Masowy mord

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Telefon
Posts: 205
Joined: Tue Aug 11, 2015 6:06 pm
Location: tu
Contact:

Re: Masowy mord

Postby Telefon » Tue May 17, 2016 8:20 pm

Lew Nikołajewicz wrote:Ale macie o nas niskie mniemanie. :wink:

Do tej pory niskiego mniemania o tobie nie miałem, wręcz przeciwnie, ale skoro ty i tobie podobni zabijacie swoje postacie OOC, to wiesz... :P
"[...] I tylko fotel MG stoi boleśnie pusty..."
"Weźmiecie go i wyhodujecie sobie drugiego Raynusa."
"żartuję, nie ma w Cantr trudnych misji, nic się nie chce i nic się nie da"
User avatar
witryna
Posts: 110
Joined: Sat Dec 05, 2015 2:04 pm

Re: Masowy mord

Postby witryna » Tue May 17, 2016 8:27 pm

Od kiedy wyrejestrowanie się z gry jest ooc? Jeśli gra nie przynosi już komuś radości, to ma ciągnąć ją tak długo, póki każda z jego postaci nie znajdzie powodu, by umrzeć?
    Uninstall Cantr, play Tetris.
    YOU NOOB.
User avatar
Lew Nikołajewicz
Posts: 68
Joined: Mon May 11, 2015 6:15 pm

Re: Masowy mord

Postby Lew Nikołajewicz » Tue May 17, 2016 8:29 pm

Telefon wrote:
Lew Nikołajewicz wrote:Ale macie o nas niskie mniemanie. :wink:

Do tej pory niskiego mniemania o tobie nie miałem, wręcz przeciwnie, ale skoro ty i tobie podobni zabijacie swoje postacie OOC, to wiesz... :P


Takie radykalne stwierdzenie bez znajomości powodów jest... no wiesz. :P
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Masowy mord

Postby dekalina » Tue May 17, 2016 8:32 pm

Chodzi o to, że parę osób poczuło, że gra nie sprawia im radości dokładnie w tej samej minucie. Albo ktoś skasował multikonta.

Poza tym, trochę konsekwentności. Postacie taki kasuje, ale na forum zagląda regularnie, co się o tym fakcie mówi. Odszedłbym, ale boje się?
User avatar
witryna
Posts: 110
Joined: Sat Dec 05, 2015 2:04 pm

Re: Masowy mord

Postby witryna » Tue May 17, 2016 8:37 pm

I powiem to, co poprzednik: nie znacie powodów.

Za dwa dni wszystko się wyjaśni. Do tego czasu byłoby fajnie, gdybyście powstrzymali się od komentarzy.
    Uninstall Cantr, play Tetris.
    YOU NOOB.
User avatar
Lew Nikołajewicz
Posts: 68
Joined: Mon May 11, 2015 6:15 pm

Re: Masowy mord

Postby Lew Nikołajewicz » Tue May 17, 2016 8:52 pm

dekalina wrote:Poza tym, trochę konsekwentności. Postacie taki kasuje, ale na forum zagląda regularnie, co się o tym fakcie mówi. Odszedłbym, ale boje się?


Nie, nie zaglądam tutaj wcale dla tego tematu. Zareagowałem teraz, bo Wasze posty są zwyczajnie krzywdzące. Wypowiedzcie się, proszę, kiedy będziecie mieć już jakiś obraz sytuacji.
Nie wiem, jak inni - ja wchodzę na forum głównie dla graczy, którzy mieli moje postacie w bliskim otoczeniu. Wiem, że napsułem, odchodząc tak nagle, mogę przynajmniej w małej części zrekompensować się, odpowiadając na pytania, na które odpowiedzi nie znajdą już w grze.
Czego niby miałbym się bać, tak swoją drogą? :)
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Masowy mord

Postby Sasza » Tue May 17, 2016 8:54 pm

Czyli to nie przez czasochłonne postacie? W końcu najczęstszym powodem jest brak czasu, a tu gorący okres za oknem.
Mam nadzieję, że za dwa dni moderacja nie pousuwa postów, jeśli to jednak inny powód, bo coś mi nasuwa się na myśl. Zawsze możecie wrzucić na cantr.pl i podlinkować z profilu 8)

Radzę też innym jeszcze przemyśleć usunięcie konta, bo może wystarczy poprosić PD o usunięcie tylko części postaci. Być może ktoś pomyślał aby przy tej okazji usunąć również swoje.


PS. Z tymi teraz zmarłymi raczej nie miałem wielu wątków, dopiero było w zamiarze, ale naprawdę szkoda, bo dużo tworzyły i napędzały całą rozgrywkę.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Lew Nikołajewicz
Posts: 68
Joined: Mon May 11, 2015 6:15 pm

Re: Masowy mord

Postby Lew Nikołajewicz » Tue May 17, 2016 9:03 pm

Sasza wrote:Czyli to nie przez czasochłonne postacie?


Były czasochłonne. Wkładałem w nie czas, pracę i (co za frazes) serce. Miały bogate historie i złożone relacje. Nie zabijałbym ich dla manifestacji, z zemsty, dla żartu czy innego błahego powodu.
I nie, absolutnie nie chodzi o to, że znudziły mi się czy nie chciałem już poświęcać im tyle uwagi co wcześniej. W takim wypadku po prostu zrobiłbym sobie od nich przerwę.
User avatar
rd1988
Posts: 309
Joined: Sun Mar 15, 2015 6:16 pm
Location: Piękne miasto smogu, korków, dziurawych ulic i kiboli.

Re: Masowy mord

Postby rd1988 » Tue May 17, 2016 9:04 pm

dekalina wrote:Chodzi o to, że parę osób poczuło, że gra nie sprawia im radości dokładnie w tej samej minucie. Albo ktoś skasował multikonta.

Poza tym, trochę konsekwentności. Postacie taki kasuje, ale na forum zagląda regularnie, co się o tym fakcie mówi. Odszedłbym, ale boje się?


Każdy ma prawo do usunięcia konta jeżeli stwierdził że nie będzie w stanie poświęcić im potrzebnej ilości czasu (czy to przez pracę, wyjazd, czy zmiany życiowe) i nie musi się nikomu z tego powodu tłumaczyć. Taki krzyżyk może być swoistym motorem napędowym dla innych graczy którzy również planowali odejście ale np wstrzymali się z powodu postaci które lubili (aczkolwiek to dyskusyjna sprawa). Sprawdzenie forum to dosłownie minuta lub dwie, przy interakcjach z postaciami trzeba go poświęcić znacznie, znacznie więcej. W każdym razie zostały dwa dni.
:twisted:
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: Masowy mord

Postby gala » Tue May 17, 2016 9:09 pm

Cóż. Zostaje z ciekawością czekać na jakieś wyjaśnienia, choć warto zaznaczyć: gracze, którzy wcisnęli "x" nigdy nie powinni mieć obowiązku tłumaczenia się ze swojej decyzji.
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
User avatar
Myrtlas
Posts: 30
Joined: Tue Jan 24, 2012 8:49 pm

Re: Masowy mord

Postby Myrtlas » Wed May 18, 2016 8:19 am

gala wrote:gracze, którzy wcisnęli "x" nigdy nie powinni mieć obowiązku tłumaczenia się ze swojej decyzji.


Zgadzam się całkowicie. I tylko się zastanawiam, czy jeśli krzyż nie jest związany z rozgrywką to trzeba czekać te cztery dni. Skoro i tak już się o tym pisze, panie Lwie. :)
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Masowy mord

Postby dekalina » Wed May 18, 2016 8:47 am

rd1988 wrote:Każdy ma prawo do usunięcia konta(...) i nie musi się nikomu z tego powodu tłumaczyć.

Pełna zgoda. Niech nie tłumaczą. Niech tylko zachowują się jak dorośli i wyjdą, kiedy mają wyjść. Bez tworzenia plotek i budowania napięcia.
"Za cztery dni powiem, co się stało.", "Już za dwa.", "Zaraz po reklamach. Po więcej zajawek zajrzyj na irc."
Stanie w przedpokoju i powstrzymywanie drzwi przed zatrzaśnięciem to dziecinada, a nie wielkie odejście.
User avatar
Cara
Posts: 149
Joined: Sun Feb 01, 2015 8:18 pm

Re: Masowy mord

Postby Cara » Wed May 18, 2016 9:05 am

dekalina wrote:
rd1988 wrote:Każdy ma prawo do usunięcia konta(...) i nie musi się nikomu z tego powodu tłumaczyć.

Pełna zgoda. Niech nie tłumaczą. Niech tylko zachowują się jak dorośli i wyjdą, kiedy mają wyjść. Bez tworzenia plotek i budowania napięcia.
"Za cztery dni powiem, co się stało.", "Już za dwa.", "Zaraz po reklamach. Po więcej zajawek zajrzyj na irc."
Stanie w przedpokoju i powstrzymywanie drzwi przed zatrzaśnięciem to dziecinada, a nie wielkie odejście.



:shock:
"After all... it's just a trick. Yes, it's just a trick."
User avatar
Alutka
Posts: 351
Joined: Sun Aug 02, 2015 6:28 pm
Location: Poland, Łódź

Re: Masowy mord

Postby Alutka » Wed May 18, 2016 9:18 am

Myrtlas wrote:
gala wrote:gracze, którzy wcisnęli "x" nigdy nie powinni mieć obowiązku tłumaczenia się ze swojej decyzji.


Zgadzam się całkowicie. I tylko się zastanawiam, czy jeśli krzyż nie jest związany z rozgrywką to trzeba czekać te cztery dni. Skoro i tak już się o tym pisze, panie Lwie. :)


Nic dodać nic ująć.
“Man sacrifices his health in order to make money.
Then he sacrifices money to recuperate his health. He is so anxious about the future that he does not enjoy the present; he lives as if he is never going to die, and then dies having never really lived.”
User avatar
notized
Posts: 242
Joined: Wed Dec 03, 2014 12:13 pm

Re: Masowy mord

Postby notized » Wed May 18, 2016 9:20 am

dekalina wrote:
rd1988 wrote:Każdy ma prawo do usunięcia konta(...) i nie musi się nikomu z tego powodu tłumaczyć.

Pełna zgoda. Niech nie tłumaczą. Niech tylko zachowują się jak dorośli i wyjdą, kiedy mają wyjść. Bez tworzenia plotek i budowania napięcia.
"Za cztery dni powiem, co się stało.", "Już za dwa.", "Zaraz po reklamach. Po więcej zajawek zajrzyj na irc."
Stanie w przedpokoju i powstrzymywanie drzwi przed zatrzaśnięciem to dziecinada, a nie wielkie odejście.

Ciągle oceniasz czy coś jest dorosłe, czy dziecinne. Nie rozumiem tego.
I'm an agent of Chaos.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest