Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Cantr

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Ca

Postby psychowico » Sun Nov 29, 2015 8:57 am

Ale to nie jest podłoże rewolucji. Jedynie mechaniczne wręcz zagranie. Dupne, ale nie określa charakteru całego zajścia.

Z tego co tu mówicie, większość postaci dołączała do rewolucji w zupełnie normalny sposób, nie było to typowe zgadanie się kilku "piratów" na gadu-gadu.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Re: Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Ca

Postby Avx » Sun Nov 29, 2015 9:16 am

Tak, podstawa bylo otwarcie wiezienia i uzbrojenie aktywnych wiezniow. Czyli pierwszy etap rewolucji mial po prostu... piekielna wprost ilosc szczescia. Moze to wyprowadzenie strazy z miasta bylo planowane, ale chyba nic innego. Wiezniowie mogli rownie dobrze spac, lub od razu uciec z toporami i innymi nowymi zabawkami; tymczasem... zaczeli, przynajmniej na samym poczatku, po prostu wykonywac rozkazy. "Amadeuszu, herbatka i morduj".
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Re: Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Ca

Postby Avx » Sun Nov 29, 2015 9:16 am

Tak, podstawa bylo otwarcie wiezienia i uzbrojenie aktywnych wiezniow. Czyli pierwszy etap rewolucji mial po prostu... piekielna wprost ilosc szczescia. Moze to wyprowadzenie strazy z miasta bylo planowane, ale chyba nic innego. Wiezniowie mogli rownie dobrze spac, lub od razu uciec z toporami i innymi nowymi zabawkami; tymczasem... zaczeli, przynajmniej na samym poczatku, po prostu wykonywac rozkazy. "Amadeuszu, herbatka i morduj".

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest