Akcje reklamowe Cantr II

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Sat Jan 14, 2006 11:42 pm

Na poczatku mialem 3 postacie, 2 na V i jedna na *fic. i tymi 2ma na V galo sie fajnie, ale potem dorobilem 3ch grabarzy ktorzy nie angarzowili sie w gre tylko sobie spokojnie trupy chowali.
Po calym zamieszniau z chowaniem zal mi sie ich zrobili wiec zaczolem nimi grac. I srednio mi sie podopbalo miec 5 postaci na 1 wyspie. caly czas na siebie wpadaly, wszystko wiedzialem co sie gdzie dzieje.
W tej chwili mam 7 postaci, z czego juz tylko 3 na V (za kilak dni beda juz tylko 2) i gra sie duzo lepiej. Kazda, przez przypadek oczywiscie, trafila w zupelnie inne miejsce i jest super. Nic mi sie nie myli, latwiej ludzi zapamietywac, wiecaj "radosci z odkrywania".

wiec mysle ze w miare rozrostu polskiej strefy gracze zakladali beda wiecej postaci, chociazby poto zeby zwiedzic caly swiat.
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Sun Jan 15, 2006 12:03 am

OktawiaN wrote:Ja bym raczej powiedzial ze nie robia wiecej posatci od nas tylko ze polacy i inni tworza postacie w angielskiej strefie. I na to nie ma rady
Polscy gracze mają obecnie 2021 postaci, z czego 82 (4%) są w innych językach, ale... polskich postaci jest 1981, z czego 42 (2%) są prowadzone przez niepolskich graczy.
User avatar
Sigvald
Posts: 50
Joined: Fri Jul 29, 2005 11:03 pm
Location: Kraków

Postby Sigvald » Sun Jan 15, 2006 12:09 am

DObrze mieć jakąś postać tam - choćby dla porównania...


Widać nie tylko my lubimy porównywać :lol:

42 (2%) są prowadzone przez niepolskich graczy.
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Sun Jan 15, 2006 12:22 am

marol wrote:Polscy gracze mają obecnie 2021 postaci, z czego 82 (4%) są w innych językach, ale... polskich postaci jest 1981, z czego 42 (2%) są prowadzone przez niepolskich graczy.
No niestety, trzeba to zweryfikować - tylko 5 z tych 42 postaci należy go graczy obcojęzycznych - pozostałe 37 zostało założone przez Polaków, którzy najwidoczniej wstydzą się swojego języka i przy rejestracji podali, że używają innej mowy :/. Natomiast tylko jeden rodzynek z tej piątki postaci daje znaki życia.
Last edited by marol on Sun Jan 15, 2006 12:24 am, edited 1 time in total.
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sun Jan 15, 2006 12:22 am

Ja rozpocząłem intensywną(jak kto woli czasem chamską) akcję reklamową przed chwilą :D
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Sun Jan 15, 2006 6:22 pm

O brutalnych akcjach reklamowych wiem wszystko ;-) www.sarmacja.org niedawno zaspamowała około setki forów ( takich jak to ) oraz 1000 grup usenetu :twisted:

Efekt ? 200 nowych mieszkańców w 3 tygodnie. Z tego oczywiście na dłużej zostanie ułamek.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sun Jan 15, 2006 6:39 pm

Podsumujmy to i nie kłóćmy dalej :)

Reklama jest potrzebna - ale rzeczywiście starajmy się szukac nowych graczy tam, gdzie przeważają sensowni ludzie i nie ściąga się byle kogo. Każdy chyba wie o co mi czy przedmówcom chodzi...

Liczba graczy musi się powiększać ze względów demograficznych - cześć starszych rezygnuje, a nowe pokolenia potrzebne są dla dynamiki gry. W angielskiej strefie widzę skutki słabego przyrostu naturalnego - dużo starszych, ustawionych postaci i takie bezrobocie, że wynagrodzenia horrendalnie wysokie. Nikomu się tam juz nie chce rozwijać.
W polskiej strefie mamy kupę miejsca - najazd hunów trzeba jakoś przezyć.
==============
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Jan 16, 2006 2:06 pm

JA powiem jeszcze tak :) W Cantr potrzeba więcej prawdziwych kobiet, bo facet nie wiem jak by się starał to kobiety dobrze nie zagra, a co nawet może to niektórych zgorszyć ;) Więc... reklamujcie Cantr na babskich forach (kosmetyki, proszki, pieluchy, ciucholandy, itp...) :>
Last edited by KVZ on Tue Jan 01, 2008 4:14 am, edited 3 times in total.
Uosiers
Posts: 25
Joined: Wed Sep 21, 2005 10:46 pm

Postby Uosiers » Mon Jan 16, 2006 7:10 pm

KeVes wrote:JA powiem jeszcze tak :) W Cantr potrzeba więcej prawdziwych kobiet, bo facet nie wiem jak by się starał to kobiety dobrze nie zagra, a co nawet może to niektórych zgorszyć ;) Więc... reklamujcie Cantr na babskich forach (kosmetyki, proszki, pieluchy, ciucholandy, itp...) :>


Oj znam kilka takich babeczek, które w niektórych kwestiach, nie ustępują mężczyznom. Kobiety też potrafią być: brutalne, wulgarne i chamskie. Zwłaszcza jak są wkurzone :twisted:
Ja lubię sobie "mięsem porzucać", ale jak moja żona się zeźli, to moje mocne słownictwo, to niczym piórko przy kowadle.

Muszę jednak Tobie przyznać rację, wiecej prawdziwych graczek. 8)
User avatar
Fiona
Posts: 536
Joined: Wed Mar 15, 2006 4:49 pm

Postby Fiona » Thu Mar 16, 2006 8:27 pm

KeVes wrote:JA powiem jeszcze tak :) W Cantr potrzeba więcej prawdziwych kobiet, bo facet nie wiem jak by się starał to kobiety dobrze nie zagra, a co nawet może to niektórych zgorszyć ;) Więc... reklamujcie Cantr na babskich forach (kosmetyki, proszki, pieluchy, ciucholandy, itp...) :>


Jak to milo jak tak czlowieka docenia, taka potrzebna sie czuje :lol:
Obiecuje byc taka kobieca, jak to tylko mozliwe, moge nawet wpadac w histerie i robic sceny :wink:
Byliscie na http://www.wizaz.pl/forum/ ?
Idiotek tam z pewnoscia cala masa (mowie to z pelna swiadomoscia) ale i rozsadne normalne kobiety tez sie trafiaja, a to duze forum.

Sprawdzilam, jest nawet podforum poswiecone grom :arrow: http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=39
Ostatecznym celem homoseksualizmu jest walka z Kościołem i zniszczenie Kościoła.
O. Tadeusz Rydzyk.
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Fri Mar 17, 2006 6:28 pm

:shock: ogromne to forum, kobieta to potega i basta :wink:
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Fri Mar 17, 2006 10:21 pm

Fiona, zapodaj tam watek o Cantr. Będzie głupio jak nagle faceci się tam zaczna rozpisywać - a ty bedziesz wzbudzać większe zaufanie ;)
User avatar
Fiona
Posts: 536
Joined: Wed Mar 15, 2006 4:49 pm

Postby Fiona » Fri Mar 17, 2006 11:04 pm

PRUT wrote:Fiona, zapodaj tam watek o Cantr. Będzie głupio jak nagle faceci się tam zaczna rozpisywać - a ty bedziesz wzbudzać większe zaufanie ;)


Kiedy sie wstydze... :oops: :oops:
Moge skopiowac ten tekst Sieraka co mnie z miau sciagnal?
Ostatecznym celem homoseksualizmu jest walka z Kościołem i zniszczenie Kościoła.

O. Tadeusz Rydzyk.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Thu Mar 23, 2006 2:05 pm

Sierak widać coś zasnął. Nie czekaj aż on da Ci zgodę tylko działaj i skopiuj nawet ten jego tekst reklamowy. Masz nawet moje błogosławieństwo i chyba nie pokrzyczy na Ciebie, że go wykorzystałaś ;] I witaj w Cantr ;]
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Fiona
Posts: 536
Joined: Wed Mar 15, 2006 4:49 pm

Postby Fiona » Thu Mar 23, 2006 11:32 pm

Zrobione :mrgreen:
Tam jest podforum poswiecone grom, to tam zamiescilam, odrobine zmodyfikowalam tekst (m. in. dodalam informacje ze prawie sami faceci graja - reklama dzwignia handlu :lol: )
Bede tam zagladac sprawdzac co sie dzieje, czy ktos odpisal i postaram sie odpowiadac na pytania, jakby ktos jakies zadal, ale jak nie bede umiec odpowiedziec to bede was zmuszac do wspolpracy :)

Na ogolne forum plotkowe sie wstydzilam wjezdzac, skoro jest kacik poswiecony grom i zabawom to uznalam ze tam bedzie grzeczniej :wink:
Ostatecznym celem homoseksualizmu jest walka z Kościołem i zniszczenie Kościoła.

O. Tadeusz Rydzyk.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest