Ranking postaci 2016

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Berya
Posts: 169
Joined: Tue Apr 23, 2013 3:13 am

Re: Ranking postaci 2016

Postby Berya » Tue Dec 27, 2016 6:09 pm

Hej, hej. To nie temat do narzekań. Każdy uważa inaczej, a tu jest miejsce, żeby wyrazić swoje zachwyty. Nie żeby skrytykować zachwyty innych, tylko wyrazić własne. Do narzekania jest inny wątek, a na tym jednym, rankingowym, fajnie by było powstrzymać swoje mroczne rządze hejtu raz do roku na święta, zacisnąć zęby i chwalić zamiast krytykować.

Ja w tym roku też pochwalę kilka postaci. Z jednymi miałam do czynienia, jednych moje postaci nie lubiły, inne uwielbiają, jeszcze inne widziałam tylko przelotem, ale wszystkie zapadły mi w pamięć jako te pozytywnie wyróżniające się z tłumu. Kolejność losowa.

Barabasz z Boba Akumulatora - wystarczyło kilka gwiazdek, żebym poczuła zachwyt do odgrywania. Chyba najlepszy alkoholik jakiego widziałam przez 4 lata gry.

Atylla z Esdragonu - za utrzymywanie niezmiennie wysokiego poziomu na niewdzięcznym stanowisku, jakim jest zarządzanie miastem, i dobre poczucie humoru.

Ingwa i kilka innych postaci tego samego gracza, które poznałam - za to, że kiedy tylko się budzą, chce się z nimi grać. Za poczucie humoru, dobry smak i nieodłączną w ich przypadku kreatywność, tak bardzo wzbogacającą zielony świat.

Ava z Czarnej Rozpaczy - chciałam wymienić ją już dawno, dawno temu, zanim jeszcze odpłynęła z Siedmiu wysp. Mogłabym chwalić długo i zaciekle, teraz powiem, że za głębię postaci, nieschematyczność i umiejętność dopasowania się do każdej sytuacji. Grając z nią czuć, że nie gra się ze sztucznym tworem, zaprogramowanym na dane cechy, co niestety w obecnych czasach jest częste.

Nab z Oorc - za bycie kontrowersyjną postacią, za tworzenie emocji i umiejętność gromadzenia wokół siebie ludzi. Jaki by nie był, jest to żywy element gry, który niewątpliwie wciąż ją wzbogaca. Jedni go uwielbiają, inni nie znoszą i chcą zabić. Za to należy się wyróżnienie.

Fenni z Ardy - za dobrze przemyślaną głębię postaci, za szaleństwo, za wybranie drogi trudniejszej, niż wszystkie słodkie idiotki świata. Za odwagę do posiadania kontrowersyjnych przekonań i za twórczość, którą bardzo cenię.

N'ki z Cechowic - za odwagę i rozbudzanie innych, tchnięcie życia w niemal już upadły świat.

Gothard Wangar z Dom Bojran - za nic konkretnego. Po prostu majac okazję go obserwować odniosłam wrażenie, że fajnie wyróżnia się z tłumu i przyjemnie oglądało mi się jego grę.

Trupy Cestody i Gizmo z La Amistad - za pomysłowość, zgranie, wzbudzanie zainteresowania, urządzanie zamieszek i całą radosną twórczość, której niestety w większości nie miałam okazji zobaczyć na oczy. Masło tęskni. Masło lubił Gizmo i Cestodę.

Jak mi coś jeszcze wpadnie do głowy, to wymienię. Na razie tyle.

Dzięki, że przez kolejny rok zielony świat wciąż jeszcze nie upadł i wciąż potrafię odnaleźć w nim przyjemność.
User avatar
Cara
Posts: 149
Joined: Sun Feb 01, 2015 8:18 pm

Re: Ranking postaci 2016

Postby Cara » Wed Dec 28, 2016 12:42 pm

Dla mnie był dość słaby rok Cantra i wielkie zniechęcenie. Ale kilka gwiazdek się trafiło, nie omieszkam paluchem dziabnąć w ramię:

Pixie (Winne Wzgórza, jakby inaczej;) - za kolor, pakowność, ułańską fantazję i cięty jęzor;

Cestoda i Gizmo - fantastycznie i cudnie dobrani; obserwowanie ich było czystą przyjemnością;

Witalis - za całokształt, pomyślunek, urzekający charakter postaci;

Merjane Tallalad - świetnie odgrywana żywiołowość, energia, wszystko z nutą radosnego szaleństwa;

Barabasz z Boba Akumulatora - poznany przelotnie, budzi zaciekawienie i uśmiech;
"After all... it's just a trick. Yes, it's just a trick."
User avatar
notized
Posts: 242
Joined: Wed Dec 03, 2014 12:13 pm

Re: Ranking postaci 2016

Postby notized » Fri Dec 30, 2016 3:51 pm

Valgard Fortholmborn - powiem krótko: Ty dupku!
Witalis - kwieciste gwiazdki (czasem aż nazbyt!), wyrazistość, przywiązanie do Rodu, podejmowanie gry, pobudzanie innych postaci do działania. Dziękuję.
Witalis mówi: "Musimy być nieugięci w dążeniu do celu jak ten nasz bojviński młot. *rozwarł szeroko zwój z wizerunkiem owego*"
Orvar Gilbert - postać nie była młoda, ciężko mi uwierzyć, że dostrzegłam ją tak późno. Za poczucie humoru i bystry umysł.
Wolf - za bycie ponadprzeciętnie dobrą postaćką.

Wszystkie trupy. I wszystkie - prócz pierwszego - przepraszam za beznadziejny koniec, do którego mimowolnie się przyczyniłam.

EDIT:
Olga z Rudego Kamieńca - za nic szczególnego, nie poznałam jej zbyt dobrze i nie grałam z nią zbyt długo. Utkwiła mi jednak w pamięci, ląduje więc tutaj.
I'm an agent of Chaos.
User avatar
notized
Posts: 242
Joined: Wed Dec 03, 2014 12:13 pm

Re: Ranking postaci 2016

Postby notized » Thu Jan 05, 2017 10:21 pm

Z trzema punktami:
Nes
Nab
Witalis
Nela

Z dwoma:
Hewney
Merjane
Cilla
Valgard
Ingwa
Atylla
Barabasz z Boba Akumulatora
Cestoda i Gizmo

Z jednym:
Adela
Gon
Elain Sage
Fałat
Figo
Max Fru
Arlert
Leileth
Maurice Ptolemy Leonardo de Boloniese du Ratatouille
Lucynka
Eliope
Meg
Bodvilda
Yanta
Kailean
Lynx
Calathea
Papyrus
Ilona
Mae Ghaal
Fenni
N'ki
Ava
Gothard Wangar
Pixie
Olga
I'm an agent of Chaos.
Altan
Posts: 87
Joined: Sun Jun 07, 2015 12:09 pm
Location: Kraków

Re: Ranking postaci 2016

Postby Altan » Sun Jan 08, 2017 9:35 pm

Image
Its a mystery...
Anthropology!
User avatar
perry
Posts: 29
Joined: Sun Jan 18, 2015 10:25 pm

Re: Ranking postaci 2016

Postby perry » Mon Jan 09, 2017 7:48 am

Dobra dorzucam od siebie: Attylla, Calathea, Lucynka.
User avatar
Berya
Posts: 169
Joined: Tue Apr 23, 2013 3:13 am

Re: Ranking postaci 2016

Postby Berya » Mon Jan 09, 2017 8:13 am

Za późno. Termin był do końca grudnia.
User avatar
ATS
Posts: 107
Joined: Sat Sep 26, 2015 10:48 am

Re: Ranking postaci 2016

Postby ATS » Mon Jan 09, 2017 8:16 am

Perry zaczął budować ranking od razu na przyszły rok. ;)
Take your sword and your shield
There’s a battle on the field
You’re a knight and you’re right
So with dragons now you’ll fight!

You’ve got the power
To live another childhood
So ride the wind
That leads you to the moon...
User avatar
perry
Posts: 29
Joined: Sun Jan 18, 2015 10:25 pm

Re: Ranking postaci 2016

Postby perry » Mon Jan 09, 2017 8:01 pm

O widzisz Ty :D
User avatar
Berya
Posts: 169
Joined: Tue Apr 23, 2013 3:13 am

Re: Ranking postaci 2016

Postby Berya » Mon Jan 09, 2017 9:33 pm

Lucynka już nie żyje, także w przyszłym roku się raczej nie wykaże specjalnie.
User avatar
andrzejek
Posts: 224
Joined: Fri Mar 27, 2015 9:55 pm

Re: Ranking postaci 2016

Postby andrzejek » Mon Jan 09, 2017 9:59 pm

ale dopiero w poprzednim zdedala wiec za 2016 jeszcze moze byc

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest