 18, 2005 9:47 pm

http://www.worldonlinegames.com
Tu jesteśmy nisko, a małym wysiłkiem mozna skoczyc na 16ste m-ce w kategorii RPG...
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Sep 20, 2005 2:30 am

Zagłosowałem już dwa razy na W.O.G. Chciałem jeszcze dodać taki komentarz:
Best online game ever. Cantr is something between cRPG and society simulator. There is very much interaction. Cantr is available in many languages. Eg. in Polish, which have more than 400 players right now. Also in German, Dutch, Esperanto, Turkish, Spanish, Russian, French, Portuguese, Swedish and of course in English...


Może ktoś wie czemu buttony do głosowania na toplisty na mojej stronie nachodzą się na siebie i wyglądają paskudnie w Firefoksie i Operze a w IE wyglądają normalnie?...
Last edited by KVZ on Tue Jan 01, 2008 3:53 am, edited 1 time in total.
TomT

Postby TomT » Tue Sep 20, 2005 6:06 am

KeVes wrote:Może ktoś wie czemu buttony do głosowania na toplisty na mojej stronie nachodzą się na siebie i wyglądają paskudnie w Firefoksie i Operze a w IE wyglądają normalnie?...

Nieznane sa wyroki microsoftu. Proponuje tabelke z niewidoczną ramką, w polach ktorej bylyby odnosniki
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Tue Sep 20, 2005 9:03 pm

Nareszcie ktos nas docenil.
Wybaczcie zla jakosc tlumaczenia ale robil to komputerowy translator.


Jos Elkink ( 2005 - 09 - 20)


--------------------------------------------------------------------------------
Nasza gra te dni ma poważną liczbę graczy. Jestem przekonany, że to może urosnąć duży, jednakże. Przeszłość mało miesięcy, widzieliśmy ogromny i nagły wzrost w liczbie polskich graczy, robiąc ten obszar języka natychmiast interesujący, by poruszyć, z ładunkami nowych rozwojów. Wiele obszarów języka jest nadal małe i nieco nudne. To też uderza, by zobaczyć liczbę polskich graczy w stosunku do angielskich. Mój punkt jest, potrzebujemy dostać się rozpoznany dużo więcej niż my teraz jesteśmy. Tak tutaj " s moje okresowe wezwanie do ciebie, by zareklamować Cantr do twoich przyjaciół, w szkole i najbardziej ze wszystek, na internecie. Czy ty jesteś aktywną paplaniną albo gościem forum, gdzie indziej online? Wspomina Cantr kiedyś - zachęcać ludzi, by połączyć. Te był naszego najwięcej pomyślnego influxes nowych graczy. Wiesz jakiegoś chętnego miejsca, gdzie jest Cantr nie żeby powinien zostać sporządzony listę? Specjalnie w języku innym niż angielski? Proszę skontaktować się z marketing@cantr.net i miej coś robić o tym... Więcej weselszy zdecydowanie popiera dla Cantr: więcej ludzie jest więcej kupców, więcej pracowników, więcej żołnierzy, w ten sposób zupełnie więcej możliwości, by dostać twoje cele dotarte w grze...
Rob z kobietami co chcesz, ale nie probuj ich rozumiec. cytat Izabeli
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Thu Sep 22, 2005 9:46 am

TomT wrote:Proponuje tabelke z niewidoczną ramką, w polach ktorej bylyby odnosniki


A jak zrobić taką tabelke z niewidoczną ramką? Nie chcę mi się samemu szukać... Na jakiejś stronie widziałem przyciski w tabelce, ale widocznej i mi to za bardzo się nie podobało, ale niewidoczna była by spoko...
Last edited by KVZ on Tue Jan 01, 2008 4:00 am, edited 1 time in total.
User avatar
Animated
Posts: 133
Joined: Thu Aug 25, 2005 8:03 am
Contact:

Postby Animated » Thu Sep 22, 2005 11:30 am

KeVes wrote:
TomT wrote:Proponuje tabelke z niewidoczną ramką, w polach ktorej bylyby odnosniki


A jak zrobić taką tabelke z niewidoczną ramką? Nie chcę mi się samemu szukać... Na jakiejś stronie widziałem przyciski w tabelce, ale widocznej i mi to za bardzo się nie podobało, ale niewidoczna była by spoko...

prosta tabela ze standardowa ramka

Code: Select all

<table border="1">
<tbody>
<tr><td>1</td><td>2</td></tr>
<tr><td>3</td><td>4</td></tr>
</tbody>
<table>

zmien teraz wartosc border="1" na "0".
Download Picassa & Fierfox
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Thu Sep 22, 2005 12:24 pm

No zrobiłem tak i w sumie nic to nie dało.. Problem najwidoczniej jest w kodzie przycisków a nie w braku tabelki.. Bo część przycisków nadal źle wygląda pod Operą.

Na końcu musi być </table> a nie <table>
Last edited by KVZ on Tue Jan 01, 2008 4:02 am, edited 2 times in total.
TomT

Postby TomT » Thu Sep 22, 2005 3:46 pm

cholerne CSSy, kiedys nie bylo porblemu... Jesteś jakoś zobowiazany do zachowania formy graficznej? Bo mozna wywalic caly <SPAN albo "line-height: normal;" zamienić na np. "line-height: 25px;"
TomT

Postby TomT » Thu Sep 22, 2005 6:48 pm

kolejny pomysl: zrobic jedno pod drugim i jesli nadal sie beda zawijaly to zwiekszyc odpowiedni parametr
Guest

Wielu graczy, jedno IP i dylemat czy reklamowa&#263; Can

Postby Guest » Mon Jan 02, 2006 7:57 pm

By nie zakładać nowego tematu pozwolę sobie tutaj zadać pytanie:

Ostatnio obserwowałem rozmowę na hubie DC (wewnątrz sieci ISP) na temat gier via www, oczywiście mówili o jakiś tam Ogame czy innych xwarsach. Myślałem by zasugerować im Cantr ale wolałem narazie wstrzymać się. Obawiam się, że można mieć przez to jakieś problemy, gdyż prawie wszyscy w sieci w której jestem są passive, czyli na świat wychodzą z jednym adresem IP.

Moje pytanie: Czy mimo tego mówić o Cantr w takiej sytuacji, czy lepiej szukać graczy w innych miejscach? :)

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest