Pytania.

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Luke
Posts: 410
Joined: Sun Sep 16, 2007 10:05 pm
Location: Wroclaw, Poland

Postby Luke » Thu Feb 21, 2008 1:25 am

Leming wrote:Przypominam - można coś podać osobie na łódce, nie można za to na łódkę wciągnąć ani grama.
To ja wrzucę jeszcze inny obrazek do tej zgadywanki:

Dwie postacie mają drewniany wózek i zbierają/kopią/rąbią w odległej osadzie cenny surowiec ile wlezie. Koncepcja powrotu z ładunkiem jest oczywista: Jedna postać bierze na plecy surowca do pełna i idzie pieszo. Druga obok jedzie wózkiem wyładowanym na maxa. Do tego miejsca wszystko oczywiste.
Ostatni dzień przed wyjazdem. Nadmiar surowca leży na ziemi. Po kolacji piesza postać na ziemi podaje postaci na wózku surowiec, do pełna. Kiedy już nie da się wetknąć jej ani nawet 5g, uznajemy, że wózek został zapełniony.

I teraz:
Postać z wózka schodzi na chwilę "na ląd", nic nie podnosi ani nie upuszcza, ale do wózka już wrócić nie może. "Byłoby za dużo ciężaru". :? Musi więc upuścić trochę surowca. Dlaczego? Upuszcza i wtedy może wejść. No i po wejściu postać piesza znów podaje jej surowiec do pełna. Konsekwentnie to działa. Ale czym jest spowodowane? Nie wiem.

Za wąskie "dźwi" ? :wink:
[*]...
User avatar
Leming
Posts: 657
Joined: Thu Mar 15, 2007 1:08 pm

Postby Leming » Thu Feb 21, 2008 11:06 am

Marol napisał dziś o łączeniu kont, o manekinach, a zadawane przeze mnie pytania uparcie ignoruje. A tak się staram. :( Może należy je inaczej sformułować? :?
http://www.bookcrossing.com/
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Thu Feb 21, 2008 11:41 am

Pytania do mnie proszę kierować przez PMa. Pytania dotyczące mechaniki gry proszę kierować na adres supportu (lub przy pomocy formularza kontaktowego) - i tak ja będę musiał odpowiedzieć, bo nikt inny się nimi nie zajmuje.

Leming, Twoje pytanie jest niełatwe, wymaga zajrzenia do kodu gry, a jako, że jest ono w dziale "Ogólne dyskusje", to nie ma "oficjalnego" trybu, to i dostało się na koniec kolejki.
(SRVPRC)
Image
User avatar
Elf
Posts: 441
Joined: Fri May 25, 2007 4:31 pm
Location: Elfolandia

Postby Elf » Wed Feb 27, 2008 4:16 pm

Zastanawiam się,czy jest możliwe, że w wyniku lagów, albo innych chochlików, przesyłany przeze mnie do gry tekst, czyt. słowa moich postaci, są niesłyszalne dla innych? Tzn. -ja widzę, że tekst się wyświetla w zielonym, ale inni go nie widzą? Pytam, bo kilka razy zdarzyła mi się sytuacja, w której kilka osób uparcie przekonywało mnie, że czegoś nie powiedziałam, a ja widziałam, że to u mnie w grze jest. I teraz nie wiem, czy to ich sposób na odgrywanie, przez brak uwagi, czy tego, że może faktycznie mój tekst zagubił się gdzieś po drodze,kiedy przesyłałam go z mojego komputera do...do waszych? :roll: Może ktoś wcześniej o to pytał,ale nie znalazłam. Naprawdę się nad tym ostatnio zastanawiam. A więc-czy to jest możliwe? Że faktycznie się komuś innemu nie wyświetlił?
taca. wanna. łóżko
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Thu Feb 28, 2008 9:21 am

Nie sądzę... ale proszę o szczegóły, a zostanie to sprawdzone.
(SRVPRC)

Image
User avatar
Robaczek
Posts: 134
Joined: Sun Nov 12, 2006 6:17 pm
Location: Poland

Postby Robaczek » Thu Feb 28, 2008 10:07 am

Chciałbym spytać według jakiej zasady ustalana jest kolejność spoczywania notatek na ziemi. :) Nie mam akurat postaci w żadnej lokacji, w której mógłbym to łatwo sprawdzić, więc wolę zapytać.
Glizda :) | 3819319
ImageCzłonek Federacji RP - odgrywaj z nami
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Thu Feb 28, 2008 12:21 pm

Robaczek wrote:Chciałbym spytać według jakiej zasady ustalana jest kolejność spoczywania notatek na ziemi. :) Nie mam akurat postaci w żadnej lokacji, w której mógłbym to łatwo sprawdzić, więc wolę zapytać.
Wg mych domysłów zależy to od nr (id) notatki - czyli od najstarszej do najmłodszej lub na odwrót ale mogę się mylić lub na odwrót :>
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
Chrab
Posts: 11
Joined: Tue Mar 20, 2007 1:48 pm

Paliwo

Postby Chrab » Mon Mar 10, 2008 3:35 pm

Czy obecnie do pojazdów silnikowych potrzebne jest paliwo?

na ang. wiki przeczytałem, że nie.
User avatar
Maxthon
Posts: 278
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:19 am
Location: Polska

Postby Maxthon » Mon Mar 10, 2008 3:49 pm

Obecnie nie jest potrzebne paliwo do pojazdów. Paliwa można używać tylko w maszynach do zwiększenia ich wydajności.
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Mon Mar 10, 2008 3:50 pm

Nie, nie jest.
Chrab
Posts: 11
Joined: Tue Mar 20, 2007 1:48 pm

Postby Chrab » Tue Mar 11, 2008 9:56 pm

szkoda... to znaczy, że cała produkcja poszła na marne....
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Tue Mar 11, 2008 11:43 pm

Nie przesadzajmy,wszystko może się kiedyś przydać.
:idea: Jak ci się bardzo śpieszy pomęcz odpowiednie osoby żeby szybciej wprowadzono ten element do gry.
W efekcie albo nic nie uzyskasz albo wielu graczy nie będzie cię lubić jak się pochwalisz swoją skutecznością,za to twoja postać sobie pojeździ śmiejąc się tym co nie mają paliwa w twarz.
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Fri Mar 14, 2008 4:42 pm

A ja mam takie pytanie, czy ktoś wie lub widział mape całego świata Cantr? Cos na wzor mapy Narvego.
?
User avatar
marshall
Posts: 358
Joined: Sun Jan 15, 2006 3:28 pm
Location: Silesia Superior

Postby marshall » Fri Mar 14, 2008 5:17 pm

Jeszcze nie ma chyba czegoś takiego ;) Ale pewnie niedługo będzie
\m/,
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Fri Mar 14, 2008 8:37 pm

Własnie mnie to ciekawi widzialem pelno map angielskich, niemieckich. Ale nigdy nie widzialem map z lokacji Turkow, Arabow, Zhongwen :P Chyba ze ich nie ma...
?

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest